Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Spod mosta: Socialisti, ťahajte do čerta !

Napísal: Jozef50205 , 09 jún 2009 · 152 Zobrazení

a asi tak vyzerali aj eurovoľby a obrovský prepad socialistov, strata až 1/4 kresiel..... v okolitých štátoch najmä v Maďarsku, čo sa aj očakávalo, ale aj v Česku , kde výrazné víťazstvo ODS 31,2% je prekvapením na úkor českých socialistov, ktorí napriek silnému ťahu s nahatým Topolánkom v Berlusconiho vile , nepomohlo, skôr naopak . ...... a Slovensko ? Ficovci zvíťazili , ale 19 % účasť je jasným dôkazom nezáujmu občana o európsku politiku. Slovák volil socialistov možno, ako jediný v Europe ich prevolili k víťazstvu, teda Slovák nad 50 rokov , ktorí boli vekovou volebnou väčšinou ...a keď sa ich opýtate prečo ? Tí najstarší si zaspomínajú na socializmus na dvojkorunové mlieko a tridsať halierové rožky a to že Fico zrušil poplatky u lekára a v nemocniciach a ešte, Fico má rád obyčajného človeka a vždy sa ho vedel aj zastať. No a to je všetko, viac argumentov niet. Celkovo však zvíťazila pravica,síce potrebovali na to 3 politické strany-Dzurindovcov,kadehákov a palcsakiovcov, no 6 kresiel je viac ako 5.
SMER stále existuje a hlavne profituje na tvrdom populizme, ktorý bohužiaľ mnohým, teda tým cca 40% občanom postačuje , aby do urny vhodili platný hlas pre túto Jánošikovu politickú stranu. Večná škoda , že populistom dávajú zelenú ,hlavne v týchto zlých časoch hospodárskej krízy, keď vládnuca strana SMER používa stále, ako základ svojej politiky populizmus, ktorý v žiadnom prípade tým desiatkam tisíc nových nezamestnaných nepomôže a podnikateľom už vôbec nie.
A keď zablúdime do IV.cenovej ? "Vieš čo priateľu, my zo IV. cenovej seri... na celé voľby, my ser... na všetkých ulízaných politikov,čo melú iba hubou a pre nás aj zo IV.cenovej nikdy neurobili nič. Našťastie náš naturizmus je stále, ako v našich rukách,oku, tak aj v hlave, a za tieto naše danosti dostaneme vždy kešovku a z tej nebudeme určite odvádzať štátu dane. Však aj načo, aby viac toho rozkradli? Tiahni do čerta Fico i Slota aj so svojimi nenažratými kumpánmi! "

  • 0Náhodný obrázok z albumov

obloha 30.X.2008

Hľadať v mojom Blogu

Najnovšie komentáre

Kľúčové slová

    Moje albumy vo Fotogalérii