Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Mobilní operátori prenikli do parlamentu

Napísal: Pete , 24 november 2008 · 138 Zobrazení

( unscience fiction reality?)
Technológie prenosu dát, obrazu aj zvuku sa zdokonaľujú zo dňa na deň, Cez mobil z domu vybavíte takmer všetko, ale nemôžete ním hlasovať v parlamente a to nielen v našom - nikde na svete. Prečo všeobecne všetky parlamenty vyzerajú a pracujú už viac ako 200 rokov rovnako. V našom parlamente to od budúceho týždňa už nebude pravda – cez noc technici urobili demontáž starého hlasovacieho zariadenia a dodali moderný mobilný point. Dobre ste počuli, mobilný, to umožní nášmu parlamentu aby bol tiež mobilný. Takto môžu hlasovať o konkrétnych zákonoch na konkrétnych príslušných miestach, a tak budú aj zainteresovaní občania mať možnosť vidieť pracovať, tých ktorých platíme z našich daní. Zároveň aj prístup poslancov pri schvaľovaní zákonov chytí iný „vítr“. Totiž inak pristupuje poslanec k zákonom v inertnom prostredí budovy parlamentu a inak, keď mu na krk dýcha nedocenený baník alebo iný poriadne zainteresovaný. Koaličná rada stratí opodstatnenie – je už pripravený autoabdikačný décret. Takáto priama supervízia občanmi nedovolí poslancom obštrukcie – bude jasné who is who.
V tejto dobe je vo finálnej fáze zabezpečenie prepravy parlamentu, bol zrekonštruovaný obrnený vlak, posádka bude takmer pôvodná. Podľa PR riaditeľa parlamentu budú z tohto titulu rozpúšťať 2nd autorotu a bodyquardsquod, aj pán riaditeľ to nemá isté, údajne už na december nefasoval toiletný papier(to máme exkluzívne z parlamentných pisoirov)
A tak budeme opäť v niečom prví, ak nás nepredbehnú Japonci. Je pondelok a „kluci japonští“ sa spamätávajú z nedeľného saké a pozornosti gejší, ktoré absolvujú vždy po vyčerpávajúcom týždni.Prečo my o tých Japoncoch? V kontraste s ich neľudskou vyťaženosťou vynikne nezmerný prínos mobilného hlasovacieho pointu a samotných mobilov k humanizácii a efektivizácii poslaneckej exploatácie, tým konečne aj na kvalitu zákonov.
Technika umožní rokovania parlamentu a hlasovania formou videokonferencií a telemostov, mobilných telefónov, samozrejme všetko cez satelit. Tak môžu naši poslanci hlasovať z akéhokoľvek miesta na zemi – z vily na Liptove či Makarskej, Maurícia, z yachty na ceste okolo sveta. Tiež môžu sledovať rokovanie a hlasovať na tenise, v kúpeľni, reštaurácii, pripravuje sa aj zariadenie na hlasovanie, pre prípad hospitalizácie až po ARO – je spor, či hlasovanie akceptovať pod hodnotou TK 60/30 ??
Dnes poslanci vyfasovali novučičké špeciálne mobily a vládne všeobecné veselie a zároveň niektorí smútia, veď pri tomto revolučnom spôsobe rokovania sa už nebudú pravidelne schádzať. Sľúbili si však a to formou Ústavného zákona, že sa budú stretávať dvakrát do roka na spoločnom zasadnutí v Odre Disharmónii. Veď sú si takí blízky !
Prezident zákon nepodpísal, má zásadnú pripomienku – navrhuje tri spoločné rokovania
Ale čo, hlavne, že sa to rozbehlo...........

HLASOVANIE číslo OOOO

ZA POSLAŤ S M S 9901
PROTI POSLAŤ S M S 9902
ZDRŽAL POSLAŤ S M S 9903

ĎAKUJEME VÁM , ŽE STE HLASOVALI !

 • 0To nem dobrý nápad...od koho včuľ budú odkukovať jak majú hlasovať? :) Ďalšia vec - parlamentný bufet a socialistické ceny v ňom...vééééčnáááá škoda toho... :) A čo evidovanie príchodov do parlamentu? Však pre niektorých poslancov je toto jediná možnosť ako si p****ť :) A vieme prečo pán prezident chce mať minimálne tri stretnutia? Pete, však ty by si mu zrušil akurát to predvianočné stretko s kyslou kapustnicou a trnkovicou :) ... :)
  • 0
Vidíš len nevýhody, výhody sú-vyšší príjem z cestovného a diet , -- čerstvý luft aj to p****** lepši chuti, konečne poznajú Slovensko( z BMW v 180ke vidia guľové), vlak najmä pancierový ide pomaly, všimla si si, že trať vedie poza domy = > reálny pohľad a ešte by som mohol dlho....................To nevymyslel dáky debil, ja ho poznám
  • 0

A čo evidovanie príchodov do parlamentu? Však pre niektorých poslancov je toto jediná možnosť ako si**** ť

Oni sú už takí fajnoví, že aj p****jú v zastúpení. Slotu zastúpil Rafaj, Mikiho zastupoval tiež nejaký kamarát a Hrnko (zo SNS) p***l za celý poslanecký klub SMK (to bol asi najslávnejší p***cí internacionál).
  • 0
:) :) :) :)
  • 0
Za normálnych okolností by to chcelo nejaký idetifikačný systém, ale oni s tým aj tak vy**bú, takže škoda peňází.A ak bude za nich hlasovať upratovačka alebo 10ročný vnuk - ani to nepoznáme. Načo sme to vymýľali?Sme aj tak prví..........
  • 0

Kľúčové slová

  Najnovšie komentáre

  Hľadať v mojom Blogu

  Najnovší návštevníci

  • Fotografia
   lopata555
   27. máj 2015 - 07:37
  • Fotografia
   game
   25. sep 2013 - 19:25
  • Fotografia
   Axel
   31. aug 2011 - 12:32
  • Fotografia
   Ronja
   27. nov 2010 - 14:49
  • Fotografia
   majuska
   20. mar 2010 - 18:39