Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * - 2 Hlasov

Čo ma dnes potešilo

úspešný úspech úsmev status statusy

• Zamknutá téma Táto téma je zamknutá
Téma má 3905 príspevkov

#2451 Bijou

Bijou

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 478 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 7. máj 2008 - 19:55:25

prišiel mi foťák z pixmanie, je strašne chutný... :) či aj dobrý to zistím až po čase skúšania, ale vyzerá ok, aj keď ešte s viacerými nastaveniami neviem narábať, sadnem si trochu s manuálom a vyriešim to :lol:
mám hotový ďaľší predmet, už iba 3 a všetko je v poriadku :)

skvelý deň, akurát som unavená na smrť, veď som aj od 9 AM na nohách..uff... takéto aktívne dni by mali byť častejšie ;)
  • 0

#2452 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 7. máj 2008 - 23:50:12

kokso bijou ze od 9 na nohach a unavena :lol:
mna dnes potesilo celodenne skolenie s vybornym obcerstvenim a firmou hradenym obedom v luxusnej restike :)

edit 02:05 - potesilo ma ze normalne som prehodil po velmi dlhom case par slov s jednou peknou slecnou, aj ked momentalne je na druhom konci sveta :)
  • 0

#2453 pralinka

pralinka

Captain

• Active Members
  • PipPipPipPipPip
  • 591 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 8. máj 2008 - 06:08:50

mna dnes potesi :lol:

- fitko
- korculovanie
- oslava bratovych narodiek
- vecerne pozeranie filmu :)

a ziadne ucenie, lebo si davam dva dni volna juchuchuuuuuuu
  • 0

#2454 nutrinka

nutrinka

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 548 príspevkov
  • 28 tém

Príspevok bol napísaný: 9. máj 2008 - 16:04:15

juchúú, mám knižku životopisov rímskych cisárov, som ešte nedávno neverila, že ju zoženiem

a dneska bude babineec, parááda, ešteže som sa dostala domov skôr :lol:
  • 0

#2455 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 10. máj 2008 - 14:35:13

to ze som spravil prvu a zaroven asi najtazsiu skusku semestra ani pisat nebudem :lol:
ale bol som v skole, stretol som tam jednu straaaaaaaaaaaaasne peknu spoluziacku, ktoru som si vsimol uz v zime...som sa s nou bavil, kedze sme mrte dlho cakali na skusanie...a pozeram, na telefone mala na pozadi holu babu, pozeram blizsie, a ona ze to som ja...som si myslel ze si zo mna robi prdel, ale potom povedala ze fotila do playboya, tak sa tesim, kupim playboy a uvidim to, co je tak pekne skryte ked je v skole :) :) ;)
  • 0

#2456 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 700 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 10. máj 2008 - 14:59:44

bola som v skole /aj sa uz patrilo/ :)
stretla som tam kamosku, na ktoru sa vzdy tesim, tak sme pokecali... na hodke som bola hmm, hodku? :lol: . a sedeli sme vonku na schodoch, na slniecku a kecali o vsetkom :)
paradicka...

ach jo, ake krasne pocko, a spati ho skola ;) -...zajtra skuska...
  • 0

#2457 Bijou

Bijou

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 478 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 11. máj 2008 - 10:59:13

super ranný výlet... o 4 30 na hrade, zopár záberov východu slnka, raňajkové menu v MC Donalde (mňam, dala by som si ešte), nové tričko za 75 sk z Tesca :), menšia zastávka tam, kde je ľudoprázdno :lol: :) , trhanie kvetov vo Vajnoroch... ešte len 12 AM a som už 8 hodín na nohách, za normálnych okolností by som nedávno vstala, je to super ;)
  • 0

#2458 Lolisha

Lolisha

Commander

• Active Members
  • PipPipPipPip
  • 406 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 11. máj 2008 - 22:52:23

posledne dni ma tesil bike trip po okoli sturova :lol:
mala particka, ale pobehali sme si cele okolie, kovacske kopce, okolite dedinky, ostrihom..no proste super bolo :)

ale netesi ma, ze som sa total spalila..nohy aj ruky mam cerveno - bielo pasikave :) a aj to fajne stipe

Tento príspevok upravil Lolisha, 11. máj 2008 - 22:54:38

• 0

#2459 Mgr. L.E.G. von Trips

Mgr. L.E.G. von Trips

Legendárny člen

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 055 príspevkov
  • 30 tém

Príspevok bol napísaný: 12. máj 2008 - 11:27:24

dnes po skuske z Operacneho managementu /managemens, -entis/, (ktoru som spravil :) )som vo vytahu stretol moju byvalu doktorku /doctor, -oris/ z Hospodarskej nemciny. a kedze vytahy na fakulte /facultas, -tatis/ sa vlecu ako slimaky, stihli sme hodit rec o tom, ktore jazyky sa teraz ucim a tak. a na moje velke prekvapenie, ked som jej povedal, ze som minuly tyzden zavrsil 4 semestre latiny na FIFUK, zacala recitovat substantivne deklinacie /declinationes substantivorum/ spamati az kym sa nezatvorili dvere po mojom vystupeni z vytahu :) no ale teda spravila na mna dojem :lol:
  • 0

#2460 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 700 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 12. máj 2008 - 15:28:01

vikend sice uplne zabity...ale nedelnajsie poobedie a vsetko az do dnesneho rana to vykompenzovalo :)

prisiel po mna priatel na motorke, tak som sa zbalila a sli sme sa zviezt, dali sme dzusik na terase, tam sme sa vnadili ako sa len dalo /pretoze tyzden sme si spolu neuzili ako by sa patrilo ;) / .... a potom sup ho k nemu domov...
zavreli sa dvere a uz sme "řádili" :lol: ... wau..
a potom sme si povedali, ze si vynahradime kazdy den odkedy sme si to spolu poriadne neuzili...hmmm... ehmm... :)
a dnesne prebudzanie... hmmm... ;)
  • 0

#2461 tomassi

tomassi

In Arséne I Trust

• Advanced Members
  • 9 490 príspevkov
  • 187 tém

Príspevok bol napísaný: 12. máj 2008 - 15:37:21

zarámovaný a zavesený dres GUNNERS na mojej stene
aaa, dobre to vyzerá :lol: :) :)
  • 0

#2462 Bijou

Bijou

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 478 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 13. máj 2008 - 17:07:33

konečne mám vlastný notebook, neuveriteľné, som myslela, že sa toho ani nedožijem :lol:
  • 0

#2463 tiborco

tiborco

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 420 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 13. máj 2008 - 17:47:38

Celkom rýchlo som predpoludním v Komárne "vybavil" infekčné oddelenie, nečakal som, že aj vyšetrenie bude tak krátke :lol:
  • 0

#2464 Jozef50205

Jozef50205

Captain

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPip
  • 979 príspevkov
  • 35 tém

Príspevok bol napísaný: 13. máj 2008 - 19:36:34

kukurice mam zasiate takze konecne som sa dostal aj k tomu co ma tazilo, davam si do poriadku dom, dvor, zahradu a zajtra ak bude dobre pocasie pokracujem, sice narobim sa ako kôň, ale ja to určite potrebujem... :lol: :)
  • 0

#2465 weirdo

weirdo

Ferrari

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 421 príspevkov
  • 69 tém

Príspevok bol napísaný: 15. máj 2008 - 11:40:34

bol som na vystave Titanicu ... bola fakt vyborne spravena a k vytiahnutym predmetom som mal takmer posvatnu uctu ... dokonca tam bol kusisko plasta, ktoreho sa dalo dotknut ... vau :lol:
  • 0

#2466 Tom182

Tom182

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 820 príspevkov
  • 12 tém

Príspevok bol napísaný: 15. máj 2008 - 15:41:42

dnes som dostal od brata novu knizku...je to cerstva novinka Martin Rajec - Po stopách konfliktov
slovensky vojnovy zurnalista a jeho zazitky zo zaujimavych miest akymi su Iraq, Afghanistan, Pakistan, Gruzinsko, Kongo ci Liberia :lol: mm uz sa neviem dockat kedy sa do nej pustim...teraz sa na nu len pozera a stale sa viac a viac tesim :)
  • 0

#2467 Tom182

Tom182

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 820 príspevkov
  • 12 tém

Príspevok bol napísaný: 16. máj 2008 - 16:27:24

dnes ma strasne potesil jeden telefonat :) posedavam v krusoviciach a zvoni telefon, nezname cislo, turecka predvolba...moja turecka kamaratka mi gratulovala k narodeninam..krasne prekvapenie.. :lol:

doplnok..akurat som si skontroloval ucet a pozrel ze mi prisiel honorar za jeden clanok..zbadal som tu sumu, ovisla mi sanka a nechcelo sa mi verit ;) wow..tak tomu sa povie "darcek" :)
  • 0

#2468 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 16. máj 2008 - 17:14:22

dojdem domov, cely byt az do nedele vecera mam sam pre seba tak si konecne oddychnem...a v chladnicke jedna velka jahodova torta cela moja :lol:
  • 0

#2469 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 700 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 17. máj 2008 - 14:07:06

vcera som bola po prvy krat na motozraze, respektive chopper zraze v TN na ostrove...
hmm, no dojmy, co ja viem, lepsie by som sa citila keby pridem na motorecke, v kozi :lol:

potom som sa s tym mojim zasila, a pak sa slo buvat, a ranne prebudzanie... hmmm

ale dnes to asi napravime, a dobehneme na motorecke
  • 0

#2470 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 17. máj 2008 - 14:30:44

taaaak a dnes som dostal druhu slubenu jahodovu tortu :lol:
  • 0

#2471 Lolisha

Lolisha

Commander

• Active Members
  • PipPipPipPip
  • 406 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 18. máj 2008 - 09:27:57

fajna opekacka vcera bola :lol:
a puta s bielou kozusinkou som dostala :)
  • 0

#2472 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 700 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 18. máj 2008 - 17:59:58

dnes ma cakala skuska, tak som sa tam vybrala aj s mojim drahym a spravili sme si vylet, na motorke...

waaaau..za dnes prejazdenych 230 km :lol: odchod rano o siedmej, navrat o pol piatej

skolicka /Hodonin, cez Myjavu/, a potom smer Luhacovice, kde sme mali namierene na priehradu...
sli sme cez Uherske Hradiste, a div sa svetu, zrovna tam bola Jazda kralov... moravske slavnosti, to sa mi na Moravakoch paci, ze si vedia uzivat este taketo stare zvyky..

tak paradicka, mala som aj fotak, som bola z toho unesena, lebo tri roky som tam byvala a este ani raz som to tam nestihla :)

no a potom Luhacovice, paradicka, relax, sme sa rozhodli ze tam pojdeme niekedy na predlzeny vylet..

no proste uzasny den, zakonceny pizzou, ... a moj krk, uplne dead ;) .. vsak mat od rana na sebe dvojkilovu prilbu neni sranda :)
  • 0

#2473 Darkman

Darkman

Winzárten

• FS Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 543 príspevkov
  • 9 tém

Príspevok bol napísaný: 19. máj 2008 - 16:53:09

Objednany novy Dornenreich album :lol:
  • 0

#2474 arwiel

arwiel

tragikomik

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 121 príspevkov
  • 40 tém

Príspevok bol napísaný: 22. máj 2008 - 12:22:36

matka mi dala stovku so slovami: kúp mi za to v NR dve obyčajné tričká...
neuveriťeľné, ale ja som za tú stovku fakt dve tričká kúpila...
dokonca sa mi do stovky zmestili ešte aj dvoje náušnice... sú síce crazy, ale za 10Sk? no nekúp to! :lol:
  • 0

#2475 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5 700 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 22. máj 2008 - 20:16:13

hmm, takze co JEDINE ma dnes potesilo?
rano s mojim zlatinom...sami v byte..dalej nebudem komentovat :)
poobedie po praci, zasitie v podniku kde nikoho nebolo...biliardovy stol..dalej nebudem komentovat :)

aspon taketo drobotinky ma drzia nad hladinou, inak som cely den len mrzuto hladela do kompu a rozmyslala nad vikendovymi skuskami... keby aspon pisomne, to opisem, ale toto su ustne...faka :lol: este som to ani nevidela..
  • 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: úspešný, úspech, úsmev, status, statusy

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov