Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Len tak.... dobré ráno.

Napísal: Jozef50205 , 03 november 2007 · 177 Zobrazení

A opäť zopár riadkov , len tak .... o ráne. Vždy bolo a je najkrajšiou časťou môjho dňa, čo určite mnohí nebudú súhlasiť. Veď komu by sa chcelo trepať z pod teplej " duchny ",robiť si raňajky,vliezť do sprchy.... a všetké tie rituály,ktoré opakujeme ráno , čo ráno a potom naštartovať auto,utekať na bus alebo iný dopravný prostriedok, terigať sa do práce, tam od samučkého príchodu zarezávať naplno a ešte si dávať pozor, ako nenasr... šéfa lebo ráno obyčajne býva podráždený.
No napriek tomu som rána vždy mal a mám rád. Po nočnom spánku a práve ráno môžeš povedať: Vďaka Ti za sny a za úsvit nového dňa,vďaka, že si ma ešte ponechal dokončiť započaté alebo urobiť len tak, novu brázdu. Iba ráno môžeš počuť prebúdzanie sa života okolo seba,spev prvých drozdov,zapaľujúce sa ranné zore,odchadzajúcu noc a príchod nového dňa, iba ráno môžeš sledovať denno denný a stále fascinujúci východ slnka a prvé lúče života zalievajúce kraj okolo . Ranný úsvit nového dňa má mnoho podôb a určite každým, čo len trocha romantikom, ak sa zrovna neponáhľa za povinnostiami to zalomcuje a rýchlo zabudne na uzývané vstávanie.
Vek naučí vzdávať vďaku každému ránu, hlavne ak cítiš viac rokov za sebou, ako pred sebou, ale to je už iná téma, ktorej sa určite tiež budem venovať.
Takže len tak.... prajem každému len pekné dobré rána a radujte sa z nich , tak ako ja.

  • 0Náhodný obrázok z albumov

... čochvíľa budú- Letné jablko

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii