Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Alfiho univerzálne rady

• Zamknutá téma Táto téma je zamknutá
Téma má 106 príspevkov

#101 valcik

valcik

Commodore

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 132 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 13:04:49

Vsetko sa neda konkretne. Takze radsej nic a je to. :lol:

áno, v niektorých prípadoch to zrejme bude rozumné riešenie.

a alfi, 5 ročnú prax v jednej z najväčších telekomunikačných spoločností na slovensku by som neodbil mávnutím ruky, zvlášť ak ide o prax v dobe moderných technológií. ty máš síce k dispozícii pár rokov skúseností navyše, no nepresvedčíš ma že to čo platilo v oblasti IT pred 20 rokmi sa dá nejako využiť aj dnes..
  • 0

#102 elfant

elfant

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 788 príspevkov
  • 4 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 13:07:09

Alfi tu vo svojich naznakoch a narazkach spomina jednu velmi zaujimavu oblast, ktora ma ale jedno dost dolezite specifikum.

Ti co vedia nerozpravaju a ti co rozpravaju, nevedia.
  • 0

#103 alfi

alfi

Commander

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 402 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 13:20:27

valcik

neodbyvam, ale ani nezvelicujem. Vsetko je vyuzitelne, najma to, co sa tyka oblasti cloveka. Technika samozrejme napreduje trvalo.

alfant

Rozpravam iba to, co mam zdokladovane a co sa ma tyka.
  • 0

#104 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 14:02:44

ako tu spomina dark
to co je v mediach ohladom IT su na 99% same bludy....
kazdy kto sa v tom vyzna sa len pousmeje nad naivitou tych co tie informacie prekrutili pre bezny lud, ktory tomu aj tak nerozumie...

a som si na 100% isty ze viem o tom viac ako nejaky manazer niekde hore, ktoremu dojdu len tabulky s cislami ako si hospodarili....
elfant tu spravne popisal, ti co nevedia o tom kecaju najviac...

valcik len malicko ta poopravim :lol: mam 5 rokov praxe v IT, ale 3.5 roka u jedneho z najvacsich telekomunikacnych operatorov na slovensku a uz vyse 1.5 roka sa potulujem medzi najvacsimi IT firmami celosvetovo :)
  • 0

#105 alfi

alfi

Commander

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 402 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 16:22:27

Je to aj o kritériách, o pojmoch "vyznať sa". Mnohí to vidia iba zo strany svojich poznatkov, zo svojho zorného úhla a neberú v potaz skúsenosti iné a skúsenosti iných, dosť často.

Pojem "bežný ľud" - to je tiež zaujímavé. A keď už takto - "bežný človek" kašle na vetšinu vecí a javov okolo seba a žije konzumne.

Prax u tej firmy má síce z hľadiska možností získania informácií v odbore mnohé plusy, ale práve ten "bežný ľud" tú firmu vidí celkom ináč a na reálnom podklade - nespokojnosť s kvalitou a úrovňou služieb, viz aj tie sťažnosti na www.sme.sk. Akcionár je ďaleko a rudimenty ostávajú, žiaľ. Ešte sa to bude vyvíjať, a dúfajme, že do plusu, bez klamania a v prospech zákazníkov.
  • 0

#106 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 16:32:27

alfi teraz budem smrtelne vazny

odid od it biznisu ak v nom naozaj robis a zamestnaj sa ako hovorca nejakeho politika...tak fabulovat a kecat o nicom pricom tym zabijes kopec casu dokazes tak ako nikto iny
  • 0

#107 alfi

alfi

Commander

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 402 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 4. júl 2008 - 16:40:38

Beriem Tvôj názor, máš naň právo. Iba si ešte primladý a nie všetky súvislosti musia byť zretelné, to je o dlhoročných skúsenostiach a o ľuďoch. Tá "smrtelná vážnosť" je iba v afekte. Všetci sme aj tak smrtelní, nie ?

Ty tu strácaš viac času, ja žiaden. Ja idem stále z testovaného alebo opravovaného počítača a idem v téme. Politiku nemusím. Moja odbornosť je táto. Sdelovacie a radioelektronické zariadenia, 05250, síce skôr, ale v kontakte dnes a denne. Iba desatročia. Nie si sám na svete. Čím skôr to pochopíš, tým lepšie. Foto z promocie máš pred ekonomickou univerzitou, nie ? :lol:
  • 0