Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Router - web rozhranie

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 4 príspevkov

#1 JarkO

JarkO

Newbie

• Members
  • 2 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 19. december 2007 - 18:23:40

Kúpil som si router a narazil som na menší problém!! Router som nakonfiguroval cez program ale ten z ďaleka neponúka také možnosti ako sú v routery a ja sa potrebujem dostať k ďaľším nastaveniam routera ale neviem meno a heslo na prihlásenie, preštudoval som si papiere už 500 krát a meno a heslo mi nejako ušlo jedine čo sa tam popisuje je použiť ten graficky program kde je iba primitiívne nastavenie ...

Tak sa vás chcem spýtať, že či náhodou by niekto nevedel meno heslo jedna sa o router WL-520GC Wi-Fi

Zväčša vyrobcovia dávajú rovnaké hesla ... takže by mi to mohlo pomôcť, ak viete niekto tak mi prosím napíšte som zúfali nemôžem nastaviť zabezpečenie WiFi poriadne a tiež potrebujem aby som bol dostupný zzvonku a v tom programe také nastavenie vôbec nie je a cez web rozhranie sa tam neviem dostať lebo neviem login a password, ktoré som nikde nenašiel napísane možno som to iba prehľadol ale už som sa toľko krat na to dival
  • 0

#2 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 19. december 2007 - 19:25:24

skus vygooglit nieco ako "default passwords" a najdi si tam tvoju znacku, lebo z toho co si napisal nedokazem usudit co to je za znacku
a cez web rozhranie sa toho da nastavit dost vacsinou, len tam je asi niekde skryte take nieco ako "advanced"
  • 0

#3 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 21 510 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 19. december 2007 - 19:50:14

Zväčša vyrobcovia dávajú rovnaké hesla ...

Skús admin, admin
Inak heslo by ti mal povedať minimálne ten, kto ti router predal.
  • 0

#4 weirdo

weirdo

Ferrari

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 421 príspevkov
  • 69 tém

Príspevok bol napísaný: 19. december 2007 - 21:32:16

tusim to bolo admin admin. presne tento kusok mam doma.
  • 0

#5 JarkO

JarkO

Newbie

• Members
  • 2 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 20. december 2007 - 04:30:36

Dikí všetkým, už som sa do web rozhrania dostal a ponastavoval potrebné veci diki bolo to to admin admin :lol: ale v tých papieroch som to ešte nenašiel to meno a heslo nejako na to zabudli ... alebo som fakt slepí
  • 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov