Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Moja...

Napísal: Vankusik , 17 júl 2008 · 203 Zobrazení

Tak a zas som sa rozhodla semka niečím prispieť. Tentoraz budem písať o osôbke, ktorú mám nesmierne moc rada aj napriek tomu, že nás delí od seba nesmierne veľa kilometrov a v živote som s ňou nebola.

Ale aj tak je mojou super kamoškou, a predovšetkým mojou SEGRIČKOU.
Moc ju lubkám, a neraz mi pomohla vo chvíľach, keď som oporu a podporu potrebovala. Zato, a nielen zato jej vďačím a vždy budem. Takú oporu a podporu vie, že má aj vo mne. Som tuna pre ňu vždy, keď to potrebuje, aby som ju vypočula a pomohla. Proste sme si moc blízke a ďaleké zároveň. No aj tak to nič nemení na tom, že ju mám nesmierne rada, a že si s ňou rozumiem, a keď si spolu dlhšie nepíšeme som až smutná, bo mi mooc chýba. Teraz je dokonca v Nemecku. Taaaaaaaak strašne ako mi chýba, to si ani predstaviť neviete. Chýba mi nelen ako segrička ale aj ako super kamoška, s ktorou som sa rozprávala o čomkoľvek. Ani len v kontakte nejsme. Je tam už mesiac a eče dva bude a neviem ako to zvládnem bez nej.

Spoznali sme sa cez chat. Úplne bežná situácia v dnešnom modernom svete. A som rada, že vôbec nám to bolo umožnené. Šak inak by som nespoznala takú skvelú holku, akou je ona. Ju sa proste nedá nemať rada. :)

Ale chýba mi to, byť s ňou naživo, ísť sa zabaviť, vyvádzať, proste byť s ňu a užívať si to, že sme mladé, a že sme tak "bláznivé". Ale dúfam, že sa nám tohle splní a budeme čoskoro spolu a bude to super. Zážitky, ktoré nám nik nevezme a budú len naše. :)

(Segrička moja najsamlepšia, ak to čítaš, tak ty vieš jak moc ťa lubkám a že ti ďakujem za moc veľa... Že si super holka, pekná, múdra, bláznivá, ukecaná, prosto fantastická. Šak to máme v krvi. hihihihihihihi :) A že nič na svete nezmení to, že si moja segrička najsamlepšia a jediná. Proste nikto nikdy. To nie. :) cmuuuky)

  • 0Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

    Najnovšie komentáre

    Hľadať v mojom Blogu