Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Spod mosta /viď. fotogaléria/: Smiech cez slzy...

Napísal: Jozef50205 , 27 marec 2009 · 191 Zobrazení

.... alebo ako premiér s prezidentom odklonili tok rieky . Presne tak , ako pred desiatkami rokov, len tribúna chýbala , rozdali lopaty,krompáče,kladivá a kosáky, i gumáky a išlo sa niečo otvárať, keď mnohí pozvaní, až na mieste sa dozvedeli, čo to vlastne budú riešiť.

Netvrdím, že to bolo tak i v prípade Opatoviec nad Nitrou, ale asi ďaleko od pravdy nebudem. Táto socialistická vláda spolu s prezidentom sa prezentujú presne tak, ako ich súkmeňovci toť pred 20 rokmi a Gašparovič s veľkým Vladom iba nedávno.

Nakoniec ,ako s na poriadnu story patrí, aj dohra, keď premiér sa ospravedlnil,či cestou médii pani Radičovej, tak aj osobne občanovi, ktorý protestoval proti štátnemu bezpráviu , socialistickému molochovi pri zoštátnení pozemkov pod nový tok rieky Nitry, čím bol pánom Ficom opečiatkovaný, ako platený " volebný agent Radičovej " , čo mňa toto osobne veľmi pobavilo a premiér v takýchto situáciach vždy vyzera, ako zakomplexovaný, vidiaci vo všetkom a všetkých nepriateľov jeho strany SMER, jeho osobe , jeho názorov a konaní, čo u pána premiéra nie sú tieto javy novum, ale skôr pretrvajúcou a aj prehlbujúcou sa diagnózou zrelou už na radikálnu liečbu.

Celkom zaujímavý týždeň zavŕšila SNS a nie ani ústami jej predsedu, ale tajomníčkou pani Belousová-Malíková , ktorá " skoro " označila ministra zahraničných vecí SR, ako nekompetentného pri stretnutí s odchádzajúcou z funkcie ministerky zahraničia Maďarska a poďakovaní za prácu pri upevňovaní vzájomných vzťahov a daní jasnej politickej cesty bez používania tzv. Maďarskej karty, čo Slovensko dalo najavo i pri podpore Maďarského generála do vysokej funkcie vojenských štruktúr EÚ. Takže SNS už jasne je iba " piatym kolesom u voza " a pri už skoro istej strate svojho ďalšieho ministra , teda pána Janúška, SMER dáva najavo , že s týmto nespoľahlivým partnerom asi najskôr v ďalších rokoch neplánuje vo vládnej koalícii. .... žeby bodovala SMK? Uffffff ... iba zamyslenie , i keď by to bol obrat o 180 stupňov.

Druhé kolo voľby hlavy štátu, keď sa Radičivá ukazuje, ako veľmi vážny konkurent Gašparoviča, dokonca až tak vážny, že dochádza k sviňstvám typu: Maďarská otázka, keď sa na juhu túto noc objavilo množstvo letákov v Maďarčine, kde zobrazená Radičová sľubuje podporu Maďarskej autonómii....... za volebný hlas, smiešne a primitívne hlavne ak pár dní pred týmto extempore sa vraj kde tu a z ničoho nič na Slovensku objavili aj regrúti do Maďarskej gardy ,.... že ich nik zatiaľ nevidel, ale niekomu tento stav vyhovuje , a jedno naväzuje na druhé a chodníčky sa zbiehajú do jedného horského chodníka do centrály jednej nemenovanej politickej" Hej strany " a SMK ani SDKÚ to určite nie je.
Takže asi tak bolo od piatku do piatku Z POD MOSTA.

  • 0http://komentare.sme...360/shooty.html ..veru, smiech cez slzy..
    • 0
citavam sme ale toto som prehliadol..... :ax:
    • 0
To čo dnes predviedli zo SNS je politická ostuda , facka demokracii a počiatky nacistickej platformy,.... mnohých ktorých Slota v priamom prenose menoval, ako podporovatelia Radičovej nesiaha ani po päty..... toto je iba fuuuuj ... že tento odpad spoluvládne nášmu Slovensku... :ax:
    • 0

Náhodný obrázok z albumov

odkvitajú

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii