Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Sny? ...

Napísal: Vankusik , 08 júl 2008 · 181 Zobrazení

Neraz sa mi zdajú sny, ale nie sú len o tom, že všetko dopadne happyendom, v náručí lásky vo fajn spoločnosti. Bohužial život je aj o tom nie ružovom. Zažila som.

No teraz si užívam to tzv. "ružové". Jasné že nejsom zaslepená, uvedomujem si čo všetko sa môže sťať. Stále som obozretná a vnímam všetky maličkosti inak ako ostatní v iných vzťahoch.

Moje sny, myslím si, že sú takým oknom do toho, čo by som si želala. A jeden taký sa mi splnil. Snívala som, že spoznám super chlapa, teraz je to už môj priateľ, s ktorým si budem rozumieť, stále mať o čom rozprávať, mať spoločné záujmy, smiať sa spolu... A síce "len" sen, no ten sa splnil. Naozaj sa to stalo. Spoznala som ho, srdce mi išlo puknúť v jeho blízkosti. Bol to krásny večer. Nevedela som sa ho prestať "nabažiť". :) Nikdy na ten deň nezabudnem. Budem si ho pamatať navždy. Pretože to bol deň, splnenia mojich najtajnejších snov, mojich túžob, mať jeho, byť jeho. :) Ľúbiť sa navzájom.

To šťastie o ktorom som tolko snívala, som našla. V jeho náručí. Zrazu je pre mňa väčšina vecí jak gombička. :)

Najradšej by som bola sním, ležala v jeho náručí a dívala sa na neho. Ako krásne spinká, usmieva sa, keď má pekný sen... A uvedomovať si to, že jaké je to krásne, keď máme koho ľúbiť, s kým tráviť čas, s kým proste žiť. Pre život je láska potrebná. Či priateľská alebo tá od rodiny, blízkych, jednej krvi, ale samozrejme aj tá partnerská. Láska nás drží pri živote, a udáva smer kade máme ísť. :)

  • 0Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

    Najnovšie komentáre

    Hľadať v mojom Blogu