Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * - 3 Hlasov

Čo sa mi stalo

zážitky skúsenosti príhody dojmy incidenty

Téma má 776 príspevkov

#451 valcik

valcik

Commodore

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 132 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 1. február 2015 - 15:26:37

Od teraz pred jazdou vždy navštivim WC...

Parádna historka. :zubiska:
Možno by pomohli značkové gace, typ "Veletrh". NSFW, dámy neklikať, prosím!
Spoiler

• 0

#452 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 1. február 2015 - 15:47:40

Neopisoval som to do podrobna...Mali by ma tu za zvrhlika...už samotný proces " naťahovania" za učelom zväčšenia dlžky, za učelom nepošťania si gatí je na celovečerný film. A ťahal som skutočne o dušu,mám pocit, že aj otvor na zadku je oproti koži nejak posunutý...:)
  • 0

#453 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 241 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 1. február 2015 - 17:33:48

Mna to pobavilo - zazil som hocico- ja by som odstavil auto a siel sa vycurat aj keby som bol zena. To hocico -znamena ,ze som to tak neriesil.

• 0

#454 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 665 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 2. február 2015 - 11:21:52

tiez som sa pobavil...

a spomenul si predtym na dve podobne prihody

1. ako sme styri hodiny stali v zavretom vagone ruskeho rychlika na stanici v Čope; a ked hovorim zavrety, tak tym myslim aj zavrete wecka aj okna, vsetko... a teraz si predstavte, ze vam treba curat a sice mate flasku, ale je skoro plna vody :D

pili ste uz niekedy nasilu vodu, ked vam treba curat ???

2. jazda vo vojenskej kolone, 8 hodin... curanie nie je dostatocne vazny dovod na to, aby nejake auto z kolony mohlo zastavit... takze poznatok - z kabiny V3S sa da curat aj za jazdy, dokonca aj sofer :D

• 1

#455 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 2. február 2015 - 22:35:01

Poučenie z krízového vývoja....

Priložený súbor(y)

• 0

#456 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 665 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 3. február 2015 - 08:20:50

Poučenie z krízového vývoja....

dociahnes na to od volantu ? :D

• 0

#457 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 3. február 2015 - 15:17:18

nie, ale keď stojíš hodinu v kolóne " odbehneš"  :thumbsup:

• 0

#458 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 6. február 2015 - 21:43:50

Mna to pobavilo - zazil som hocico- ja by som odstavil auto a siel sa vycurat aj keby som bol zena. To hocico -znamena ,ze som to tak neriesil.

tiez som sa pobavil...

a spomenul si predtym na dve podobne prihody

1. ako sme styri hodiny stali v zavretom vagone ruskeho rychlika na stanici v Čope; a ked hovorim zavrety, tak tym myslim aj zavrete wecka aj okna, vsetko... a teraz si predstavte, ze vam treba curat a sice mate flasku, ale je skoro plna vody :D

pili ste uz niekedy nasilu vodu, ked vam treba curat ???

2. jazda vo vojenskej kolone, 8 hodin... curanie nie je dostatocne vazny dovod na to, aby nejake auto z kolony mohlo zastavit... takze poznatok - z kabiny V3S sa da curat aj za jazdy, dokonca aj sofer :D

hmm. ešte keď boli prvomájové sprievody povinné a ja som ešte bola mladá, kto pozná BA, tak stretávali sme sa v jednom z podnikov za Jurajovým dvorom (je to cestou na Zlaté piesky), kde som vtedy pracovala. najprv sme, až sa dobre pamätám, dostali občerstvenie, ktoré sa skladalo z párkov, chleba, horčice a kofoly, a potom sme sa peši vybrali k tribúnam, ktoré boli dakde v centre. keď sa sprievod skončil (medzitým som ešte aj kadečo iné vypila), bolo už tak čosi po 14hod, a ja som už mala preplnené brucho tou tekutinou, ale dostupné toalety nikde neboli. Moja cesta viedla cez dnešné trnavské mýto a potom okolo Trhoviska. V tom parčíku bol pekný trávnik, a okolo pekné husté kríky...a to už sa nedalo vydržať, tak hanba-nehanba, čupla som si tam pod jeden z tých kríčkov a všetkej tej tekutiny som sa zbavila...no vždy lepšie ako sa po...

Poučila som sa z toho.

• 0

#459 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6 241 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 7. marec 2015 - 01:35:38

Teraz pisem co sa mi stane co chvilu pojdem na velmi pekny vylet .  Chalan pojde na turnaj - kde sa dostali len kvoli tomu,ze vyhrali predosli. Ale aby tam bol konkurencieschopny bude este musiet velmi zamakat. Verim ze to spravi.

• 0

#460 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 665 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 7. marec 2015 - 10:22:07

Vcera som bol odniest do cistiarne koberec a zhovorciva zamestnankyna najprv ohodnotila koberec ako dost stary, ale ked som ju uistil, ze nie je ani tak velmi spinavy ako "len" zapraseny, lebo je z chalupy, tak skonstatovala, ze vsak tie volakedajsie koberce su lepsie ako tie dnesne... (to som jej nepovedal, ze prave absolvoval tri tyzdne trvajucu rekonstrukciu susediacej kupelne...)

no, nasledne poznamenala, ze mam pekne zuby, ci vraj to mam vlastne (sic!) :D ale vrchol nastal az ked si zapisovala moje inicialie

priezvisko este ako tak zvladla, ale ked napotretikrat napisala moje vyspelovane krstne meno, tak sa opytala - "To je grecke ?"
ja reku - "Nie, nemecke." A ona na to - "Tak to hovorite lepsie po slovensky, ako rodily Slovak. Prizenili ste sa sem?"

To som sa uz zmohol len na kamenny ksicht a odpoved - "Nie, prisiel som sem pracovat..."

• 1

#461 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 7. marec 2015 - 19:50:01

Vcera som bol odniest do cistiarne koberec a zhovorciva zamestnankyna najprv ohodnotila koberec ako dost stary, ale ked som ju uistil, ze nie je ani tak velmi spinavy ako "len" zapraseny, lebo je z chalupy, tak skonstatovala, ze vsak tie volakedajsie koberce su lepsie ako tie dnesne... (to som jej nepovedal, ze prave absolvoval tri tyzdne trvajucu rekonstrukciu susediacej kupelne...)

no, nasledne poznamenala, ze mam pekne zuby, ci vraj to mam vlastne (sic!) :D ale vrchol nastal az ked si zapisovala moje inicialie

priezvisko este ako tak zvladla, ale ked napotretikrat napisala moje vyspelovane krstne meno, tak sa opytala - "To je grecke ?"
ja reku - "Nie, nemecke." A ona na to - "Tak to hovorite lepsie po slovensky, ako rodily Slovak. Prizenili ste sa sem?"

To som sa uz zmohol len na kamenny ksicht a odpoved - "Nie, prisiel som sem pracovat..."

no pekne, takto si uťahovať z nejakej tetule... :zubiska:

ale nech som akokoľvek extrovert, neodvážila by som sa len tak dakoho opýtať, či sú zuby jeho vlastné, to teda je odvaha, smekám!!!

To meno je u nás fakt dosť neobvyklé, keď ho vidím dakde napísané (lebo o počutí nemôžem písať, nakoľko som nepočula, že by niekto niekoho tak oslovoval), predstaví, si nejakého rytiera z čias kráľa Artuša. Tak (dľa mojich predstáv) máš rytierske meno. Ha, a veru som jedného Artuša poznala.

Ale to už je iná kapitola.

Predvčerom ako tak fúkalo, som šla z roboty na autobus, ktorý chodí raz za 20 minút a musela som ho chytiť, lebo som chcela stihnúť ešte očnú optiku. I zafúkal vietor a strhol mi z hlavy klobúčik...letel cez ponad chodník a ponad trávnik a ja za ním. Musel to byť pohľad pre bohov, ako tak cválam za klobúkom...ešteže mi ho neodfúklo na cestu, je to môj obľúbený a naozaj by ma nasrdilo, keby mi ho zvalcovalo auto. Klobúk sa mi po menšej naháňačke podarilo chytiť, keď vietor na chvíľu odpočíval, a autobus tiež.

• 0

#462 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 7. marec 2015 - 22:10:47

Včera som sa zastavil na pumpe,došli mi cigarety...
Pani pri pokladni zaúčala mladého...
Ja: tri krat modre westky
Ona mlademu:Starší pán,občianku pýtať nemusíš...

KURŇA...
  • 3

#463 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6 241 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 10. marec 2015 - 00:43:34

Idem prerabat byt. Mojej neteri chalan to robi - OK dam mu zarobit - resp. robit. Chem mu verit a verim.

Doniesol mi projekt - na papieriku co mam kam odniet. Dnes rano som odniesol dceru k rodicom - zas chora - zastavim sa u spravcu - preacovnicke to trosku trva - 10 minut mam suhlas od spravcu.

O 10 som isiel vybavovat to dalsie. Vo firme som povedal ze to bude trvat cca 30 minut - ci mozno viac.

Na listku som mal 8 eurovy kolok - som ho kupil na poste - prisiel do mestskeho domu - a nasiel nieco o vystavbe - otvorim dvere chlapik telefonoval - telefonoval 15 minut. Potom vysiel -a ze to treba ist inam ,a nie si je isty ako to je,kde sa to podava. Siel som na stavebny urad - tam som hned nasiel toho koho mal - vysvetlil - ze maju nejaku spolocnu podatelnu, a neberu kolky ale hotovost do pokladne - ale ze na poste mi to vratia.

Na poste bolo6 zakaznikov a 6 ludi za priehradkami. Ta kde som kupil uz bola zavreta. Jeden zakaznik sa po 10 minutach vytratil - som povedal v com je problem,chcem vratit kolky - lebo na nich ziju len statny aparat - ze nech pockam 10 minut a riesit ro bude pracovnicka o 11:30 , pracovnicka sa tam objavila zmyzla, potom si doniesla kavu a zmizla. Prisla o 11:30 a povedala ze ona to vratit nevie a ze som si tom mal predtym rozmysliet. Ale zazrela veducu posty zavolala na nu a ona mi do dvoch minut vratila 8 eur.

Pridem na mestsky urad - podatelna zavreta - pokladna zavreta. 

Potom o druhej som to vyriesil behom 10 minut - vedel uz kde a ako.

Ale naco to cele je - kolega mi rozprava - ze nik ako ja to neriesi - ked nik preco im nejake oznamenie trva 30 dni?

Ja niesom terorista - ale vsetkych co som dnes stretol - okrem sefky posty by som rozpustil v kyseline a nik by si to nevsimol - vsetci aj tak na to kaslu.

• 1

#464 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 11. apríl 2015 - 09:33:18

nedávno...

niekedy si nosím obed do roboty z domu, niekedy si objednám, máme takú možnosť buď ísť von (to sa mi nechce, pre mňa sú tie porcie priveľké), alebo od donáškovej služby - je z čoho vyberať - si nechám doviezť, dosť ľudí tu to tak robí. A to mi stačí tak polovica obedu, druhú si buď nechám v chladničke k druhému dňu, alebo zoberiem domov. Čo mi ostane polievky (tej naozaj zjem len trocha), niekedy beriem domov a niekedy venujem kolegovi, radšej nech to zje, než aby som to nechala pokaziť. I mali sme v ten piatok na obed gulášovú polievku a karfiol so zemiakmi, zapekané v syre, porcia dostatočná, aby mi ostalo aj na ďalší deň. Zhodou okolností to bolo v piatok a sobotu sme vtedy mali pracovnú, tak som sa tešila, že budem mať obed aj v sobotu, Flinstone sa nabaští u mamky, a ja nemusím večer variť. Kolegovi som povedala, že si môže, ak by šiel umrieť od hladu, zobrať moju polievku v plastovej nádobke. Aké bolo moje prekvapenie, keď som si potom chcela preložiť ten karfiol v syre do krabičky s deklíkom, a žiadny tam nebol!!! Skoro ma mrdlo. Gulášová polievka bola na stole nedotknutá, a môj zajtrajší obed zožratý...v prvom momente som doletela jak tajfún a udrela som na kolegu, či mi to on zožral ten karfiol, a on na mňa zdvihol nevinný kukuč od počítača a nevzrušene mi oznámil, že sorry, veď som mu ho dala...nuž som mu povedala, že ja som mu dala polievku, a toto bol môj obed na sobotu.

Chcel mi na druhý deň dať za to gasráč, ale mne vôbec nešlo o peniaze, bola som nasrdená, že mi neušetril varenie, ak som chcela mať v sobotu čo do huby do práce. Ale to už ma zlosť prešla, tak som mu to opäť vysvetlila, prečo som bola naprhlená a sorry, nahučala na neho. Už je to v pohode, a teraz už je mi to smiešne, ale vtedy ma skoro porazilo.

• 0

#465 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 12. apríl 2015 - 16:02:04

a dnes, no ja trúba...

robila som na obed plnené kura, keď už bolo upečené, šťavu som zliala do hrnčeka, aby sa mi to lepšie porcovalo, a po tom, ako sme sa naobedovali, som aj zabudla na tú šťavu...a pred chvíľou som sa uzniersla ísť na chvíľu k počitaču a že si zoberiem studený čaj a dám si do neho citrón. Nachystala som si na stôl hrnček s tým čajom, vzala citrón z chladničky, a polku som si vytlačila...nie do toho čaju, ale do tej šťavy. Podobné hrnčeky, podobná farba...ja trúba jeremiášova, sama si môžem za svoju nepozornosť...škoda aj citrónovej, a aj tej kuracej šťavy.

• 0

#466 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 12. apríl 2015 - 18:15:43

Keby sa mi to dostalo do hrdla ( ta zmes), tak cez hrdlo vyjde von aj to, čo už bolo " na zakrute" v hrubom čreve. :)
  • 0

#467 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 665 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 13. apríl 2015 - 08:01:10

Vilma, nie len ty si pako...

ja som ako blbec chodil po Českom lese v dlhych gatiach a potil sa jak kon, pretoze som sa vychystal ako do terenu tu u nas pred Uralom... tazke vibramy, lahke vibramy, dlhe gate, zimna bunda... (ciapka, rukavice, navleky proti snehu... )
:cotisisi:

• 0

#468 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 18. apríl 2015 - 17:07:38

D´Ady: ...a mačky (tie horolezecké myslím, nie tie chlpaté 4-nohé) si kde nechal, háá?!!!

alarm: no našťastie som si to uvedomila prv ako by som si tú limonádu bola naliala do krku, takže to šlo pekne krásne do kanála.

• 0

#469 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 606 príspevkov
  • 302 tém

Príspevok bol napísaný: 15. jún 2015 - 17:40:49

nielen deň plný pohybu a záťaže na chrbticu - zajtra nevstanem, to sa mi vypomstí ...

minulý týždeň v pondelok som mala termín na CT ... v piatok predtým mi ráno volali, CT sa pokazilo, nefunguje, volať, kedy zoženú súčiastku ...
tak som volala, každý deň ...

dnes ráno som volala, CT opravené, výsledky potrebujem na stredu, tak nech prídem za hodinu - na 9,45.

9,30 som tam bola, predo mnou dvaja pacienti, ešte jeden z nemocničnej časti, neplánovane, bola tam chudák hodinu. potom jedna pani, potom po hodine a trištvrte konečne ja ...

poskladala som chrbticu na lehátko, začali sme, a zastali ... o desať minút prišla za nou obsluhujúca dáma, že sa im pokazilo posúvanie, tak šup, vstať, prikrytá plachtou počkať v kabínke, že to musia pozrieť, a odskúšať bezo mňa. ale jasné, nejako som sa pozviechala, ok.

trvalo to 18 minút, pretože mám problém s obličkami a nemôžem dostávať kontrastnú látku, po vrátení sa a napasovaní chrbtice celé dokončené vyšetrenie trvalo asi 6 minút ... tak som nejako vysúkala chrbticu ...

odvtedy ma v kuse bolí hlava.

poobede sa "riešilo" konečne odpredávanie bytov ... s pozvanými papalášmi a primátorom mesta, postávanie, posedávanie na schodoch, potom diskusia so susedmi, a je večer, a toto je úroda dnešného dňa ... -_-

• 0

#470 clovek2

clovek2

zle oblečený člen :P

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 602 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 22. jún 2015 - 00:06:56

dve "záchranné akcie" behom dvoch dní, normálne sa začínam citiť ako Brjús Hnilis :smilieee:

v sobotu sme sa boli s chalanmi navečer prejsť okolo potoka, keď sme sa vracali späť, chalani uvideli v jame budovaného vodovodu, v ktorej sa majú spájať rúry, spadnutého ježka - asi nezbadal červenobielu pásku označujúcu výkop... špekulovali sme ako ho vytiahnuť /pracovné rukavice bežne na prechádzky nenosím -_- / potom ten starší dostal nápad využiť plastovú zátku vypadnutú z jednej z rúr, chalani našli ešte kus starého molitanu, spustil som sa do jamy, pomocou molitanu som ježka "nahrnul" na ten plastový štupeľ a vyložil von. musel tam byť asi viac dní, lebo bol úplne ľahký, a navyše celkom dezorientovaný - stále sa pokúšal vrátiť k výkopu, museli sme ho potom ešte odniesť asi 20m do kríkov, dúfam že tam nespadol znova... menší problém potom nastal ešte pre mňa - dostať sa z výkopu. jama má v naplytšom mieste hĺbku cca 150 - 160cm, a úplne kolmé steny. našťastie mám ešte celkom obstojnú kondíciu, tak som sa nejako dokázal odtiaľ vytiahnuť aj bez rebríka /ten tiež bežne so sebou nenosím :D /

v nedeľu nám na dvor sadol mladý drozdík, ešte sa len začínal učiť lietať, ale príliš mu to nešlo. prvý pokus, chytiť ho a vyložiť na nejaké vyvýšené miesto, nevyšiel. lietanie mu síce nešlo ale cupital po zemi len taký fukot, použiť nejaké silovejšie metódy sme nechceli, aby sme mu neublížili. tak ho chalani aspoň strážili, dokým sa trochu nepozviechal a odletel vlastnými silami, aby si ho náš kocúr nedal ako prvý chod obeda :lol:

• 2

#471 iskra

iskra

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 950 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 22. jún 2015 - 07:51:24

clovek2  milé, potešujúce čítať :)

• 0

#472 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 987 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 11. júl 2015 - 21:57:25

clovek2:

dík za spríjemnenie večera a pohladenie na duši, u mňa máš za každú tú záchrannú akciu veľké + .

• 0

#473 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 268 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 11. júl 2015 - 22:21:34

No, dnes som nevypil benzin miesto kofoly, neodpílil si prst, nezrubal sa zo stromu, nezlomil sa podo mnou naddrôtovany rebrik....zvlášny deň na mňa...
  • 1

#474 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 042 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 12. júl 2015 - 05:38:32

K spokojnosti niekedy vela netreba... :-)
  • 0

#475 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 665 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 17. júl 2015 - 09:00:12

alarm, mne pri koseni rupla chrbtica... (aby ti nebolo smutno :D ) nastastie RTG vylucil vyskocenu platnicku, este uvidime, co CT

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: zážitky, skúsenosti, príhody, dojmy, incidenty

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov