Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * * 2 Hlasov

Čo vás irituje?

iritácia podráždenie hnev zlosť incidenty

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 318 príspevkov

#301 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 29. december 2016 - 12:09:33

akoze Bytovy podnik = spravca to dal urobit bez odsuhlasenia vlastnikov?

tak to je divne... lenze - bud si niekto vezme na starost tento boj (a musi ratat s tym, ze bude sam vojak v poli, vid Slimak co pise v inej teme), alebo sa s tym zmierite a nebudete si nicit zdravie

áno.

a človek, síce kamarát, ale odtál potál,  obyvateľ, ktorý na to celých 20 rokov kašľal a nechal jednať a trápiť sa nás, sa zrazu, keď už bolo všetko oddreté a konečne byty naše, sa cítil byť nedocenený a začal organizovať.

tie pôvodné vstupné dvere síce staré, železné, ale boli dvojité - mali dve krídla, otvárali sa dovnútra, mali nepriehľadné sklo, bočné steny boli nepriehľadné sklo, celé to bolo k hnedožltej bytovke hnedé,

tento paškvil sa nepáči nikomu, chceli sme umelé, úplne iný typ, nič sa tým nevyriešilo,

pretože nad tým je rad nezateplených zbytočných balkónov, pivničné okná sú staré a nezateplené, vyzerá to desne, dvere sú len jedny, otvárajú sa von - prakticky treba zostúpiť na schody, aby človek vošiel do baráku ... no hnus.

a čo je najlepšie - každý sa rozčuľuje... ale na starosť si to nechce zobrať nikto. nám tu hodí každý rozprávať, ako to malo byť.

a nám už prisámvačku viac než 20 rokov stačilo. dosť.

a keď si to nezoberie nikto na starosť, tak javne bude robiť správca a každý čo len chce.

• 0

#302 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 12. marec 2017 - 20:29:13

!!!!

dávno ma tak niečo vytočilo, ako dnes jedna správa z tv novín. som tak nasratá, že by som niečo a niekoho vedela rozkúsať.

tri veci:

- viem, že sa točil v Betliari seriál 1890

- za chrbtom zapnutá voľaktorá telka, ktorá v tom mala prsty, neviem ktorá, asi JOJ

posledná správa v tv novinách mi priam udrela do uší:

- televízia dostala celú spústu listov a mailov!!!!!!!!  o pofidérnosti seriálu a kompetencii filmárov, pretože sa desne podivovali nad skutočnosťami, ktoré videli v prvom dieli seriálu, a to:

upravené anglické trávniky a parky

radiátory

elektrinu

exotické ovocie na stoloch,

... a ešte kopu drobností.

deadove vyšívané tričko "Ľuďom jebe" má stále viac všeobecnú platnosť, čím viac internet, tým viac blbých ľudí.

tak písať maily o hovadinách a vypisovať do televízie, na to ich je... ale aspoň otvoriť ten podžubaný GOOOOOOGLE, alebo chytiť encyklopédiu pred tým, než začnem vypisovať blbosti, keď neviem, tak na to mozog už nestačí.

nie každý musí všetko vedieť, ale spústu toho sme sa už my učili kedysi v škole... to ešte neboli v živote nikdy mimo svojho dvora?

a dnes má gooooogle po ruke takmer každý.

ústredné kúrenie mali už v Mohendžodáre a v starom Ríme a jeho najkrajnejších provinciách, ústredné kúrenie s dnešnými bežnými radiártormi bolo už v prevej polovici 19. storočia, kúpele s ústredným vyhirevaním, vodovody, stoky, kanalizácie, tečúcu vodu v domoch mali yž v Mohendžodáre a Harappe!

elektrický šijací stroj bol funkčný už roku 1846!

elektrické kreslo zaviedli roku 1880!

elektrické káble sa ťahali mimo stien, z vonkajšej strany, ale poznali aj poistky,

aj bulharských a anglických a francúzskych záhradníkov mala každá šľachtická rodina storočia predtým,

a s exotickým ovocím a vínami obchodovali v našich končinách vo veľkom už majitelia Červeného kameňa Fuggerovci už v 17. storočí...

prečo ide celý svet do kytek?!

toto všetko má volebné právo a myslí si, ako prechytračili télku... goooogle. encyklopédie. spýtam sa...  to si vážne myslia, že sme teraz vyliezli spod kameňa? len špeciálne pre ich ctené zadky?

ale konšpirácie o očkovaní a chemtrails a blbostiach z akýchkoľvek pofidérnych zdrojov, ... to si vedia prečítať na nete. to ovládajú.

• 1

#303 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 21 679 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 12. marec 2017 - 21:29:56

To ťa tak nasralo, že niekto nemá vedomosti o technológiách v 19. storočí?

• 0

#304 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 12. marec 2017 - 21:42:12

tak ma nasrala sebestrednosť, hlúposť, nezáujem myslieť a používať mozog a uťápnutosť ľudí, ktorí si myslia, že svet vznikol len kvôli nim a ich gauču a telke,  nielenže nič nevedia, nie sú schopní použiť ani gooogle,

ale konšpirácie od akéhokoľvek debila na nete žerú aj s navijákom... to, že nevie nič o elektrike, je jeho problém - ale že verí nezmyslom o očkovaniach a kravinách z netu, ktoré tam píše ktokoľvek, ani netuší, kto, tým ohrozuje hodne veľa ľudí.

takých Tomášov sú žiaľ mraky, ani náhodou to nie je rarita.

to je hodne zúfalé.

namiesto kroku vpred dva kroky vzad.

nemusí, opakujem, nemusí každý vedieť spústu vecí, ale že elektriku, fotografiu, vodovody, stoky, kanalizácie a anglické parky nevymysleli predvčerom, to by ľudia schopní vypisovať maily zato mohli vedieť... alebo jedným klikom v tých svojich bedňách zistiť.

nevieme spústu vecí... celý regiment vecí nám uniká, to je normálne.  nikto nemôže vedieť všetko.

ale to sú také základy... stačí pár návštev zámkov a kaštieľov. a počúvať výklad.

ale toto je tak na "čo dokáže ulica"... a ešte o tom píšu do telky, ako nachytali filmárov, akí sú len chytrí : (

že sú zato dejové chybu v tom seriáli... sú. ide mi to za chrbtom, a to stačí. ale to nemení nič na hlúposti ľudí.

/napr. Hellé zachytila Montiho čardáš, ktorý ešte 14 rokov nebol na svete, ja som zachytila scénu s chytenou cigánkou a maďarskými žandármi s kohútími perami... pred nimi na konci ulice cigáni prechádzali do bočných uličiek, nieže by si dovolila cigánka nakopnúť žandára... to je len z dneška pár drobností z filmu - ale o tých asi maily nikto písať do télky nebude : ) /

no dobre, už som vychladla... : )

• 0

#305 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 28. júl 2017 - 18:56:49

... keď to ženy preženú, dobre, aj machrovanie na strojoch v posil/ň/ovni je droga... ale prečo musia byť aj upečené ako gaštany?!

https://www.facebook...XESA7VVysKnOUKI

• 0

#306 Hellé

Hellé

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 710 príspevkov
  • 6 tém

Príspevok bol napísaný: 28. júl 2017 - 23:02:06

Su len natrete farbou, ktora zdorazni svaly:-)
  • 0

#307 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 28. júl 2017 - 23:07:54

To je jedno, natieraju sa aj oholeni vyblyskani chlapi /mimochodom, aj ti ma irituju/ :) tie baby ma ovsem irituju s tymi nohami nasiroko hodne a pripominaju ... mno. Nic chutne :D
  • 0

#308 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 595 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 3. august 2017 - 15:03:09

zrejme ten proces nejde zvrátiť... ľudstvo vekom internetu dokonale blbne. a to ma vážne irituje.

Priložený súbor  1.png   282,08K   0 Počet stiahnutí

Priložený súbor  2.png   118,29K   0 Počet stiahnutí

okoun.cz

veľký krok pre ľudstvo, krok späť pre človeka :(

• 0

#309 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 040 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 3. august 2017 - 16:40:45

tak na kyselinu sírovú mám nemiznúcu spomienku.

Príbeh zo záhrobia.

Bola som prváčka na výške i mali sme labáky z anorganiky. m,ali sme v Kippovom prístroji vyrábať vodík z kyseliny sírovej. I postavila som aparatúru, pokus začala, ale nešlo mi to tak ako kolegom, bolo tam niečo upchaté, a tak som zavolala asistenta. I prišiel ku mne, zobral takú gumovú hadičku a šiel to prefukovať, ale to fešák nemal robiť. Banka sa rozletela na tisíc kusov a H2SO4 vyprskla na neho i na mňa. V momente som mala na plášti dierky a tier boli i na tričku i rifliach - a opláchla som si xicht vodou, ale aj tak som potom neviem ako dlho chodila fľakatá. Asák hned bežal pod sprchy, mne toto dopriaté nebolo, mohla som sa len ako tak opláchnuť v umývadle...diery a fľaky som mala všade, kde ma to oprskalo.

Rozhodne kúpeľ v kyseline sírovewj nikomu neodporúčam. Tie slečinky asi na chémii ani na základnej škole nedávali pozor...Mimochodom, v drogérii sa dá kúpiť sírové mydlo. A ak nedostane sírové, aj dechtové urobí dobrú službu.

• 1

#310 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 679 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 18. október 2017 - 13:29:23

Brutálne ma irituje existencia toho dementa, ktorý navrhol dať na klávesnicu klávesy Back Space a Enter pod seba. Ak píšete niečo dôležité a namiesto Back Space udriete o pár milimetrov nižšie a trafíte Enter, teda klávesu s úplne opačným významom. Fakt nakopal by som ho do riti, dementa, za túto logiku..

• 0

#311 doll

doll

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 685 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 18. október 2017 - 20:38:30

Sprav si statnicu z "prstokladu" :zubiska:

• 0

#312 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 040 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 22. október 2017 - 13:47:47

mne sa občas stane, že v rýchlosti namiesto Backspace stlačím delete a opačne, ale zas tak moc škody mi to nespôsobí, vždy sa to dá rýchlo napraviť. zaujímavé preklepy sa mi zadaria aj nechcenou výmenou o a i ( v robote sa mi to zadarilo v správe o výsledkoch nejakých testov, zloženého z 3 častí, jedna z toho bola Počúvanie s porozumením...a alebo t a r (výraz ost zmenil svoj význam) a ďalšie zaujímavé drobnosti...ale žeby mi to až tak strašne trhalo žily, tak nie.

• 0

#313 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 679 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 22. október 2017 - 15:04:53

Keď namiesto Back Space stlačíš Delete, tak sa vo väčšine prípadov nestane nič.

• 0

#314 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 040 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 22. október 2017 - 17:32:17

no veď, práve to sa mi stáva, takže dokopy nič. Aj to sa mi občas stane, že zamením backspace a Enter, ale tiež sa tým dokopy nič neskazí. ktovieako ma to nerozhádže. Skôr ma mierne dopáli, ak namiesto Save ťuknem na niečo iné. Ale tiež sa z toho nejdem zblázniť. Akurát keď chcem niečo uložiť a namiesto áno/yes ťuknem emylom Nie /No a vytvorené veci sú v prdeli. zato si pri práci priebežne ukladám zmeny.

• 0

#315 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 315 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 22. október 2017 - 19:46:30

Mňa rozčuluje klávesnica Shift a Caps Lock, hoci sú vedľa seba logicky, keby sa dalo, tak jednu premiestnim. Stlačím Shift, chcem velké písmeno, ale pozerám na klávesnicu. Prst, koťuha sklzne na Caps Lock ,a ja píšem, píšem, a potom pozriem na monitor, a všetko je naopak.

• 0

#316 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 679 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 31. október 2017 - 22:28:02

Možno sa ti trasú ruky pri písaní a namiesto na Shift klikneš na Caps Lock, nevšimneš si a píšeš veľkým.

Ale Back Space a Enter je veľký rozdiel. Ak by si pomocou Back Space mohol zrušiť odpočítavanie nukleárneho výbuchu a Enterom potvrdiť okamžitý výbuch, nenaštval by si sa, keby si sa uklikol?

• 0

#317 alarm

alarm

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 315 príspevkov
  • 7 tém

Príspevok bol napísaný: 4. november 2017 - 22:58:47

Do misy ešte trafím, takže trasením ruk to nebude :ahooj:

• 0

#318 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 040 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 14. november 2017 - 19:52:28

Axel, nestraš...nuž, fantázii sa medze nekladú, čo všeto by sa mohlo stať...ešteže sa Alarmovi tie ruky netrasú :)

caps Lock sa mi dosti často zadarí stlačiť neplánovane a potom tu klepem všetky písmená veľké. Už ma to ani nerozčuľuje, každý hádam vie čítať, čo sa dá aj keď sú všetky písmená veľké...najčastejšie sa mi to podarí, ked chcem stračiť a...ale zas tak hrozne ma to nesrdí, že by som sa z toho šla pominúť. :)

• 0

#319 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 679 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 22. november 2017 - 11:22:41

Idem vystaviť faktúru, zistím, že daný podnikateľ má na stránke IČO niekoho úplne iného. Fakt žasnem nad ľuďmi, čo majú takéto veci úplne na háku, hoci by za to mohli schytať mnohotisícové pokuty.

• 1

Podobné témy pre kľúčové slovo: iritácia, podráždenie, hnev, zlosť, incidenty

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov