Skočiť na obsah


Hry: Top hry

Ahoj CommonCrawl, vítame ťa v Hrách

Hry sú v BETA verzii. Preto treba počítať s chybami. Akékoľvek závažné chyby hláste v kategórii Diskusie o Fóre. Hry môžete hrať aj keď nie ste zaregistrovaní, ale ak chcete aby sa vám zapisovali body, musíte byť prihlásení na Fórum. Pre zobrazenie všetkých hier kliknite na položku Všetky hry.

Top hry

Hra Štatisitky

Cube O Logic


Klikajte na farebné skupiny kociek, čím väčšiu skupinu odkliknete, tak viac bodov získate, neklikajte na osamotené kocky, zoberie vám to 10% zdravia.

Bloody Pingu


Odpáľte tučniaka (alebo skôr to čo z neho zostane) čo najďalej ako je to možné.

Bubble Shooter


Cieľom je vyčistiť celý priestor od bublín. Musíte trafiť aspoň tri bubliny jednej farby.

Taberinos


Loptou triafajte do čiar pokým nezmiznú. Netreba byť len šikovným, ale niekedy treba aj porozmýšľať.

Bejeweled


Musíte vymieňať kamene tak, aby v stĺpci alebo v rade boli najmenej tri rovnakej farby. Kliknite na kameň, ktorý chcete vymeniť a potom vyberte kameň s ktorým má byť vymenený. Dlho nerozmýšľajte, ukrajuje to z času, čím budete rýchlejší tým viac času budete mať.

Castle Smasher


Katapultom ničte nepriateľské hrady, treba vedieť zamieriť, jednou guľou sa dá zničiť viac hradieb naraz, čo je dôležité, pretože máte obmedzený počet gulí. Po každom leveli si môžete vybrať nejaké bonusy, buď viac gulí alebo obrancov vášho katapultu.

Klicker Klacker


Dva krát kliknite na skupinu štvorcov rovnakej farby. Čím väčšiu skupinu štvorcov rovnakej farby vykliknete, tým viac bodov získate. Cieľom je čo najviac vyčistiť plochu od štvorcov.

Najnovšie skóre

Najnovšie hry

 • Canyon Defence

  Musíte ochrániť kaňon pred inváznymi vojskami. Vyberte si tri rôzne kaňony, rôzne obtiažnosti a stavajte obranné veže a zariadenia.

 • Tower Defence War

  Postavte obranné veže a obráňte sa pred obludami z vesmíru. Musíte prežiť 55 nájazdov oblúd, k tomu vám dopomôže osem druhov obranných veží, ktoré môžete vylepšovať. K dispozícii sú tri mapy a niekoľko úrovní obtiažnosti.

 • Cannon Defense
  Chráňte kanónom základňu. Za zarobené peniaze vylepšujte kanón alebo posilnite obranu. Začiatok je jednoduchý, ale náročnosť rýchlo stúpa, tak nič nepodceňujte.
 • RED
  Odkloňte kanónom asteroidy od svojej základne tak, aby ju nezasiahli. Triafajte bonusy, zvýšia vám šance na prežitie.
 • Turret Defence 2
  Ako dlho dokážete brániť vežu pred nepriateľmi?


 • 54 Total Games
 • 86104 Total Games Played
Arcade powered by iArcade 1.3.0 Beta 1.
All games © their respective authors.