Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Spod mosta: Takú vládu nakopať ...

Napísal: Jozef50205 , 17 apríl 2009 · 175 Zobrazení

... čo má len plné ústa sľubov o pomoci .....a kde nič, tu nič.

Ešte v októbri predseda vlády hovoril : Kríza sa nás tak vážne nedotkne a o mesiac už bolo úplne inak, a na výstavbu diaľníc nebude mať kríza vplyv a tie budú spustené ,ako sme to deklarovali v programovom vyhlásení vlády.... nuž populizmus , ako Brno ... q dnes sa pridávajú roky, vraj kríza je príčina... hahahaha , socialisti sa zobudili, fuj ...., už aby ste boli iba minulosťou.

No Fico má šťastie, že mu predchádzajúce vlády nahonobili , aby to národní socialisti rozflákali ,rozdávajú štátne zákazky ako trafiky a tým čo krízou netrpia. Kríza tvrdo zasiahla najmä tých najchudobnejších, práve tých čo tak rád Fico vykrikoval počas vládnutia Dzurindu, vraj kám doviedol Miki slovenský národ ? ... iba k chudobe, kde pod hranicou chudoby bolo viac ako 20% obyvateľov Slovenska, .... tak počas tejto vlády sa chudoba prehlbuje oveľa viac, až natoľko že Fico radšej mlčí.... a čo má aj robiť, i populistom raz dôjdu ich argumenty a počas tejto krízy dokonca ani nemali, takže im nemalo čo dôjsť. Fico a jeho spoluvládcovia neurobili pre tento skúšaný národ svetovou hospodárskou krízou absolútne nič..... a tak národ sa chodí najesť , niektorí aj obliecť, ďalší aj po materiál na výstavbu domov a aj ich zariadenia do Maďarska,Poľska, Česka a Ukrajiny. Smutné.
.
Neviem kedy sa tí verní a sympatizujúci s nacionálno- socialisticko- ľudovou ľavicou spamätajú, asi až keď ich tí ostatní donútia , aby sa lepšie pozreli na to hovno , čo skoro za tri roky vládnutia vyprodukovali . Určite mnohí najagresívnejši budú musieť nakoniec do toho hovna až vstúpiť a pobabrať sa v ňom, aby zistili ,kde je pravda. Tak neschopnú vládu , ako má Fico pod patronátom ... no škoda hovoriť, a to mali možnosť niečo dokázať práve počas tejto krízy, ale oni dokázali jedine svoju neschopnosť , ..... a národ ? ... snáď zaslepenosť nie je nákazlivá a dá sa liečiť

  • 0Náhodný obrázok z albumov

Slovenský farmár

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii