Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

NÁŠ PRÍBEH

Napísal: Vankusik , 10 júl 2008 · 199 Zobrazení

Tentoraz vám napíšem príbeh, ktorý zmenil, k dobrému, môj život Viem striedam tuna pekné a ne moc pekné príbehy, ale v mojom živote sa to teda striedalo ako na bežiacom páse. Zažila som kruté obdobia a tentoraz prežívam opak. A chcem sa s vami o to aspoň trošku podeliť. Tak čítajte, ak teda chcete :)

Takže začalo sa to asik pred dvoma rokmi, bola som na jednom chate a začala som si tam písať s jedným chalanom. Písalo sa mi sním strašne moc fajn, bol milý, ukecaný, vtipný.... a veľa iných fajn vlastností mal. Potom ani som nevedela prečo(teraz to už viem) sa na dva roky odmlčal. Najprv ma to dosť štvalo. Začala som ho svojím spôsobom mať rada, aj keď som ho nepoznala osobne, ale pak ma to dáko prešlo a žila som ďalej(možno keby som vedela, že to isté cíti aj on). Však sme si len písali spolu. hm Asik tak dáko. No po dvoch rokoch mi napísal zas. Ja som hneď vedela, že to je on, nick som si celý ten čas pamätala a vedela kto to je. On si už ale nepamätal, pretože som si pozmenila nick a zmenila aj fotku. Avšak po kuknutí môjho albumu objavil moju starú fotku z dôb, keď sme si pred tými dvoma ročikmi písali.Ihneď si spomenul kto som, dokonca si spomenul aj na to, že som pracovala v pekárni.A tak sme si zas spolu písali dlhéé hodiny a vždy bolo o čom, na PC som strávila nesmierne veľa času, lebo som vedela, že tu bude, že si zas budeme písať. Tešila som sa na každú jeho správu, každé jeho slovo. Lenže ako vždy, bol taký menší zádrhelík. Mala som chlapa, teda frajera. Bolo mi sním fajn, ale akosi to nebolo ono. No to mi došlo až neskôr, keď sa to medzi nami pre zaujímavý dôvod skončilo. Teda zaujímavý ako zaujímavý. hm Jak sme si stým chalanom písali tak môj vzťah postupne upadal. Bohvie či to nebolo náhodu tým, že som sa postupne zamilovávala viac a viac do toho môjho chatovacieho chalana. Bohvie. Proste som sa, teda sme sa po dohode s priateľom rozišli. Po dohode, teda nemal iné východisko, bo ja by som nevedela sním byť ďalej a robiť sa, že sa nič nestalo. Takže to skončilo. Môj chatovací chalan bol medzitým na jednom zraze. Bolo to 12.4.2008. Vtedy sme sa oficiálne s priateľom rozišli. ON prišiel na chat a zas sme si dlhéé hodiny písali.Všetko, čo sa stalo som mu napísala, bola som smutná a on ma podržal, bol mi oporou aj na diaľku. Za to mu dodnes vďačím. No a vtedy to všetko začalo.

Jeho kamarát sa ho aj pred tým zrazom pýtal, že či nezoberie radšej nejakú kamošku či holku svoju. Povedal mu, že holku nemá a cel by zobrať jednu(teda mňa), ale ja som mala priateľa a a myslel si že by som nešla. No to sa mýlil. Pak to aj zistil. Ja som sním tam chcela ísť, keby som o tom vedela. Ale tak čouž. Jeho kamarát mu povedal, ani nevedel, že ja už čoskoro žiadneho priateľa mať nebudem , že KAŽDÝ JE NAHRADITEĽNÝ. Tú vetu asik nikdy nezabudneme, my obaja. Poradil mu, že ak ma ce, že tak už je to len na ňom čo spraví, ale že nech si dá pozor, aby nebol on naharditeľný.

A on spravil. :) Najprv len také reči, také baliace, šak víte. A pak ma pozval na stratko. Po dlhom čase, konečne. Bola som nesmierne rada, preto som to prijala. Prvý krát a stretli sme sa 19.4.2006. Bol to tak krásny večer. Celý večer sme sa prechádzali, potom sme si sadli na takú hojdačku a tam kecali. Celý večer (teda noc, bo sme boli do pol 1 v noci spolu) bol krásny, nesmierne a triasla som sa ako osika. Srdce mi bušilo, ako hádam ešte nikdy. Dodnes, keď som s ním, tak mi srudíčko tak pekne skáče. :) Tak to bolo naše prvé rande, teda ani ne rande. Skôr len nevinné stretko. Ďalšie už bolo naše rande a aj zároveň deň, keď sme už nechceli byť len kamaráti. Oficiálne sme začali spolu chodiť. Viem možno si poviete, že preboha jak rýchlo to všetko. Ale načo spomalovať niečo, čo tak obaja chceme. Byť spolu, byť pár. To bolo 26.4.2008. V deň jeho narodením. Vraj jeho najkrajšie narodeniny a deň .. a nielen jeho. Odtedy sme spolu. Stále ho ľúbim viac a viac, je mi všetkým. Pomáhol mi nelen vtedy, ale aj teraz mi je nesmiernou oporou, moc ma podržal, keď som mala problémy v škole, keď som psychicky bola na dne, keď som už bola nesmierne zúfalá či vôbec prejdem do maturitného ročníka. Stál pri mne a pomáhal mi spolu s mojou rodinou. Je vtipný, milý, proste môj. Vždy ma vie rozveseliť, pri ňom neviem myslieť na niečo zlé, pri ňom sa cítim tak skvele a bezpečne a milooooovanee.. Nikdy som sa tak necítila. Konečne som našla chlapa, ktorý ma ľúbi a chce takú aká som, o ktorom som toľko snívala, s ktorým chcem žiť stáááleee..

Ľúbim ho ako sa len dá a ešte o trošku viac :) Je to môj šašo ale je môj :) Rozbehla som mu druhú komoru :)

Takže takto dáko to v mojom živote ide. Konečne aj niečo, čo mi vytvára na perách úsmev, pri čom sa mi s radosťu ráno vstáva a večer zaspáva. Mám niečo teda niekoho pre koho môžem žiť a tento život zato stojí.. Konečne si ho užívam a žijem. A som nadovšetko šťastná, pretože už som si toho zlého vytrpela dosť.

  • 0Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

    Najnovšie komentáre

    Hľadať v mojom Blogu