Skočiť na obsah


Fotografia
* * * - - 1 hlasov

Štrajk za lepší život na Slovensku

Napísal: nona2 , v slovensko 25 február 2015 · 2 443 Zobrazení

slovensko štrajk demonštrácie
Štrajk za lepší život na Slovensku Prečo musia Slováci každoročne štrajkovať ?

Štrajkovať je dôležité na viacerých „frontoch“
Prvá vec a to je veľmi dôležitá je aby zamestnanci, či už v štátnych alebo v súkromných podnikoch sa spojili a každoročne chodili štrajkovať za vyššie mzdy, dôvod všetci poznáme, máme tu najnižšie mzdy čo sa týka Európy. A ešte jedna vec nízke mzdy znamenajú nízke dôchodky v starobe, preto je dôležité aby sme sa použili z chýb z predošlej generácie a chodili štrajkovať každoročne aby sme neskončili na mizine v dôchodkovom veku.

Po druhé treba ísť štrajkovať proti politikom, ktorí rozpredali a rozkradli túto krajinu rokov nám sľubujú, že sa budeme mať lepšie a pritom sa má stále lepšie len skupina, ktorá korumpuje a rozkráda tento štát.

Po tretie treba urobiť štrajk proti finančným a záujmovým skupinám, ktoré ovládajú celý chod štátu.
Po štvrté, treba urobiť štrajky na lokálnej úrovni, ľudia by sa mali zobudiť a urobiť si poriadok s poslancami, starostami a primátormi, ktorí len berú peniaze pre nič a rozvoj daného mesta je v nedohľadne.
Po piate treba urobiť štrajky v daných krajoch, ako je vlastne možné, že jeden kraj je rozvinutejší ako druhý, chyba je vždy vo vedení daného kraja.
A nakoniec musia ísť aj do štrajku znevýhodnení občania tejto krajiny, pretože nemajú možnosť žiť na takej úrovni ako občania západných demokracií, kde majú vytvorené také podmienky, že môžu študovať, pracovať a dokážu sa dostať takmer všade bez pomoci ostatných.
To že musia ľudia ísť do ulíc, je jasné asi každému, ale je ešte aj dôležité aby ľudia chodili voliť a to hlavne ľudí , ktorí sú minimálne o 30 rokov mladší ako doterajší politickí dinosauri.
Tento štát a nerozvíja tak ako by sa mohol rozvíjať, keby každý na Slovensku čítal knihy, a vedel tieto poznatky z kníh aj aplikovať pre zlepšenie života náš všetkých, druhá vec nesmieme byť ľahostajní ako naši predkovia, ktorí žili v komunizme, my žijeme v demokracií a máme právo zasahovať do chodu štátu ak štát nekoná alebo nerobí to čo by mal.
Je potrebné aby každý Slovák rozmýšľal o tom ako môže túto krajinu posunúť dopredu a aj tieto svoje myšlienky realizoval .

 • 0Bravoooooo! Gratulujem krásny blog! Som na tvojej strane a keby boli nejaké štrajky rád sa ich zúčastním. Musíme ukázať tým žgrlavým podnikateľom že nielen oni sú tu! Treba ich vyhnať s lopatami z ich palácov a vzbúriť sa. Nech žije revolúcia! Podnikatelia traste sa! Vzbura začína!

Najnovšie zápisy

Najnovšie komentáre

Hľadať v mojom Blogu

November 2019

N P U S Š P S
     12
3456789
10111213141516
17181920 21 2223
24252627282930

užívateľ(ov) prezerá

členov, návštevníkov

Najnovší návštevníci

 • Fotografia
  secretka
  20. dec 2017 - 08:28
 • Fotografia
  CollTom
  15. sep 2016 - 03:19
 • Fotografia
  lopata555
  27. mar 2016 - 19:33
 • Fotografia
  Tomáš
  17. mar 2016 - 10:30
 • Fotografia
  game
  6. okt 2015 - 18:57