Skočiť na obsah

Top Partneri: Clip in vlasy

Fotografia
- - - - -

Server hosting

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 3 príspevkov

#1 sedimin

sedimin

Ensign

• Members
  • PipPip
  • 89 príspevkov
  • 16 tém

Príspevok bol napísaný: 11. jún 2007 - 13:04:08

Chcel by som spustit jeden projekt a neviem, ci mi bude vyhovovat sucasny virtualny server, ktory mam zaplateny - predsa len si ho nemozem nakonfigurovat ako chcem a pustat tam aplikacie, ake chcem..

Preto rozmyslam, ze v pripade ak bude projekt uspesny, ze by som ho presunul na vlastny server a ten dal niekam do hostingu. Ale nemam predstavu, kolko to moze stat.. Hladal som na internete "server hosting" a podobne, ale bud som nenasiel uvedenu cenu, alebo som nasiel cenu aj s tym, ze mi prenajmu ich server (vychadza cca 2000 mesacne). Ja by som ale stroj mal svoj a chcel by som platit len za pripojenie do internetu, elektrinu, ups a podobne, co sa robi v hosting centre.

Mate niekto s tymto skusenosti, mozete odporucit konkretnu spolocnost (cez PM)?
  • 0

#2 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 380 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 11. jún 2007 - 14:03:14

len rada
ak chces serverhousing (tak sa ta sluzba vola u vacsiny poskytovatelov - housuju ti tvoj stroj) tak si vyber poskytovatela u ktoreho to je biznis cislo jedna, a nie providera u ktoreho to je len doplnkova sluzba

usetris si nervy
  • 0

#3 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 834 príspevkov
  • 1 061 tém

Príspevok bol napísaný: 11. jún 2007 - 18:16:49

Tiež si myslím. Už aj webhosting by som volil iba u tej firmy čo sa (takmer) výlučne venuje webhostingu.

Nad server hostingom uvažujem aj ja (možno v budúcnosti to bude nutnosť), ale to je ešte vzdialená budúcnosť.
  • 0

#4 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 834 príspevkov
  • 1 061 tém

Príspevok bol napísaný: 21. september 2017 - 09:02:24

Toto bude len výstrel do tmy a aj slepými, ale nevyskytuje sa tu náhodou niekto (dôveryhodný), kto má skúsenosti s prístup na vzdialený server? Ak vieš čo je VNC, KVM, SSH, RDP, SSL, tak píš. Nemám čas meditovať nad tým, ako sa pripojiť k severu a potrebujem sa tam dostať.

Tento príspevok upravil Axel, 22. september 2017 - 12:22:24
Už som sa k tomu dostal, keby to náhodou nejakého ignoranta zajímalo.

• 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov