Skočiť na obsah

Top Partneri: Clip in vlasy

Fotografia
- - - - -

Mobilný internet

internet mobil pripojenie orange telekom

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 3 príspevkov

#1 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 956 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 17. november 2012 - 09:36:24

Uvažujem si zriadiť mobilný internet, ale vôbec nemám predstavu o ponuke operátorov, okrem toho rád by som počul názory tých, ktorí ho už náhodou využívajú.

Zaujímajú ma hlavne veci ako:
  • dá sa zriadiť bez viazanosti (bez toho, aby mi naúčtovali desiatky € za aktiváciu služby)?
  • aká je stabilita a bežná rýchlosť pripojenia?
  • aká je dostupnosť signálu vášho operátora?
Samozrejme, že si pôjdem osobne pozrieť ponuky všetkých operátorov, ale každý vychváli svoj internet a ja nechcem kupovať kocúra vo vreci.
  • 0

#2 BMW

BMW

Newbie

• Re-Validating
  • 12 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 18. november 2012 - 20:18:08

Mobilny internet je udajne najlepsi od Orange.Ale lepsie bude ked si to preveris.

#3 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 956 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 18. november 2012 - 20:48:44

Asi pôjdem do Orange, podľa toho čo som videl na ich stránke tak by to malo byť bez viazanosti, tak uvidím, či je to pravda.
  • 0

#4 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 956 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 4. september 2017 - 15:48:56

Mám mobilný internet, ktorý používam v jednom objekte. V kancelárii mi celý deň bez problémov ide, ale keď sa presuniem na iné pracovisko, ktoré je asi 150 metrov odtiaľ, tak mi v kuse vypadáva a dosť nepravidelne. Teda pripojenie ide, ale prestane načítavať stránky. Musím sa odpojiť a znovu pripojiť. Niekedy nie je problém pár hodín, inokedy sa odhlasujem a prihlasujem každých 10 minút ako dilino. Niekedy stačí počkať pár minút (5-15) a stránky sa začnú znovu načítavať.

Môže to byť signálom (slabý signál operátora) alebo tým, že sedím asi meter od racku (rušenie)?

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: internet, mobil, pripojenie, orange, telekom

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov