Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Spod mosta: Radičová a Dzurinda

Napísal: Jozef50205 , 08 apríl 2009 · 182 Zobrazení

Po utorňajšom sedení predsedníctva SDKÚ DS je každému jasné, že Iveta Radičová očakávala oveľa viac a určite nečakala, že Miki sa sám prehlási za lídra strany v nadchadzajúcich parlamentných voľbách 2010, rsp. jeho najbližší s tým nebudú mať problém, veď Kukan ,je tomu niekoľko dní prehlásil: Nevie si predstaviť Radičovú, ako jeho šéfku, a navodil ten svoj priblbý diplomatický úsmev.
Tak to vyzerá, že SDKÚ DS na čele so súčasným vedením chce za každú cenu po prezidentských voľbách 2009 strhnúť voličské hlasy z časti na svoju stranu, ale bez jej úspešného aktéra.

Zakladanie nových politických strán, ako je už pravidlom neprináša úspech a takto do zabudnutia spadlo mnoho politikov, ktorý si o sebe mysleli, že sú prinajmenšom pre Slovákov zaujímavý. Nie neboli. No v prípade Ivety Radičovej je to úplne niečo iné. Veľmi dobre vie, že má podporu a nielen u voliča, ale i u médii a mnohých známych i neznámych neziskoviek, ktoré by jej do parlamentných volieb mohli pomôcť aj finančne.
Dá sa očakávať, že Iveta bude protikandidátom Dzurindovi a ak nepochodí, čo je dosť možné, tak pôjde svojou cestou a najskôr s novou politickou stranou, ktorá by mohla byť oživením v stredopravej formácii Slovenskej politickej scény, samozrejme aj na úkor Dzurindovej SDKÚ DS.

Takže Ivete Radičovej prajem politický úspech bez zbytočne širokých ramien, skromne,usmiato, slušne a hlavne bez nepriateľov a nepriateľstva, čo je tak typické pre dnešných vládcov národných ľudových socialistov, že kto nejde so mnou, s nami , nestotožňuje sa s mojím, našimi názormi - viď. skoro všetky známe média a redaktori/ky/, sú až zakomplexovane nepriateľmi už nielen politickými, ale aj republiky lebo ohrozujú jej záujmy / hahahahaha... toto je už fakt hodné pre patričnú diagnózu. /, že páni ALEBO SÚDRUHOVIA zo SMERU,SNS a HZDS, až kam dovediete naš Národ? Len mi je ľúto tých oklamaných,zavedených, a som veľmi zvedavý ich vytriezveniu.´, pretože toto je obrovské a perfektne pripravené klamstvo socialistov na Slovenskom národe, asi tak ako sa to udialo v Maďarsku, len Maďari sa zobudili a my ešte snívame o Ficovom socializme s ľudskou tvárou, ktorý konči a začína pred branou štátneho rozpočtu pri zadávaní štátnych zákaziek bez súťaže.

  • 0V SDKU maju primarky, ak chce byt Radicova vodcom, chce aj uspiet proti Ficovi a ma nato, tak porazi aj Dzurindu.
    • 0

Náhodný obrázok z albumov

Zobor jz pohľad

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii