Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Problém s DVD napaľovačkami

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 8 príspevkov

#1 Jovzin

Jovzin

Junior :D

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 14. január 2007 - 21:41:08

Ahojte vsetci :lol:
Prosim Vas mam problem s napalovackami .
Mam dva kompy na obox mam DVD napalovacku LG v jednom je LG-GSA4163B a v druhom tusim LG-GSA4165B abo tak nejak
Takze asi pred dvoma mesiacmi mi z nicoho aj jedna a aj druha napalovacka prestali prepalovat RWcka aj CD-RW aj DVD-RW.Proste mi napise ze vlozte prepisovatelny disk do mechaniky a pritom tam je prepisovatelny disk len neviem preco nejako ho neviem rozpoznat. Tak som stiahol najnovsi frimware ale aj tak to nepomohlo tak som myslel ze mozno ako to pride tak aj odide ale fuk dokonca sa to dneska este viac posralo a to tak ze teraz uz mi ani nechce dopalovat na polovicne zaplnene DVD/CD-R. Mozte mi poradit pls ?
Inak mam Nero 6 tu najposlednejsiu verziu ktore bola pred NERO 7. Inak tie napalocavky v phode citaju DVD/CD ci uz normalne abo RWcka dokonca v pohdoe sa da prehravat film na nix aj proste napaluju normalne len proste to nechapem preco z nicoho nic prestali prepalovat RWcka a po dnesku preoc prestali Dopalovat normalne CD abo DVD.

CIm si myslite ze to moze byt NERO ? Abo vyrobcom dat ich reklamovat ? Tie napalovacky maju okolo 1 roka.
  • 0

#2 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 14. január 2007 - 23:23:48

no v prvom rade skus iny soft a uvidis ci nieco poriesis
ak pojde, zly soft, ak nepojde, zla mechanika
varianta b, daj ich do uplne inych pc
  • 0

#3 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 15. január 2007 - 22:26:33

ok tak dik za vase rady. vyskusam najprv zmenit CD/DVD media vacsinou kupujem Imation abo Traxdata tak skusim nieco ine.
Potom keby to stale robilo skusim zajst ku kamaratovi a dat do jeho kompu jednu z tyx napalovaciek.
A ked to stale nepojde tak potom jednoznacne reklamacia.
  • 0

#4 Polaris

Polaris

Commodore

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 257 príspevkov
  • 18 tém

Príspevok bol napísaný: 16. január 2007 - 09:59:34

Podobny problem som zazil a cuduj sa svete, chyba bola vo WinXP...teda ked som to preinstaloval uz potom uplne :lol:
No a dalsie varianty ti napisal Nokia :) Teoreticky si myslim, ze u kamosa ti to pojde urcite :)
  • 0

#5 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 20. január 2007 - 13:11:30

hmm no na stranke www.cdr.cz abo tak nejak mi prave niekto pisal ze ci som neinstaloval Deamon Tools nedavno do oboch kompov. No a ano je to pravda nedavno som instaloval do oboch kompom Deamon Tools. Hmm takze mozno to je i tym. Kurnik ja som vedel preco nedoverujem tomu Deamon Tools a som vedel ze preco mam radsej Alocohol 120. Som zvedavy co mi tam teraz poradia ze ako to rozbehat naspat. Ale predpokladam ze budem musiet spravit nieco ako polaris format HDD a reinstal win hmmm njn co uz kdyz sem blbej :lol: :)
  • 0

#6 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 23. január 2007 - 17:58:25

hmm tu mate link teraz nech mi niekto povie co je to v cervenom a ako sa to vypina a preco to spravila ta napalovacka ? Na CDR fore ze to mam vypnut ale neviem kde :lol:

Obrázok
  • 0

#7 weirdo

weirdo

Ferrari

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 421 príspevkov
  • 69 tém

Príspevok bol napísaný: 23. január 2007 - 18:10:23

to sa viaze este k tomu predchadzajucemu problemu? lebo inak viacero modelov napalovaciek nastavuje booktype automaticky na DVD-ROM, kvoli vacsej kompatibilite.
  • 0

#8 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 23. január 2007 - 18:18:08

to sa viaze este k tomu predchadzajucemu problemu? lebo inak viacero modelov napalovaciek nastavuje booktype automaticky na DVD-ROM, kvoli vacsej kompatibilite.

jj este stale k tomu. Mne ako som pisal na CDR fore poradili ze nech vypnem to DVD-ROM a DVD -RAM a CD-ROm a RAM ale neviem kde as to vypina ? Nahodou niekto nevie ?

A ako som pisal ze vraj je to sposobene Deamon Tools aspon co jeden pisal na tom CDR fore
  • 0

#9 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 24. marec 2007 - 13:17:22

Ja len tolko mozte to uz locknut abo zmazat uz som ten problem vyriesil :lol:
Trebalo reinstal win a nera :)
  • 0