Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Len tak ..... ventilácia.

Napísal: Jozef50205 , 31 január 2008 · 152 Zobrazení

Len tak jednoducho povoliť ventil a ... nemusí to byť zrovna časovo nadlho a konkrétne to alebo ono. Niekomu postačuje prechádzka v prírode,inému posťažovať sa,ďalšiemu bicykel a iné zdraviu nebezpečné športy, veľmi dobrý spôsob sú aj športové podujatia, hlavne kolektívne športy s veľkou diváckou kulisou , kde sa tiež môžte vyblbnúť do zbláznenia,v ponuke sú isto iste aj adrenalinové špásy, čo je čiastočne i môj prípad, niekto to má rád horúce a hlavne veľa erotiky a sexu, čo nie je na zahodenie a určite pomáha stopercentne ,teda ja sa v tomto spôsobe ventilácie určite cítim veľmi dobre, no a potom nasledujú rôzne možné aj nemožné koníčky a kone pomáhajúce vypustit paru z papinovho hrnca, tiež jednému holdujem a nie je zrovna lacný, ale čo človek neurobí pre svoje " zdravie " :) :) .
Teda pretlak svojho ja sa rieši rôzne a určite najlepšia je kombinácia viacerých možností, však ak sa niečoho prejeme, tiež to nie je dvakrát príjemné....
Najhoršie spôsoby ventilácie sú tie so zamračeným čelom, vycerenými zubami a naostreným jazykom, takým "ventilátorom " sa obyčajne vyhýbam na sto honov, pretože tu je mozog tak zastretý a oči tak zahmlené alebo až krvavé, že môže dôjsť k úrazu. Obyčajne dotyčný tohto spôsobu ventilácie sa na druhý deň všetkým okolo seba ospravedlňuje, trápi ich to, a sú tam kde boli.
Čím je človek starší tým viac nachádza pokoja aj v takýchto spôsoboch " ventilácie ", ako je aj blogovanie alebo začne písať svoje pamäti, ak ovšem nie je už taký starý, že všetko zabudol, čo ešte nie je môj prípad, ale pre istotu si mnoho mojich poznámok zálohujem ,aj dvakrát, čo keby náhodou....
Možno položiť otázku:"Pomáha to ? " Mne všetko čo som kladne zhodnotil pomáha, ale napriek tomu ma " depky" neobchádzajú . Nuž čo narobíme, život je taký uponáhľaný , že aj napriek ventilácii človek skončí večer s dlaňami v tvári, s mravenčením v hlave, závraťami , a tak si dá 30 min.výrivku , studenú sprchu,bylinkový čaj,pohladká manželku a svojho psa, sadne k notebooku a píše blog.
Iba toľko , dnes opäť len tak.... ventilácia.

  • 0Náhodný obrázok z albumov

...dnes som toho veľa nenakosil.

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii