Skočiť na obsah


Fotografia
* * * * * 1 hlasov

ALWAYS THE ONE

Napísal: tomassi , 12 marec 2012 · 1 548 Zobrazení

The stars will alway shine
The birds will always sing
As long as there is thirst
There’s always the real thing
Coca-Cola classic is ALWAYS THE ONE
Whenever there is fun
There’s always Coca-Cola

Titulnou piesňou reklamy na Coca-Colu z roku 1994 som začal schválne. Dajú sa totižto očakávať roky podobným tým z obdobia 1994-1998.
Mnohí sa boja Ficových 83 kresiel hlavne z pohľadu ekonomického – smerovanie gréckou cestou. Tu by som však hlavný problém nevidel. Aj on bude musieť robiť nepopulárne opatrenie, aby svoje panovanie ukočíroval + pri rozhodovaním mu jeho smer určuje navigačný systém zo socialistickej európskej centrály, ktorému nikdy nevedel povedať nie (bez ohľadu na to, čo hlásal doma).
A môj najväčší problém s Ficom začína tu. Ak si bude chcieť udržať svojich voličov, bude im musieť za „úsporné opatrenia“ niečo na revanš dať a dá im to, čo mu ide zo všetkého najlepšie – šírenie nenávisti. Využíva to, čo klasička pomenúva slovami:
„Nenávisť je burina, čo všade dobre rastie“

- najrôznejšími cestami začne šíriť nenávisť voči podnikateľom, ktorým nikdy nejde o prospech firmy-spoločnosti, ale ľudí len bohapusto zdierajú

- zvezie sa na populárnej protirómskej vlne. Osobne čakám citácie aj riadkov z Biblie typu: „Kto nechce pracovať, nech ani neje“ (2Sol 3,10)

- na nakŕmenie, ním a súčasne aj jemu ukradnutých národne cítiacich voličov postačí živenie legiend o maďarskej rozpínavosti

bude toho ešte viac napr. v justičnej, mafiánskej, mediálnej, . . . sfére (kt. sa budú diať v prítmí vyššie uvedeného konania)
- osobe sa však najviac „teším“ na zvládanie udalostí typu Gaypride, Antigorilie pochody, . . .
Jediným, aj keď nedostatočným uspokojením z výsledku súčasných volieb, je jasný odkaz pravicového voliča k svojim vodcom. Teraz už len na nich zostáva, či niečo so súčasným stavom urobia, resp. sa budú snažiť spraviť
+ že sa do parlamentu podarilo dostať ľuďom ako František Šebej, Peter Osuský, Braňo Škripek (autor blogu volil obývačkové trio, tak tieto mená nespomína). Najväčšie nebezpečenstvo čakám zo strany Igora Matoviča, ktorý svojimi krkolomnými kúskami bude dehonestovať, na nohy sa snažiacu postaviť pravicu.

Dúfam, že čo najviac SMERovoličov nebude až tak zaslepených a uvidia, že ich
vysnívaný mesiáš, je len ďalším falošným prorokom. A aj preto blog-stĺpček ukončím
najčastejšou výzvou vyskytujúcou sa v Biblii: „Nebojte sa!“

 • 0Radšej 10 Matovičov v opozícii ako jeden Fico v koalícii.
  • 0
otázka je, kto sa nemá báť ...

- zvezie sa na populárnej protirómskej vlne. Osobne čakám citácie aj riadkov z Biblie typu: „Kto nechce pracovať, nech ani neje“ (2Sol 3,10)

toto nie je ficov štýl, volili ho, a ešte bude chcieť, aby ho volili. tak neviem ...
  • 0
ak bude potrebovať kadejaké pochybné tendre, parcelovanie Tatier, . . .Romáci málo volia a z SNSáckych 4,5% sa bude dať ešte niečo vyžmýkať
  • 0
ešte ?
už vyžmýchal ... nepovedz, že najbližšie to už bude tých 50 % ?!
  • 0
nie to nie
prvé percentá mu odpadnú preto, lebo sa zabudol mračiť a stále sa len usmieva

+ teraz to už nebude komunistický ľavičiar,
ale socialista západného typu,
podporujúci svoju agendu z rokov 2001-dekriminalizáciu marihuany, 2003-homosexuálne partnerstvá, . . .
  • 0

Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

  Najnovšie komentáre

  Hľadať v mojom Blogu