Skočiť na obsah

Top Partneri: Clip in vlasy

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Letom netom - internetové podivuhodnosti

konšpirácie prírodné ženy blogísky šialenosti

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 3 príspevkov

#1 game

game

phantom fsp

• Management
  • 26 387 príspevkov
  • 300 tém

Príspevok bol napísaný: 18. marec 2017 - 19:07:46

Internet je na dnes už vskutku podivuhodné miesto.

ešte pred nejakými desiatimi rokmi kvitli posledné netové kaviarne, dnes má doma internet každý... čo je skvelá vec, na jednej strane, na druhej, mnohým ľuďom ubližuje... čím viac netu, tým viac sa človek dozvedá o svojich spolublížnych...

čo donedávna zostávalo skryté v hlavách, väčšinou sme o tom ani netušili, to je dnes na nete, a šíri sa... je to horšie ako mor.

niekedy letom netom natrafíme na skutočne podivuhodné nápady a blogy a konšpirácie a teórie a ľudí... a každý sa cíti byť liečiteľom, lekárom, vševedkom, mozgovymývačom, učiteľom národov, profesorom vysokej školy zvádzania žien a dotiahnutia úspechu, šťastia a peňazí...

Hiraxov zarábajúcich na zúfalstve nešťastných ľudí a prírodných matiek sa kotí na tony.

pre takéto úchvatné nálezy zakladám tú to tému.

dnes som totiž našla náhodou jeden  blog... pozor. on je vlastne úplne nevinný, od milujúcej prírodnej matky, zamindrákovanej od prírody, nie len z ukradnutej placenty, ale opatrne:

Upekla jsem placentu

tak ako? zvládli ste to? :)

• 0

#2 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 349 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 18. marec 2017 - 23:22:31

necital som

len som si rucickou na link ukazal...

no, dnes si uz moze domenu zaplatit hocikto :(

• 0

#3 game

game

phantom fsp

• Management
  • 26 387 príspevkov
  • 300 tém

Príspevok bol napísaný: 20. marec 2017 - 18:54:47

názov blogu tej prírodnej matky je hodne zavádzajúci.

zaviedol aj mňa... tiež som chvíľu nemala odvahu na to kliknúť. :)

lenže jeden nikdy nevie, čo takýmto prírodným matkám skrsne v gebuli, tak som opatrne nahliadla. nebojte sa, je fakt len švihlá.

ale že je dokonale prírodne šibnutá, ale presne, je isté... a nie, skutočne nepiekla skutočnú placentu.

je to zložitejšie: jej dieťa odstrihli skôr, než na to bola duševne čakrálne sakrálne prírodne pripravená, a nedokázala to po celé mesiace rozdýchať... tak upiekla ovocný koláč, ktorý jej rozjatrené vnútro dal do poriadku, pretože sa jej podobal na placentu ... :doh:

z toho dostala ďalší geniálny nápad, a dala akože placentu ušiť kamoške z plyšu... a dala to decku ako hračku, aby jej decko netrpelo tým, že mu pri narodení placentu zobrali...  a toto prosím pekne má vysokoškolský titul, je poradkyňa na nosenie detí v plachtách a píše knihy ....

:boxing:

• 0

#4 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 609 príspevkov
  • 11 tém

Príspevok bol napísaný: 21. marec 2017 - 19:50:00

Uz davnejsie som videl printscreen z jednej uzavretej skupiny na FB, kde MMS maniaci a maniacky zdielaju publiku fotografie vlastnych hovien. Proste sa naladuju chloritanom sodnym a potom vsetkym ukazu, co vysrali. Ta predstava, ako si niekto berie mobil na hajzel a..

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: konšpirácie, prírodné ženy, blogísky, šialenosti

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov