Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

OTÁZNIKY:Pálenie štátných vlajok,zatieranie tabúľ a iné nezmysli ...

Napísal: Jozef50205 , 06 november 2008 · 148 Zobrazení

... a vraj sme v 21.storočí. Poniektorí, a jedno či sú z tejto strany Dunaja alebo z Maďarskej patria najskôr do čias buď druhej polovice 19.storočia alebo čias konca 1.svetovej vojny a vlády admirála Horthy Miklós a Szálasi Ferenc. Len mi nejde do hlavy, kto tu vytvára niekedy priamo, niekedy nepriamo vášne podpory SPOJENÉHO VEĽKÉHO MAĎARSKA. Že niekto je hulvát, teda veľmi neslušný človek nevediaci sa správať a nazve niekoho na poste ministra zahraničia " STRAPATÁ PANI " alebo sochu Uhorského kráľa Štefana I. v Budapešti priamo na tv kamery pošpiní slovami a pomenuje" Šašo na koni " iba svedči o úrovni človeka a v v tých prípadoch je každému jasné, že inteligenciou nikoho neohúril a nepresvedčil, ak jedine jemu rovných a možno ešte ľudí bez názoru, jeho pätolízačov nacionalistov, ktorí vždy boli proti všetkému, čo sa týkalo najmä Maďarska, Maďarstva a Maďarov a jedno či sú narodení na Slovensku alebo inde na planéte.No otázka stojí aj tak: Komu to vyhovuje? Slota robí psiu službu ako SMK, tak aj viacerým nacionalisticko, šovinistickým až fašistickým skupinám, zoskupeniam v Maďarsku a je nutné povedať aj súčasnej Maďarskej vláde, ale aj Slotovi samotnému jemu podobní, ktorých je asi na Slovensku cca 10-12% / taká je súčasná podpora SNS /.
Nie žeby bola obava z fašistických maďarských falang, to isto nie, nech si hajlujú a sťažujú na 90 ročný Trianon, nech pochodujú koľko im len nohy stačia a "šémiš baganč " vydrží, ale naše krásne Slovensko nech nechajú na pokoji. Ale to je len moje zbožné prianie. Tí dvaja symbianti SMK a SNS budú dovtedy provokovať, až niečo vyprovokujú. Vždy sa našli a nájdu blbci a je to jedno na ktorej strane, čo rozdúchávajú vášne, naposledy Pal Csáky, keď tabuľa Hronovce mala byť akože zatretá, nebola a ani sa neospravedlnil a nepriznal, kto klamal, teraz už môže s istotou povedať, že tabuľa kúsok za Nitrou obec Čechynce bola zatretá, ale predpokladám, že to bolo na popud silného jadra SMK v Nr kraji a okolí Nr, no dokázať sa to asi nebude dať. I keď v NR je kqaždému Slovákovi jasné, že zatretie tabúľ
majú na svedomí z SMK, ktorí sa nijako nezmierili,že stratili kontrolu nad NR krajom.
Žijem v národnostne zmiešanej oblasti, akou NR a okolie určite je, ale problém medzi ľuďmi nevidím, no o politikoch sa to už nedá povedať, no oni sú asi nadľudia, nadobčania a aj to tak vyzerá, ako na tejto strane Dunaja, tak aj za Dunajom .

  • 0Náhodný obrázok z albumov

Jesenná žatva

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii