Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Jouzinova kampaň pre FS2 SCP

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 6 príspevkov

#1 Jovzin

Jovzin

Junior :D

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 22. March 2008 - 17:41:19

Ok ludia dufam, ze mi to vydrzi nejaky ten cas. Pustil som sa do dokoncenia svojej kampane, ktoru som zacal vymyslat spolu s modelovanim Prometheusa a O'Neilla.

Mam uz napisany pribeh a nejakych 7 misii. Akurat co ma brzdi je texturovanie Promethea a O'Neilla kedze modelovat ako tak uz viem ale v texturovani som lavy. A prosil som uz aj na HLP fore ludi ci by nehelfli ale nejako no response od nikoho :lol: Som dufal ze aspon Karajoma sa ozve ked som sa s nim ako tak skamaratil ale ani on. Tak neviem ma niekto z Vas ako take skusenosti s texturami a texturovanim lodiciek do FS2 ?

Hmm aj ked nakoniec mam pocit, ze to dopadne zase do zabudnutia (skola, praca, kocka, malo casu) a po nejakom roku Vam tu budem zase pisat, ze zase som sa do toho pustil a tak to pojde az do staroby :)
  • 0

#2 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22680 príspevkov
  • 1068 tém

Príspevok bol napísaný: 26. March 2008 - 00:21:05

Myslím, že lepšie by bolo keby si spravil nejakú kampaň pre FS2 retail a keď bude vyladená potom by si ju doplnil modmi. Ja som tak robil Aftermath.
  • 0

#3 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 27. March 2008 - 09:42:34

hmm vidis aj to by sa mohlo skusit :lol:
Len ako som pisal dufam, ze mi to este vydrzi to nadsenie alebo ako to mam nazvat a ze ju dokoncim este za svojho zivota :)
  • 0

#4 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22680 príspevkov
  • 1068 tém

Príspevok bol napísaný: 27. March 2008 - 09:50:38

To budem rád, že nadšenie ti vydrží, len to rob ako ti hovorím. Keď to budeš mať tak to vypusti pre testovanie a keď to bude OK môžeš tam pridávať mody. A potom už len testovať a testovať.
  • 0

#5 Tom

Tom

Captain

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 874 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 3. February 2010 - 16:02:40

Je niečo nové?
  • 0

#6 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 6. February 2010 - 18:51:34

hmm no ani ne je to v stadiu FROZEN. Neni uz velmo cas na mod scenu ani dokoncit tie moje lodky co som robil z filmov Stargate neni cas :lol: Sry mozno raz ak ma to zase chyti tak to konecne dokoncim :)

Zatial je to take nijake ani tak ani tak.
  • 0

#7 Jovzin

Jovzin

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 12. March 2012 - 19:44:53

Hmm tak vela napadov na tu moju kampan a tak malo casu.
Som nedavno dopozeral jedno anime co som pozeral ako maly chlapec a az teraz po 14 rokoch som ho konecne pozrel cele. A mi vnuklo tolko napadov na tu moju kampan. Skoda ze no time no time :(
  • 0