Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * - 3 Hlasov

Čo sa mi stalo

zážitky skúsenosti príhody dojmy incidenty

Téma má 776 príspevkov

#226 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 577 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 6. január 2008 - 14:38:26

bola som vcera na pizzi s kamoskou, no a cert nechcel, objavil sa tam aj moj ex... a hned som myslela iba na jedno ;)
spolocna kamoska, barmanka uz len donasala :) .. ked prisla k nasmu stolu referovala co vsetko hovoril o mne :) a je mi jasne ze to iste robila aj pri nom ;)
a ze je jej jasne ze sa stale chceme, lebo sa pozeral tak po mne, pytal sa, aj ja nanho... no holt, asi nam nie je dopriate :lol:

tak strasne ho chcem... ale na druhej strane je aj ale... ;)
  • 0

#227 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 6. január 2008 - 14:42:40

na toto najlepsie pomaha nevidiet sa aspon mesiac dva
potom si az clovek uvedomi co chce a co nechce
  • 0

#228 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 577 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 6. január 2008 - 14:49:55

nevideli sme sa dva mesiace...

mne to skor pride tak, ze nemam na koho mysliet, tak tuto medzeru zaplnam myslienkami nanho...

a potom mi to je vsetko luto....ale myslim iba na to pekne...na to zle, co bol dovod rozchodu uz akosi nemyslim
  • 0

#229 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 6. január 2008 - 14:57:21

aj to je mozne, najlepsie je si najst inu zabavku na premyslanie, nech to tu staru vytlaci z hlavy
ja mam asi stastie ale vzdy ked by som nad takym niecim mal premyslat, do par dni sa mi do hlavy dostane nieco nove a to stare vypustam :lol:
  • 0

#230 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 577 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 6. január 2008 - 15:00:14

zabavku mam....ale asi to nestaci...
asi potrebujem poriadny vztah :lol: ... lasku...
  • 0

#231 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 7. január 2008 - 00:06:19

znicoho nic mi pise kamoska ze jej nejdu stranky, ale ide icq...tak zacnem s nou riesit kde moze byt problem
potom mi z nicoho nic napise baba ze jej nejdu stranky, byva uplne inde ako ta prva kamoska
zacnem to s nou riesit, a tak isto ten problem vyzera
tak sa opytam co ma za providera a bum ho, roburnet ako ta prva...

chjaaaj suflikanti to su :lol:
  • 0

#232 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 8. január 2008 - 19:00:25

v nedeľu som išla do nitry s bývalou spolužiačkou a terajšiou spolubývajúcou...
1, najprv nešla MHDéčka, tvrdli sme v tej zime asi hodinu a ja som mohla mať ťažký ruksak iba na jednom pleci, na zemi bola brečka, dotyčná kamarátka bola ovešaná ako vianočný stromček...
2, konečne sme sa busom dostali k domu a bolo treba ísť po kľúče do kláštora... ostala som mrznúť s vecami na zastávke, kamarátka išla po kľúče...
3, kamarátka sa vrátila so správou, ktorá mi už vytlačila slzy do očí: náš dom nie je rozkúrený, preto sme sa v ňom mali len zložiť a ísť spať do kláštora v spacákoch
4, v dome sa nám parilo z úst, bola tam nehorázna kosa...
5, v kláštore nás matka predstavená spucovala za to, že sme si nedoniesli prezuvky
6, museli sme vstávať skoro ráno, lebo mníšky išli na pohreb a my sme sa museli vrátiť do tej zimy
7, kamarátka išla na skúšku a ja som v tej zime zaspala s tým, že mi omŕzali uši, ruky a nohy...
8, vybrali sme sa učiť do mesta do kaviarne, kamarátka zistila, že v notebooku nemá program, ktorý k učeniu potrebuje, takže sme si listovali v časopisoch
9, aj keď kúrenie zapli hneď po našom príchode, vytiahlo sa to tam len na 10°C
10, v rukaviciach, čiapkach, troch svetroch, pančuchách, aspoň v dvoch pároch ponožiek a zababušené v dekách sme spolu objímali radiátor a čakali kedy sa vrátia mníšky aby sme mohli ísť opäť do kláštora
11, opäť sme tam spali a doniesli sme si aj papuče
12, ráno sme odtiaľ prchali, ja na "skúšku" a potom sme boli v meste, krátko sme sa zastavili po veci a prchali domov...
  • 0

#233 Axel

Axel

Admiral

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20 818 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 8. január 2008 - 19:20:38

Arwiel nevolá sa náhodou ten kláštor Mordor?

Dúfam že to nie je katolícky kláštor, lebo to by ma matka predstavená dosť sklamala.
  • 0

#234 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 8. január 2008 - 19:25:43

mno... je to taký modrý kláštor a sú to sestry misionárky a sú z Indie... a uznávajú Pannu Máriu /v týchto náboženských veciach sa nevyznám/ ale keďže jedna spolubývajúca je evanjelička a tie mníšky majú inú vieru ako ona, tak asi kresťanky sú...
  • 0

#235 Axel

Axel

Admiral

• Retired Members
  • 20 818 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 8. január 2008 - 19:52:13

Kresťanky určite, ale v kresťanstve je viacero "odnoží". OK nechajme to radšej tak lebo tu vyprovokujeme náboženskú vojnu :lol:
  • 0

#236 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 5. február 2008 - 17:48:14

odpadla som... :lol: vďakabohu, že som nízka, inak by som pravdepodobne prepadla cez balkón na prvom poschodí... a moje spolubývajúce, ktoré na mňa kukali zvnútra si mysleli, že si robím srandu... no neviem, kto by sa len tak hodil o zábradlie dozadu a potom ako hnilá hruška na zem... :)
  • 0

#237 RoSo

RoSo

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 441 príspevkov
  • 88 tém

Príspevok bol napísaný: 12. február 2008 - 23:26:38

Dnes ma sokovala predavacka v Baumaxe. Tu je kopia mailu, ktory som im pred chvilou poslal:

Dnes, 12. februara priblizne v case obeda som bol nakupovat v nakupnom stredisku Baumax v Presove. Zaujimal ma hlavne elektroinstalacny material. Obzeral som si rozne druhy kablov. Vasa zamestnankyna sa ochotne podujala obsluzit druheho zakaznika. Sokovalo a urazilo ma jej vyjadrenie smerom ku mne: "Dovolite, nezavadzajte mi". Odstupil som dozadu a snazil sa to rozdychat. Potom ma velmi ochotne obsluzil iny zamestnanec. Potom, co mi narezal tolko kablu, co som potreboval, obratil som sa znova k vasej zamestnankyni, ktora pri stoliku vypisovala nejake papiere.
"Pani, mozem Vam nieco povedat?"
Jej reakcia bola strucna: "Ne"
Tak jej vravim:
"Pani, ak keby som bol ktovieaky debil, mne ako zakaznikovy nesmiete povedat, ze vam zavadziam."
Nasledovala znovu strucna reakcia:
"Dobre"
Opytal som sa na jej meno, odpovedala, ze sa vola Fedorova. Neviem, ci tomu mozem verit, kedze nemala pripnutu menovku.
Chcel som tuto svoju staznost spisat hned na mieste a vhodit ju do schranky na to urcenej, bohuzial, pero pri sebe nezvyknem nosit stale a vy ho tam pre zakaznikov pripravene nemate.
Bol by som rad, ak by ste mi odpisali, ake opatrenia prijmete, aby sa nieco taketo neopakovalo. Inak ostanete obchodom, kde zakaznici zavadzaju predavacom. Co je dost velka rarita aj v nasom Kocurkove.

S pozdravom .......... (RoSo :lol: )
  • 0

#238 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 26. február 2008 - 13:28:12

včera som išla okolo deviatej večer vyprevadiť z privátu kamošku na autobus, rozoberali sme ako by sa správne malo skloňovať slovo ######, obe sme si zapálili... a zrazu spoza rohu mníška! (ktorá býva s nami na priváte a stará sa o našu morálku) obe sme ju pozdravili a ja som jej ešte aj zakývala cigaretou v ruke... :lol:

pol roka som sa pred nimi skrývala aby ma nenačapali a ja jednej z nich ešte tou cigaretou aj zakývam! :)
  • 0

#239 bobsapp

bobsapp

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 402 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 26. február 2008 - 20:02:28

heh, u Nás na slovenčine ked niekomu "ušlo" a povedal TO slovo (predpokladám že vieme o čom sa bavíme) :lol: tak ho musel vysklonovať povinne. Ak ho vysklonoval zle, dostal 5.
  • 0

#240 Tom182

Tom182

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 820 príspevkov
  • 12 tém

Príspevok bol napísaný: 8. marec 2008 - 13:29:34

skvely tyzden..behali sme za medvedmi ktore behali po namesti a davali ludom katalogy..fotili sa s nimi..a nakoniec sme z Trnavskej veze pustali na namestie lietadla ...a nahodicka jedno pristalo presne na hlave toho medveda :)

a aby to nebolo vsetko...vcera si kracam po namesti v TT...a bola to ona..Dominika Mirgova :lol:;):):) to je zazitok...tiborco by ho urcite bral ;)
  • 0

#241 tiborco

tiborco

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 420 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 8. marec 2008 - 21:54:20

Heh, neprovokuj , dobre vieš, že ju nemusím :) ...takže o takýto zážitok nestojím :lol:
  • 0

#242 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 11. marec 2008 - 19:50:24

Idem kamarata odviezt, odbacam do ulice a pozeram ako nie z praveho ale z laveho pruhu odbacal cierny baworak s tym ze fasa zblokoval auto v pravom...idem za nim do tej ulice a co nevidim, BMW 730deeeeee so znackou PN-777 ... kto iny to mohol byt ako ten cigan rytmus, kedze na tej ulici byva jeho frajerka...kurna byt na mieste toho typka co zblokoval, aj by som mu ho nabural nech si spieva ze ma uz rozbite beeemweee :lol: :) a este by som mu aj tu jeho papulu.......
  • 0

#243 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 13. marec 2008 - 16:57:43

sedím si tu teraz na nie poloprázdnej ale takmer úplne prázdnej chodbe, vedľa mňa ešte sedí jedna holka, ako som tak zahliadla, tak chatuje na pokeci, je tu hrobové ticho...
ľudia sa okolo prechádzajú, poväčšine sú to učitelia, ktorí už odchádzajú domov...
a jeden sa pristavil...
starší, šedivý, v tmavom oblečení s koženkou v ruke....
"lúčim sa s vami dievčatá, no nebudem plakať," povedal a ja som netušila, ako to mám vziať, či odrieka nejakú básničku, či čo...
"už som sa dosť naplakal"...
myslela som si, že naozaj len niečo odrieka, chcela som mu milo povedať: tak teraz sa už budete len usmievať, no nestihla som, lebo pokračoval:
"zomrela mi tu manželka, cítim, že tu chýba... nebudem už plakať pre vás..."
:)
a s tými slovami odišiel...

prišlo mi ho veľmi ľúto... keď sa človek takto zveruje cudzím ľuďom... :lol:
  • 0

#244 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 19. marec 2008 - 19:36:29

decka jedny osprostene...kebyze dnes za volantom nepredvidam, tak uz asi lietam po policajtoch kvoli dvom zrazenym malym deckam :lol: :) :) ;) ;)
  • 0

#245 Axel

Axel

Admiral

• Retired Members
  • 20 818 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 30. marec 2008 - 21:57:24

Stále ma čosi šteklí na krku. Vlas určite nie. Pavúk. Iného už by ranila mŕtvica.
  • 0

#246 Andulqa

Andulqa

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 469 príspevkov
  • 34 tém

Príspevok bol napísaný: 14. apríl 2008 - 09:43:02

pred priatelovym domov zhorelo auto pls nejake okolo stojace su obhorene :lol:

uff esteze nemal on tam auto :D
  • 0

#247 Axel

Axel

Admiral

• Retired Members
  • 20 818 príspevkov
  • 1 063 tém

Príspevok bol napísaný: 23. máj 2008 - 21:50:28

Včera sme s mladou išli na anglinu a pred nami vyštartoval Gáborík na Ferrari. Aspoň myslím že to bol, však kto iný by v TN mal Ferrari? Ani som si ho nestihol odfotiť, tak som nadával že som aj spolužiačku zabudol pozdraviť :lol:
Ale to bolo iné fáro :)
  • 0

#248 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 606 príspevkov
  • 302 tém

Príspevok bol napísaný: 23. máj 2008 - 22:33:50

a ja som videla krásneho mourovatého kocúra bez jedného ucha ... :lol:
ale počul, mačiak jeden ... autá, hluk, ruch, ticho som na neho zavolala cica a obzrel sa .. a išiel si ďalej po mačacích záležitostiach, kašľal na mňa :)
  • 0

#249 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 275 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 23. máj 2008 - 23:43:11

Včera sme s mladou išli na anglinu a pred nami vyštartoval Gáborík na Ferrari. Aspoň myslím že to bol, však kto iný by v TN mal Ferrari? Ani som si ho nestihol odfotiť, tak som nadával že som aj spolužiačku zabudol pozdraviť :)
Ale to bolo iné fáro :)

neda mi to nezareagovat ako spravny blavak ;) ;)
co sa vytesujes z jedneho ferrari, tu stretnes denne ine auta :lol: ;) ;)
  • 0

#250 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 577 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 28. máj 2008 - 18:50:22

vcera bol krasny den, opat straveny s mojou laskou... ALE :lol:

ako sme si tak vyjedali na terase, zrazu ma presla chut... z cierneho humoru sa stal fakt... fakt ktory sa bude so mnou tahat navzdy pokial budem po boku mojej terajsej lasky...

myslela som si, ze toto sa mi proste stat nemoze... ale hned zo zaciatku sa mi nezdalo, ze moze byt nieco take krasne, nieco take uprimne, nadherny vztah .. a hla, obrovska trhlina, ktoru som sa po case musela dozvediet... :)

neuveritelny sok, vela slz, zvlastny druh sklamania... ale sme len ludia, kazdy moze urobit chyby, a je to minulost... a hlavne,mladost-pochabost

zijeme pre pritomnost, respektive buducnost, a co sa stalo uz neodcinime...
preto som to aj tak zobrala... ale citim ze uz to nebude ono :)

lubit stale lubim, to neprestane, ale je tam nieco co mi bude pripominat tento fakt... dufam ze to zacnem casom brat uz ako "normalnu" vec ;)
  • 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: zážitky, skúsenosti, príhody, dojmy, incidenty

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov