Skočiť na obsah

Top Partneri: Clip in vlasy

Fotografia
- - - - -

Istanbulský dohovor

rodová rovnosť;násilie;gender

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 11 príspevkov

#1 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 268 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 09:34:31

Danko nedavno vyhlasil, ze nepodpori istanbulsky dohovor a uviedol aj dovody....no tento odbornik ho obvinil zo zavadzania...

http://debata.pravda...-danko-zavadza/

.....co si tu myslite o tomto (podla mna) paskvile a podvode v zaujme nejakej uzkej skupiny ludi?

• 0

#2 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 268 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 12:25:43

Tato tema uz je zalozena....som to zbadal az teraz. Takze sa moj prispevok moze presunut do nej....ak to bude treba.

• 0

#3 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 303 príspevkov
  • 301 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 13:31:32

poznámka:  neviem nájsť tú staršiu tému, hoďte sem na ňu link.

vďaka

• 0

#4 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 834 príspevkov
  • 1 061 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 15:03:40

To ktorý barbar premenoval Istanbulský na Istambulský?

• 0

#5 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 303 príspevkov
  • 301 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 16:13:40

ja som normalizovala názov a omylom som preťukla.

/ v maďarčine je to Isztambul, totižto, a zrovna včera som v slovných hrách použila toto mesto v tomto prepise /

radšej mi nájdite pôvodnú tému, díky.

• 0

#6 Axel

Axel

Commodore

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 834 príspevkov
  • 1 061 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 18:06:47

Neviem o tom, že by sme tu niekedy mali dva istanbulské dohovory.

• 0

#7 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 303 príspevkov
  • 301 tém

Príspevok bol napísaný: 31. august 2017 - 18:26:29

Tato tema uz je zalozena....som to zbadal az teraz. Takze sa moj prispevok moze presunut do nej....ak to bude treba.

tak to ignorujme, a istanbulský dohovor zostane tu : )

takže informatorov zakladajúci príspevok, prosím tu je téma:

Danko nedavno vyhlasil, ze nepodpori istanbulsky dohovor a uviedol aj dovody....no tento odbornik ho obvinil zo zavadzania...

http://debata.pravda...-danko-zavadza/

.....co si tu myslite o tomto (podla mna) paskvile a podvode v zaujme nejakej uzkej skupiny ludi?

• 0

#8 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 268 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 3. september 2017 - 17:08:45

Opspravedlnujem sa, ale som si pomylil Istanbul z Lisabonom :)

A teraz k teme.....ozaj a kde su tie gender-feministky, co tak broja v tomto dokumente proti "nasiliu" pachanom na zenach v pripade moslimských zien?.......nejako tam nevidim ich angazovanost. :) 

• 0

#9 Tono

Tono

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 830 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 3. september 2017 - 18:20:05

Opspravedlnujem sa, ale som si pomylil Istanbul z Lisabonom :)

A teraz k teme.....ozaj a kde su tie gender-feministky, co tak broja v tomto dokumente proti "nasiliu" pachanom na zenach v pripade moslimských zien?.......nejako tam nevidim ich angazovanost. :)

Feministické hnutie už dávno nie je o boji za zrovnoprávnenie mužov a žien. Pre ne je už bipolárna sexuálna diferenciácia na muža a ženu prejavom homofónie a preto je neakceptovateľná. Dnešné feministky sú fanatické stúpenkyne ideológie moderného ľavicového liberalizmu. Z toho je jasné, prečo sú ticho. http://neviditelnype..._spolecnost_wag

• 0

#10 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 268 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 10. september 2017 - 14:57:30

A taketo idologie su tolerovane v statoch EU?......ved taky nacizmus a komunizmus, su proti tejto neomarxistickej laviciarsko liberálnej bande iba slabym odvarom :(

Teraz ma tak napada, ze vdaka "osvietenym" feministkam platia zeny na poistnom aj na muzov :)  .........kedze sa dozivaju vyssieho veku a ich poistky su na tej istej vyske, ako poistky muzov.....boli sme diskriminovany a teraz uz nie sme :)  vdaka......

• 0

#11 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 303 príspevkov
  • 301 tém

Príspevok bol napísaný: 10. september 2017 - 15:07:58

to ovšem nie je kvôli feministkám, vyššie poistné u žien bolo dávno pred súčasným zúrivým feminizmom, čiste od čias, odkedy sa robia životné poistky a vedú sa štatistiky kdejaké... po celom civilizovanom svete sa ženy dožívajú v priemere o trochu viac ako muži, takže preto tie poistky :)

dnešné feministky nemám chuť komentovať, veľmi často riešia neznesiteľné kraviny namiesto skutočných problémov.

mimochodom, veľmi stručne a jasne zosumarizovaný Istanbulský dohovor: http://www.aspekt.sk...nbulsky-dohovor

• 0

#12 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 268 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 10. september 2017 - 17:37:25

Myslim si, ze sa mylis.......zeny vdaka tomu, ze sa dozivaju v priemere vyssieho veku ako muzi, tak platili nizsie poistne ako muzi, ktori sa dozivaju v priemere nizsieho veku a preto   bolo vyssie poistne u nich. Teraz sa plati jednako....ale to nie je podstatne, to iba na odlahcenie :)

V tom clanku, co si sem posunulaje, okrem iného, pre mna nepochopitelne aj tento "argument" na podporu ratifikovania tohto samovrazedneho protokolu.....

Základným cieľom Istanbulského dohovoru je vytvorenie Európy bez násilia na ženách a domáceho násilia" s dôrazom na jasné prepojenia medzi dosiahnutím rodovej rovnosti a odstránením násilia páchaného na ženách. Jeho zámerom je tiež harmonizovať právne normy členských krajín RE a zabezpečiť tak ženám, dievčatám a ďalším skupinám ohrozených násilím užívanie rovnakej úrovne ochrany v celej Európe.

.....nech mi niekto sem posunie krajinu, kde je povolene  zakonom robit to, co si "zaumienil" vyriest tento vseobjimajuci zdrap papiera medzinarodnym paktom (inak to ja neviem nazvat)......

• 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov