Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Hlaveň Beretty na spánku a ...

Napísal: Jozef50205 , 21 február 2009 · 235 Zobrazení

tíško som jej hovoril: Ty si momentálne jediná priateľka , si moja 9viatkova istota a verím ti, v danej chvíli určite nesklameš.
Všetko som si naštudoval, presne viem, čo urobí projektil raže 9 mm, ako rýchlosťou vyústi projektil z hlavne,ako sa zachová, keď narazí na spánkovú kosť,ďalej už aj s malými úlomkami kostí celou svojou silou a hmotou vrazí do " lobulus temporalis ", čo je jeden z lalokov a pretože vyústenie hlavne je na spánkovej kosti, je to spánkový lalok, a pretože som vždy anatómiu a fyziológiu miloval, pretože tam sme robili pitvy všetkých sústav včítane morfológie a mikrobiológie, za asistencie pána Ing.Masanyiho Csc. a skúšajúceho pána Prof.Ing.Jána Kresana Csc a zároveň dekana našej fakulty, inak obaja vynikajúci ľudia, ale už sú u Boha, ktorí nás doslovne donútili všetko si pozrieť z blízka, chytiť do rúk, ohmamtať.... a hlavne neporezať sa. No ale to je už vedľajšie, hlavne je vedieť čo to s vami urobí a najmä či je to bezbolestné. Áno, je to bez bolesti, snáď ak ste citlivý na hluk a aby ste neohluchli môžte si dokúpiť tlmič, ale to vám už môže byť v tej chvíli ukradnuté.
Takže projektil raže 9 mm už po náraze na spánkovú kosť je značne zdeformovaný a spolu s úlomkami kostičiek vniká do spánkového laloku/lobulus temporalis / a nemilosrdne likviduje všetky mäkké tkanivá mozgu včítane výletu zdeformovaného projktilu buď oproti spánkovou kosťou, ak ste pravák tak cez ľavý spánkový lalok a ĺavú spánkovu kosť alebo ak ste zle mierili môže to byť i os frontális, ale najskôr nie . Ak by vás zaujímalo ako bude vyzerať vaše, teda moje telo, rsp. časť tela teda hlava: No poviem vám, nebude to pekný pohľad, takže po samolikvidácii doporučujem na seba nepozerať . A prečo? Nuž v mojom veku mám ešte aj nejakých priateľov,z ktorých boli aj súdni lekári a aj jeden náčelník kriminálky, a ja vždy som všetko chcel vedieť a hlavne vidieť, tak som videl. 9 mm projektil z pištole vám jednoducho " urve " hlavu, vstup malá obyčajne spečená krvou a vlasmi , ak bol holohlavý , tak bez vlasov ,dierka a na vylete von diera, ako hrom, teda skoro pol hlavy preč, ale vám , teda mne to už môže byť jedno.
Nikdy by ma nenapadlo o takomto veľmi citlivom momente ľudského bytia písať, ale človek nikdy nevie , hlavne, ak je tak pohnutá doba, keď dnes je tak a zajtra až tak, že východisko neexistuje a ty nemáš odvahu postaviť zoči voči svojim tým všetkým, ktorým roky dávaš prácu, oni ťa nikdy nesklamali, asi podobne ako rodina a aj už iba zopár priateľov, pretože dobre už bolo, v banke kam chodíš denne ťa všetci poznajú, vedia, že zasa nepochodíš, pretože čísla jednoducho nepustia a ty to veľmi dobre vieš, ale napriek tomu:Čo keby? A ono keby už nie je,... a potom sa v tichu ideš porozprávať sám so sebou, s prosbou u Najvyššieho o odpustenie´a zmieriť sa so svojou priateľkou Berettou 92.
Neviem, či niekto na tomto fóre takto uvažuje, ako hore uvádzam, ale vedzte toto nie je tá správna cesta a voľba, a ak už náhodou takéto myšlienky máte , prosím vás :" Urýchlene sa obrate na svojho psychiatra alebo rodinného lekára. " Ja som to už tak urobil, ale s prepáčením ," grosse drek "mi to poriešilo záležitosti, akurát,že som sa dozvedel nové klepy a ako vždy, že vraj lekári majú malé platy. Keď som povedal, veď kríza ti priženie kopec nových pacientov,že to mu nepomôže lebo britského,rakúskeho,belgického kolegu nijako nedoženie i keby bola kríza 10 x intenzívnejšia. Niekde som čítal,že vplyvom krízy stúpli psychické onemocnenia až o 10-15% a počty samovrážd hlavne tých, keď odíde celá rodina naraz a spolu o 250% , individuálnych samovrážd o 10-12%.
Príjemný deň želá všetkým Jozef50205 a keď máte náhodou doma pištoľ,revolver, alebo možno iba povraz a čierné myšlienky, a špekulujete ako nato, vedzte nestojí to zato, pretože ak nejde o život, ide o hovno, a taktiež nezabúdajte, že niektorým urobíte zbytočný srdca bôľ , i žiaľ , a možno iným aj veľkú radosť, ale ak náhodou si to rozmyslím určite to dám všetkým na vedomie.

 • 0čierny humor - taky humor... :) ...Valcik, dúfam že si svojim komentárom chcel Jozefovi vylepšiť náladu i takto......v živote prídu všelijaké chvíle ale hlavu vzhuru... - zubatá je vraj inak hrozně škaredá - načo si chcieť dávať s ňou rande nasilu? há? :)
  • 0
skôr či neskôr , zubatej som sa pozeral 3 x a priamo do oču, 3 x v kóme ,nie nie je škaredá,ale studená,ale nie ako v zimnom čase,je to taký zvláštny veľmi nepríjemný chlad , mŕtvolný chlad, ako keď niekoho oživujete a po určitej dobe viete,že je mŕtvy a je to priateľ, ale ja nie som kompetentný niekoho prehlásiť za mŕtveho i keď to naznačujem nerád, hlavne ak je tam prítomná manželka s detmi, i čakáte na záchranku, ale ona nechodí a nechodí,až nejako viac ako hodine je tam, a vy lekárovi poviete zomrel pred 45 min. a on už iba skonštatuje... atak fakticky ste manipulovali s mŕtvym už pomaly chladným telom ... stalo sa mi to našťastie raz, i keď tých mŕtvych bolo mnoho, aj oživovanie, aj smrť.Ak čierny humor, tak ako chlapci z našej ulice sme hrali ruskú ruletu, už vtedy nejaké to vínko,cigaretky a karty samozrejme v komore starého bubeňáka,ako sme revolver volali bola iba atrapa náboja, i keď nikdy nikto z nás nekontroloval či je to tak,pretože mali sme aj ostré... Otázka:Aká to bola dôvera? Odpoveď : Na život a na smrť. A je to platné aj dnes.
  • 0
Chlapci neverím, čo som tu počul na vlastné oči. Namiesto Beretty si zoberte baretky ........bo žimno, bars žimno......
  • 0
nie je to také jednoduché Pete, niekedy tá guľka porieši mnohé ..... a Beretta je moja značka, i keď ani Koch,Walter,Colt alebo Smith and Wesson nie sú zlí, ale Beretta v streľbe na terč je dobrá...
  • 0
...hľadanie únikovej cesty nie je totožné s hľadaním východiska...Ja samovraždu nepovažujem za hrdinstvo - skôr za slabošské riešenie, útek od problémov...netýka sa to však psychicky chorých ľudí - tí za to zjavne nemôžu...Práve ťažké chvíle preveria kresťanov - nakoľko sú či nie sú farizeji...nakoľko to so svojou vierou myslia vážne...Napadá ma pekný príbeh: ...človek s Bohom sa pozerajú na retro film života a človek vyčíta Bohu...aha, pozri - tu mi bolo najhoršie a kde si vtedy bol? vidím tam len jedny stopy...Boh odpovedá: Vtedy som ťa niesol... :)
  • 0
Jozef, prepáč mi tú moju poznámku, to som sa zľakol a v tom som niečo .......nepodarilo sa.Tak vážne. SAMOVRAŽDA(ťažko sa mi píše už len to slovo) je definitivny, nevratný čin. Naproti tomu, dôvody k nej často s odstupom času alebo z iných, v tom čase neznámych, príčin prestanú byť "samovraždy hodné". Nedôveryhodne znejú tiež prehlásenia adeptov typu, niet inej cesty, mám to premyslené, jediné riešenie,..... Je nezmysel tvrdiť, že v dobe a situácii, kedy sa človek rozhoduje pre tento zúfalý čin je v pohode a môže racionálne rozmýšľať, v týchto neregulárnych podmienkach nemožno dospieť k rozumnému či správnemu rozhodnutiu - nie! Ďalším charakteristickým rysom je jeho sobeckosť - čo tí najbližší napr. rodičia? Tým zabezpečí do smrti dennodenná trápenie....Ešte veľa ma napadá proti, n i č za!
  • 0
Keď k tomu príde všetko je iba ZA ... každou pozemskou minútou odídu z nášho sveta dobrovoľne 2 ľudia.Príčiny ? Rôzne.... v čase hospodárskej krízy to je oveľa horšie a situácie sú rôzne, niekedy tá guľka porieši mnohé...
  • 0
Aby si vedel, Jozef, že k tebe nehovorí nejaký teoretik, mne život už vo forme (nazvem to mierne) ť a ž k e j choroby dal šancu aj na túto alternatívu.Po vyhlásení diagnózy asi hodinu sa všetko zrútilo, vzápätí som si urobil plán do budúcnosti a teraz sa doň dívam - samovraždu tam nemám.
  • 0
Čo ťa nezabije, to ťa posilní!(Friedrich Nietzsche)
  • 0
veď hovorím, Pete odísť svojím pričinením a zámienok mnoho, tu sa nejedná pobiť sa s problémom, keď game and match sú už dávno v riti .... nikdy som nemal trpezlivosť vyčkávať,hlavne ak to k ničomu nevedie.. Ferdiš Nietzsche ano, toho beriem.
  • 0
Je ešte dôležitá maličkosť, či sa niekto zaoberá samovraždou - svojou a aktuálnou, alebo len filozofuje. Ale aj tak, príklad " prepodnikám" milióny, bankrot firmy, osobný bankrot odídem pustovníčiť ako Zarathuštra a onedlho zistím, že som to mal spraviť už dávno ha match is over but life go on - zastreliť sa treba potom, keď nedôjdem do krčmy v dolineNietzsche jeho Tak pravil Zarathuštra , čítal som pred viac ako 20 rokmi, nemôžem zohnať vydanie zo 68ho-takou zvláštnou starou češtinou. Pekné čítanie čo veta to citát........bola by dobrá debata
  • 0

Náhodný obrázok z albumov

pôjde hlboká orba

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

  Moje albumy vo Fotogalérii