Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * - 2 Hlasov

Vaše hobby

hobby fotografie obrázky

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 111 príspevkov

#101 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 030 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 23. júl 2016 - 11:43:07

no tak to bude asi viac. Tým lepšie.

(tá nasledujúca je na znamenie)   :)

• 0

#102 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 834 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 26. júl 2016 - 09:39:28

off topic

prepac Vilmuska, joke... "dlzka autobusovej zastavky" = dlzka nastupneho ostrovceka

ty si mala urcite na mysli vzdialenost medzi dvoma zastavkami ;)

• 1

#103 Tomáš

Tomáš

Sviňa vyžratá

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 915 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 26. júl 2016 - 17:13:24

Aby sme sa v tom offtopice nestratili tak Vilmine hobby je preplavanie jazera ktore je dlhe ako medzera medzi dvoma zatavkami mestskej dopravy... A je to velmi zdrave hobby.
:-)
  • 0

#104 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 030 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 26. júl 2016 - 21:27:26

off topic

prepac Vilmuska, joke... "dlzka autobusovej zastavky" = dlzka nastupneho ostrovceka

ty si mala urcite na mysli vzdialenost medzi dvoma zastavkami ;)

pravdaže!!! To som sa tedy skvele vyňadrila! :)

A zajtra sa chystám zabiť 2 muchy 1 ranou. Zoberiem si so sebou detektívku :) čítanie je tiež super!

Aby sme sa v tom offtopice nestratili tak Vilmine hobby je preplavanie jazera ktore je dlhe ako medzera medzi dvoma zatavkami mestskej dopravy... A je to velmi zdrave hobby.
:-)

tak čo Tomáš, chceš sa pridať? Môžeš aj u vás, kto dá viac?

• 0

#105 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 834 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 26. júl 2016 - 22:47:47

Priložený súbor  hobby.jpg   80,68K   2 Počet stiahnutí

• 0

#106 Tomáš

Tomáš

Sviňa vyžratá

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 915 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 27. júl 2016 - 07:08:53

Vilma preplavam Vah z jednej strany na druhu u nas je taky rozsireny. Urcite ma minimalne tych 800m. Ty si kolko dala rekord kolko dlzok siork? Ze kolkokrat si to otocila? Ja nepotrebujem ani detektivku stacia mi tvoje prispevky na fore, rad ich citam.
  • 0

#107 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 030 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 27. júl 2016 - 15:04:40

V bazéne 2 km, to som chcela a aj ked by som bola mohla, mne to stačilo ku šťastiu.

Na našom jazere bez problémov urobím obvod (šírka - dlžka - šírka - dlžka), alebo cik-cak - kratšia strana, uhlopriečka (cez stred krížom), druhá kratšia strana, druhá uhlopriečka a vyleziem tam, kde som vliezla (cca v rohu). Dala by som aj viac, ale zas takú potrebu necítim. Pred rokmi som bola na jazere s "jedným" (to bol forumák s takým nickom že jeden, ktorý sem neprispieva, chodil na PF), a to bol panečku plavec! ten bol rýchly jak delfín. Ešte aj Flinstone čučal jak pero z gauča.
To obdivujem, ked dakto vie tak rýchlo plávať. ja som pomalá, ale vytrvalá a vydržím dlho. A je to zdravé.

Ak teda máš kde, PLáVAJ, A NEPREJEDAj SA - a určite sa to odrazí aj na tvojej postave.  Plávať sa dá aj ked je "pod mrakom" - ved vo vode je fajn, a ked vylezeš z vody, prezlečieš sa a ideš preč.

• 1

#108 Tomáš

Tomáš

Sviňa vyžratá

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 915 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 27. júl 2016 - 17:52:08

Ano vsak da, na tie kaskady (ludovo sa tomu tak u nas hovori) je Vah taky rozsirenejsi ako Gabcikovo len v mensom prevedeni a tam sa kupavaju, plavaju, lebo neni tam taky riecny prud pri brehoch sa da niektori to aj preplavaju sirkovo tam a spatky.

Takze nasa zaluba:
0962c0cedc8695f6125637391daa217c.jpg
  • 0

#109 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 030 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 27. júl 2016 - 18:31:17

len sa neutop, pozor na víry,  ja neviem, ako to je vo Váhu. na jazere u nás bývajú vlny - podľa vetra, dajaké tie prúdy na niektorých miestach, ale je to tam pohodové, super plávania, a proti kúpaliskám s bazénom to má výhodu, že sa nemusím báť, že mi nejaký magor zboku skočí na hlavu a nemusím sa nikomu vyhýbať, plávam si, kam sa mi zachce. Oproti behaniu je v tom rozdiel aj v tom, že ak sa mi už nechce bežať, tak prestanem a odídem preč, ale tu inak ako doplávaním ku kraju sa von nedostanem. :)

Včera som bola už asi tak v 1/3 mojej trasy, ked som videla, že sa tam na hladine niečo topí, vzala som to na ukazovák, no, včela...sedela mi na tom prste úplne pokojne, len občas pohýbala krídelkami, a tak som s jednou rukou v lufte doplávala na breh, vyliezla von a vyložila tú chudinku na nejakú kvitnúcu rastlinu, čo tam rástla pár metrov od brehu. ešte som si ju poprezerala - a ono to bola osa. Ale nech, aj to je živý tvor, a vôbec mi neublížila. Potom som vliezla do jazera a pokračovala v mojej obľúbenej činnosti...

• 0

#110 Tomáš

Tomáš

Sviňa vyžratá

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 915 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 27. júl 2016 - 19:10:29

Na takych miestach kde nedociahnem na dno, pripnem na spagat nieco plavajuce coho sa mozem chytit keby nieco, a robievam to aj tak ze nejdem do hlbky ale kopirujem kraj. Bezpecnost pri praci mam vyriesenu. Potom mame aj krytu plavaren ale malo ludi tam chodi takze vzdy sa da.
  • 0

#111 iskra

iskra

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 019 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 28. júl 2016 - 08:07:38

:) práve som si všimla Rear Admiral 

ale fakt! medzi moje hobby patrí aj 

Fórum FreeSpace, na ktorom som vďaka Post Fórum .. na PF som začala svoje prispievanie, tam som z Vás už niektorých , tak trošku spoznala ..  :)

:flowers: Ďakujem

Priložený súbor(y)

• 0

#112 Vilma Flinstonova

Vilma Flinstonova

Teta z praveku

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 030 príspevkov
  • 22 tém

Príspevok bol napísaný: 28. júl 2016 - 10:52:18

mne to neprekáža, že nedosiahnem na dno. Už sa mi aj stalo, že som dostala kŕč do nohy, ale ľahla som na chrbát a chvíľu tlačila chodidlo k píšťale, chvíľu som počkala a len tak ležala na vode, prešlo to a svoju normu som si odplávala. Dúfam, že nič horšie sa nestane.

Môj dedo umrel ako 87-ročný na plavárni...mohla by som aj ja, a tiež v takom veku ako on :)

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: hobby, fotografie, obrázky

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov