Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

VITAJTE

Napísal: Suzie , 07 apríl 2010 · 210 Zobrazení

Srdečne Vás vítam v mojom blogu. Pýtate sa čo ma primälo k založeniu tohto blogu? Snáď len veľká nespokojnosť. Neviem a nedokážem pochopiť zmýšľanie niektorých ľudí. Dlhodobo je strana Roberta Fica na čele rebríčka preferencií politických strán. Je neuveriteľné, ako môže jeden človek zmagoriť celé Slovensko.ČESŤ VÝNIMKÁM!Fico je najdrzejší a najarogantnejší človek aký od vzniku SR sedel na premiérskej stoličke. Všimnite si jeho výraz. Nieje schopný sa priamo pozrieť do kamery. Pozerá len nejako divne zdola. Na súčastnú situáciu v SR ma napadá len jeden výraz- KULT OSOBNOSTI. Áno vážení, na Slovensku vládne tento fenomén ospevovania jednej osoby.Nerozumiem, ako môže niekto voliť osobu, ktorá už 4 roky okráda štátny rozpočet.

 • 0Z ankety by som si vybral minimálne štyri možnosti. Táto vláda má toho veľa za ušami.
  • 1
Tiez si myslim, ze tych moznosti sa da vybrat viac.Inak Fico nie je prvy spasitel, pred nim bol Meciar s rovnakou historiou. Az na to ze to mozno neboli az take drze zlodejiny, ale vykradnutie zvazkov STB z Tisovej vily, objavovanie sa roznych dokumentov, vila Elektra, Remias a podobne kauzy, su porovnatelne.Len sa na ne uz zabuda pomaly.
  • 1
jednotlivci nietí, ktorí sa nenechali poblázniť výletmi dôchodcov a otváraním nedokončených diaľnic a opiť rečami, cirkusmi zadarmo, zakrývaním káuz rečami a krikom zlodej kričí chyťte zlodeja, tak veľkou túžbou po premiérovaní, že bol schopný spojiť sa človekom slotovho formátu ... a mečiarovho formátu neodlíšiš to ... nejde celkom dobre povedať, ktorý z dvojice mečiar - fico je arogantnejšíale veľká časť zabudnevlastne ani nevidia to, čo by mali a mohli vidieťto by zanedlho po mečiarovi nemohli voliť fica ... aj keď raz, dobre ... ale nie aj druhýkrát.
  • 0

Z ankety by som si vybral minimálne štyri možnosti. Táto vláda má toho veľa za ušami.

Máš pravdu, ja by som najradšej vybrala všetky možnosti :saw:
  • 0
najkrásnejšie je, že kým som dopísala, google mi tu hore v reklame ponúkol toto http://www.strana-sm...mpaign=bilancia : )a neviem vybrať v ankete len jednu vec.ale mohla si vybrať pri zostavovaní možnosť hlasovať za viac možností ... to by sme boli mohli odkliknúť aj všetko
  • 0
Už niekto z vás zažil vládu bez prešľapov? Alebo prešľapy iných vlád ako Ficovej ste nepostrehli? Či "IN" je nadávať iba na vládu,ktorá je práve pri moci? Ficova vláda robí prešľapy,tak ako ich robila aj Dzurindova, Mečiarova,či kohokoľvek a akákoľvek..niektoré prešľapy a problémy sú rozdielne,niektoré rovnaké,ale poväčšinou sa neriešia,iba si ich striedajúce sa koalície a opozície vyčítajú jedna druhej..je to vec politiky ako takej a v danom čase vec vládnucich politikov,strán a zoskupení,vládnucich podľa hesla - každé hrable k sebe hrabú a pre ktorých sú potreby bežného človeka na poslednom mieste (prvoradé sú len na predvolebných bilboardoch)..nikomu svoj názor nevnucujem,ale vyjadrím ho ešte aj číselne - jeden za osemnásť,druhý bez dvoch za dvadsať..
  • 0
Najlepšia bola druhá Dzurindová, ostatné jej nesiahajú ani po členky.
  • 0
ja som z oranžovými relatívne spokojný :saw: samozrejme zlodejina tam je tak ako bola aj pri iných ... všetci sú vlastne rovnaký
  • 0
myslim ze Fico, kradne a zadlzuje krajinu daleko najviac so vsetkych ktori tam boli, rozdava a kradne s prehladom. A LUD mu tlieska.Niekam sme sa za Dzurindu dostali a odvtedy cuvame. S prehladom a vo velmi velkom tempe.
  • 0

Najlepšia bola druhá Dzurindová, ostatné jej nesiahajú ani po členky.

Tak s týmto plne súhlasím. :saw:
  • 0

Najlepšia bola druhá Dzurindová, ostatné jej nesiahajú ani po členky.

Suhlasim

najkrásnejšie je, že kým som dopísala, google mi tu hore v reklame ponúkol toto http://www.strana-sm...mpaign=bilancia : )

Krásny súhrn klamstiev
  • 0

Najnovšie zápisy

Kľúčové slová

  Najnovšie komentáre

  Hľadať v mojom Blogu

  Február 2018

  N P U S Š P S
      123
  45678910
  11121314151617
  18 19 2021222324
  25262728   

  užívateľ(ov) prezerá

  0 členov, 0 návštevníkov

  Kategórie

  Najnovší návštevníci

  • Fotografia
   game
   24. jan 2014 - 21:28
  • Fotografia
   lopata555
   11. jan 2011 - 19:58
  • Fotografia
   rak6633
   27. dec 2010 - 18:10
  • Fotografia
   Cat Eye
   17. okt 2010 - 07:55
  • Fotografia
   Anomalia
   8. júl 2010 - 20:42