Skočiť na obsah

Top Partneri: Clip in vlasy

Fotografia
- - - - -

Epilačné a čistiace strojčeky na tvár

epilacia face cleaning

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 4 príspevkov

#1 cucoriedkaokata

cucoriedkaokata

Lieutenant

• Active Members
  • PipPipPip
  • 149 príspevkov
  • 5 tém

Príspevok bol napísaný: 22. júl 2017 - 15:17:00

Ahojte,

ste tu nejake baby? Uz sa mi nechce vytrhavat obocie pinzetou a cistit tvar rukami, nadabila som na nieco taketo, nemate s tym skusenosti? Poradite, ci je to dobre a ak, tak ake? 

• 0

#2 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 535 príspevkov
  • 301 tém

Príspevok bol napísaný: 22. júl 2017 - 16:00:03

netuším, takéto oné sa ma nikdy netýkali a nesledujem, zdedila som nekrčivú pokožku, ktorej stačí voda a mydlo, a tak raz za rok posledné roky nemastný krém, ke´d si práve spomeniem,

vrásky nemám, resp. posledných pár rokov mikrovrásky, z krčenia čela - objavila som ich vo zväčšujúcom zrkadle...

a na tých pár kúskov prebytočných chĺpkov mi stačí praveká pinzeta, skutočne praveká, dedičná, kedysi sa používala v rodine na známky a nedala by som ju za nič na svete... takže skutočne netuším : )

ale kedysi dávno, skutočne veľmi dávno, to bol vtedy hit, a ja som neodolala - volalo sa to guma na pokožku: bola to krémovitá šedá hmota, ktorá mierne zgumovatela na tvári a normálne prstami sa zošúchala, úplne ako keď človek gumuje... asi to niečo robilo z vrchnou vrstvou odumierajúcej vrstvy buniek, ale odvtedy som nič podobné neskúšala : )

• 0

#3 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 879 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 4. august 2017 - 16:29:42

ja som si kúpila čosi také, a chlpky to berie naozaj dobre. Vďaka môjmu orliemu zraku, obočie som si statočne vyholila! Ale odvtedy mi už narástlo. No čo, nejaký čas som si to vyholené miesto dokresľovala.

Kozmetička mi povedala, že vraj mám fúzy. ja ale žiadne nevidím, a tak to nechávam tak, nepotrebujem aby mi ozajské narástli a potom by som si to musela holiť častejšie ako Flinstone.

• 0

#4 iskra

iskra

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 919 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 6. august 2017 - 12:10:54

ja taký prístroj   nemám, ani si  neplánujem kupovať,  doma si čistím  tvár vodou, a tiež  používam osviežujúce čistiace pleťové obrúsky https://www.nivea.sk...2324680104.html , sem-tam si napatlám nejakú fajn masku , rada si ju pripravujem  z domácich ingrediencií, čistú prírodu

raz mesačne rada navštívim kozmetický salón, stále sa tam teším, doprajem si masáž tváre, masku, moja kozmetička( už kamoška) mi upraví aj  obočie ak je potrebné, raz ročne mi spraví hľbkové čistenie pleti. 

Doma len umyjem, osviežim, nakrémujem ..  rada si okrem tejto starostlivosti   doprajem  aj jemnejší makeup..

• 0

#5 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 879 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 6. august 2017 - 19:03:10

popravde ja som na podobné aktivity (myslím tým odchlpovanie) lenivá, ale našťastie nie som skoro vôbec chlpatá, to čo sa v dnešnej dobe zvykne holiť, nepotrebujem, kvôli tým 5 chĺpkom na nohách sa mi neoplatí stroj ani zapínať. ja som si to kúpila skôr kvôli obočiu, lenže zas na to si bez okuliarov nevidím, takže by mi to musel urobiť niekto iný.  :)

• 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov