Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Čínska GPS navigácia

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 4 príspevkov

#1 sedimin

sedimin

Ensign

• Members
  • PipPip
  • 89 príspevkov
  • 16 tém

Príspevok bol napísaný: 29. september 2008 - 09:12:59

Pozrite si napriklad toto: http://cgi.ebay.com/...id=p3286.c0.m14
na ebayi.

Podla vsetkeho ide o nejaky produkt s Windows CE, nejakym navigacnym softverom. Pisu tam ze iGo,
asi to nebude nejaka legalna verzia, ze?

Mate niekto skusenosti s takymto cinskym lacnym zariadenim? Je mi jasne, ze sa od toho nedaju ocakavat zazraky,
ale podla mna to nebude take zle oproti beznym tomtomom/garminom, kedze aj tu je normalny windows ce a touchscreen.

Teraz mam navigaciu na mobile (tomtom 6 na nokii), nie je to dvakrat pohodlne obsluhovat, ked sam jazdim, to si radsej zastavim.
tento cinsky vytvor ani nie je tak drahy a mohlo by sa to zist...
  • 0

#2 Nokia

Nokia

mobilny telefon

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 282 príspevkov
  • 19 tém

Príspevok bol napísaný: 29. september 2008 - 10:13:29

v ziadnom pripade nekupuj tieto cinske srandy
ked navi tak jedine od preverenej znacky ako garmin, mio, tomtom atd...
tie navigacie niesu az tak drahe, sam som mal par dni mio c720 za 4500....vzdy sa da zohnat za dobru cenu a mas preverenu kvalitu
tieto cinske srandy niesu spolahlive, raz som mal nejaku v ruke, mrzlo to kazdu chvilku
  • 0

#3 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7 101 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 29. september 2008 - 10:20:12

Suhlasim, pri tychto činskych haraburdach človek nevie, do čoho ide. Iste, môže to fungovať bez problemov, ale nemaš žiadnu istotu, že to tak bude. Keby to stalo 200-300 Sk, tak človek nad tym mavne rukou, ale takto by som neriskoval. Pri podobnych zariadeniach by som sa skutočne držal preverenych značiek (DreimGo, Garmin, Mio, VDO...)
  • 0

#4 Darkman

Darkman

Winzárten

• FS Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 526 príspevkov
  • 9 tém

Príspevok bol napísaný: 30. september 2008 - 09:56:31

ale podla mna to nebude take zle oproti beznym tomtomom/garminom, kedze aj tu je normalny windows ce a touchscreen.

Keby islo len o to :lol:

Zacneme pekne touchscreenom, ktory bude asi jeden z tych nekvalitnejsich. Takze nebude presne a citlivo reagovat na dotyky.
Prejdime priamo na display, ktory moze byt slabo citatelny aj v dobrych svetelnych podmienkach, nie ked ti este na neho zacne svietit slnko cez celne sklo.
Mozeme prejst na samotne spracovanie celej srandy, ktore asi tiez nebude na vysokej urovni...

A rataj aj stym, ze renomovane znacky priamo pri odladovany hw spolupracuju s MS. A maju pristup k roznym ich toolkitom, takze stabilita znackoveho zariadenia bude taleko vyssia ako tohoto cinskeho suntu. Pretoze HW/SW bude vzajomne odladeny.
  • 0

#5 elfant

elfant

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 788 príspevkov
  • 4 tém

Príspevok bol napísaný: 13. júl 2009 - 15:05:46

voci takemuto tovaru som dost skepticky, nedavno som videl podobnu ponuku na cinsky klon iPhonu za smiesne 3 litre, ale myslim ze je to za malo penazi este menej muziky, uz len samotny fakt, ze sucastou balenia boli dve nahradne baterie daco nasvedcuje
aj ked v popise slubovali zvysenu vydrz baterii

co sa tyka GPS navigacie, dal som si do iPhonu Navigon a som spokojny dokonale
  • 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov