Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * * 1 Hlasov

90-te roky

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 32 príspevkov

#26 choze

choze

Commander

• Active Members
  • PipPipPipPip
  • 304 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 14:15:57

krasne to casi to som bol este 20-30rocny divoch. ale vtedy to bola doba kde ludia ozaj verili v lepší zajtrajsok.
  • 0

#27 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 14:20:00

vsak zajtrajsok aj je lepsi :lol:
  • 0

#28 choze

choze

Commander

• Active Members
  • PipPipPipPip
  • 304 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 14:23:48

ale nie taky v aky ludia verili a aky im slubovali dvojnasobne platy a zivot ako na zapade. nokia chybaju ti zazitky z komunizmu. a vtedy sme mali aj telefon len 3 v dedine a nie ako teraz ze ich mame doma 4. a farebna telka bola len u predavaciek v elektre.
  • 0

#29 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 14:45:25

choze ja som pocul dost prihod ked mi tatko hovoril ako maly prvy farebny televizor v dedine a pozerali aj monoskop :)

a k tym platom, ja mam viac ako dvojnasobny, tak sa nemozem stazovat :lol:
  • 0

#30 choze

choze

Commander

• Active Members
  • PipPipPipPip
  • 304 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 14:53:25

ani ja sa nestazujem ale vidim na strsich ludoch ktory su na dochodku alebo pred dochodkom aky su sklamany z toho coho sa dozili. ale pre mna boli krajsie roky 80te to sa mi zda si ludia boli ozaj rovni vsetci mali hovno a nikto nikomu nezavidel robit sa muselo a tesilo sa aj z malickosti a islo sa vpred podla petrocnych planov aby sa dobehli uspechy sovietskeho hospodarstva a v pripade prekrocenia planov sa podporovali ekonomiky v eritrei kube vietname libii kambodzi no vsade inde len ludom doma sa nedalo.
  • 0

#31 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • 5282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 15:08:46

no a to sa mi nepaci, za kazdu cenu maju mat vsetci rovno

preco clovek co ma dve vysoke skoly, maka v robote denne 10 hodin, robi odbornu robotu a zaraba cez 100 tisic mal doplacat na nejakych lenivcov s nedokoncenou zakladnou a platit vyssie dane len preto ze je sikovny???

preto som rad ze to tu je ako je, kto vie maka a zarobi, kto je teraz lenivy makat sprepacenim nech zdochne ale nech necaka ze sa o neho niekto postara

stari ludia hold doplatili na ten uzasne sprosto navrhnuty system dochodkov, to je ina kapitola
  • 0

#32 chorche

chorche

Commodore

• Deceased members
  • 2180 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 2. August 2007 - 22:40:53

Jaaaj, 2 Unlimited a vsetko podobne som neskutocne zral a teraz mam toho stale plne kazety, niekedy si ich pustam, ked idem autom na dlhsiu trasu, mnam, lubim!
  • 0

#33 wysky

wysky

Commodore

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2001 príspevkov
  • 23 tém

Príspevok bol napísaný: 10. October 2008 - 20:20:18

90-te roky - druha polovica - Meciar a jeho vlada -> uplna frustracia spolocnosti, velka rozkradacka a vysmech ludom - volby 1998rok velke spolocenske vzopatie. Toto obdobie ma vyformovalo v spolocenskych nazoroch a postojoch.

koniec vysokej
doktorandske studium ->Nemecko studijny pobyt - stastne casy.

Ani neviem, co som pocuval ale asi dva roky ma drzali McErik&Barbara, Maduar,... skratka tento styl. No a samozrejme Depeche mode. Ale bolo toho viac.

Inak, v jednom roku tusim 1997 prisla ta moda, ze dievcata zacali v lete behat s holymi bruskami... :lol: Tusim z toho sa potom vyformovali tzv. rifle-bedrovky. :)

Ano, 2Unlimited... spominam. Aj studiovu the KLF...
  • 0