Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Tv hlásatelia, moderátori, reportéri - osobnosti tv obrazovky

moderátor reportér tv obrazovka

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 27 príspevkov

#26 dokopy

dokopy

Lieutenant

• Active Members
  • PipPipPip
  • 142 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 1. apríl 2014 - 08:54:02

Toto vlákno by sa malo doplniť aj o perličky z výslovnosti celebrít, ktoré čítajú správy v televízii. Napríklad - podnikaceľ, zaciaľ, čo sa to tam džeje, nastavím čeplotu. Mali by ich poslať logopédovi.  

Tento príspevok upravil game, 1. apríl 2014 - 10:15:22
toto je skôr na vlákno o moderátoroch a reportéroch a osobnostiach tv obrazovky - presunuté :).

• 0

#27 dokopy

dokopy

Lieutenant

• Active Members
  • PipPipPip
  • 142 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 6. apríl 2014 - 06:59:09

V televízii Dajto dávajú každú klasifikáciu Formule 1. Komentátor by určite vyhral súťaž o najdebilnejší komentár na svete. Nemá poňatia o F1, len odvádza pozornosť od toho, čo sa deje na obrazovke. Z internetu si posťahuje "pikošky" a číta jednu za druhou. Aké by to bolo krásne dať si hlasnejšie hluk motorov bez takých drístov.

• 0

#28 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 472 príspevkov
  • 305 tém

Príspevok bol napísaný: 6. október 2017 - 16:52:16

musel byť vskutku zaujímavý večer, neviem, či to niekto pozeral.

majster Cifra, o ktorom mi ešte ktosi pred pár rokmi musel tu vysvetľovať, ktože to vlastne je, sa mi zdá sám dosť násilný - v zmysle, že ani zďaleka nie je spontánny, prirodzený, ani tak pohotový a inteligentný, ako si o sebe myslí, silí sa do role skvelého moderátora, ale pripadá mi to hodne ako póza. a niekedy nepozná hranice.

spolu s manželkou museli byť ne Cezaaroch vskutku neprekonateľný.

Ceny za najlepšiu slovenskú architektúru CEZAAR sa odovzdávali na verejnoprávnej Dvojke, no dialógy moderátorov patrili skôr na celebritný večierok. Pozrieť si to môžete v archíve.

Na vine bola hlavne dvojica Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Ostrihoňová. Ak niekto nevedel, že sú manželmi, bolo mu to počas večera stokrát pripomenuté.

Možno to bol zámer televíznych tvorcov. Akoby si povedali: Koho zaujímajú budovy v krajine, kde Nový Čas denne predá okolo stotisíc výtlačkov?

Kategóriu cien pre exteriéry napríklad uvádzala Cifrová Ostrihoňová takto:

„Chcem sa ťa, Maťo, opýtať, čo si vieš predstaviť, že by si v takýchto exteriéroch robil, ale bojím sa odpovede.“

Sajfa jej odpovedal: „Ja by som určite zašiel v noci tam na námestie alebo išiel vyskúšať UWO, tiež veľmi zaujímavá drevená záležitosť. Keby sme o tom mali rozhodovať my dvaja, asi by to nezodpovedalo architektonickému mysleniu.“

Potom sa moderátori navzájom pýtali, čo na sebe majú radšej: či interiéry, alebo exteriéry. Neustále upozorňovali na to, že pani manželka nevarí, že je veľmi pekná, že jeden od svadby pribral, druhá opeknela a že obrad bol pre nich rovnako dôležitou udalosťou ako tieto ceny.

....

vraj sa to dá pozrieť v archíve. nj.

• 1

Podobné témy pre kľúčové slovo: moderátor, reportér, tv, obrazovka

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov