Skočiť na obsah


Fotografia
* * * - - 1 hlasov

Slovensko ako ďalej

Napísal: janba , 11 February 2014 · 2079 Zobrazení

demokracia občania protest aktivita
Slovensko ako ďalej Učitelia,sestričky a všetci čo robia na Slovensku zadarmo by mali ísť do ulíc a vyštrajkovať si vyššie platy, nikto to za vás neurobí, len vy samy

Len idioti volia stále tých istých ľudí a to už dvadsať rokov a potom sa čudujú, že na nich každý zvysoka serie, to je pravda o debilite Slovákov

Priama demokracia ?
Pre našich politikov cudzie slovo.
Aby sme sa k nej dostali, musíme urobiť ešte niekoľko krokov.
1. Revolúcia a tým myslím revolúcia všetkých občanov SR proti rozkrádaniu nášho štátu politikmi
2. Vyšetrenie všetkých káuz, ktoré majú spätosť s politikmi.
3.Vzatie do väzby a následné odsúdenie politikov, ktorí rozkradli tento štát .

Na to aby sme sa nedostali zas o niekoľko krokov späť je potrebné aby politici mali hmotnú zodpovednosť, pretože ako vieme narábajú s verejným majetkom, teda majetkom nás všetkých. Ak by sa stalo, že či už prezident, premiér, ministri, poslanci, primátori alebo starostovia, náhodou rozkradnú verejný majetok, tak si to po novom odsedia v base a budú musieť takúto sumu zaplatiť zo svojich peňazí.

Nové pravidlá vládnutia, ktoré vytvoria odklon od partokracie - teda vlády politických strán, ku skutočnej vláde ľudu
Ako by to malo vyzerať?
V každej obci by okrem politikov, ktorí by sa stretávali na vedení tohto celku by boli aj občania, ktorí by rozhodovali o tom ako sa s verejným rozpočtom naloží a do akého odvetvia peniaze v danej obci pôjdu.

Možnosti ako rozvíjať tento štát k tomu aby sme boli konkurencie schopným štátom s vyspelými štátmi sveta, zvýšiť investície do inovácií,vedy a výskumu, a do nových moderných technológií.

Ak chceme aby fungovalo školstvo tak musíme do tohto odvetvia dať viac peňazí
a učiteľov si aj poriadne zaplatiť, nemôžeme dopustiť to čo sa deje doteraz, jednoducho z učiteľského platu sa nedá prežiť, učitelia by mali patriť medzi najlepšie platených ľudí v našej krajine

Pomoc pre ľudí.

Ľudia ak chcete mať vyššie platy, tak musíte urobiť jediné spojiť sa všetci zamestnanci v podniku a ísť štrajkovať za vyššiu mzdu, je to úplne normálne a bežné v západoeúroskych krajinách, že ľudia , ktorí robia v podnikoch sa spoja a vyštrajkujú si vyššiu životnú úroveň.

Čo s finančnou krízou
Na to aby naša krajina prosperovala je dôležité znížiť politikom mzdy a zefektívniť naše úrady, a je dôležité investovať do vyspelých technológií, ktoré znížia náklady na správu štátu.

Je dôležité vytvoriť systém celoživotného vzdelávania, aby vzdelanie ľudí bolo neustále aktualizované a tým pádom boli stále zaujímavý pre zamestnávateľov.

Kvalita života záleží od úrovne vzdelania, dobrej zdravotnej starostlivosti, u nás aj od kvalitne zaplatenej práce, ktorú si treba vybojovať štrajkmi za vyššie platy

Ľudia namiesto toho aby odchádzali zo Slovenska by mali riešiť problémy na Slovensku, je určite jednoduchšie odísť ako niečo urobiť pre seba aj pre túto krajinu.
Vyzývam východňárov a stredoslovákov aby urobili štrajk proti vláde, ktorá sa roky nestará o nič, inak by sme asi mali dialnice po celej krajine, protipovodňovú ochranu, kvalitné školstvo, zdravotníctvo, mali by sme aj vysokú životnú úroveň a slováci by nemali tendenciu odchádzať ale vracať sa späť na Slovensko.

Všetci by ste si mali uvedomiť jediné, žiadny politik vám nepomôže, pomôcť si musíme samy a to štrajkom za vyššie platy, lepšie prostredie, ktorom žijeme všetci
Ak chcete aby sa na Slovensku niečo zmenilo tak sa musíte všetci ozvať a nie len nadávať na politikov, Na Slovensku je viac ako 5 miliónov obyvateľov, ktorí sa boja menšiny 150 ľudí, ktorí sú poslanci

 • 0Ano. Sme tu viacerí takí čo pracujeme za almužnu a nieje žiadna snaha zo strany štátu a už duplom nie zo strany zamestnávateľov aby trocha podporili tých ľudí čo im dochádzajú do práce. Treba štrajkovať, treba sa vzbúriť! Nová Aurora prichádza!

Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

Najnovšie komentáre

Hľadať v mojom Blogu

September 2019

N P U S Š P S
1234567
891011121314
15161718192021
22 23 2425262728
2930     

užívateľ(ov) prezerá

členov, návštevníkov

Kategórie

Najnovší návštevníci

 • Fotografia
  dodotom68
  18. Jun 2017 - 09:04
 • Fotografia
  Tomáš
  17. Mar 2016 - 10:35
 • Fotografia
  game
  4. Feb 2016 - 17:57
 • Fotografia
  secretka
  22. Feb 2014 - 08:17
 • Fotografia
  David
  15. Feb 2014 - 18:01