Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Samovoľný reštart PC

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 5 príspevkov

#1 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 21 510 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 6. máj 2010 - 19:56:16

Sám od seba sa mi reštartuje PC, pravdepodobne už zdroj dosluhuje. Dá sa s tým ešte niečo robiť? Vypnutím niektorých zariadení keby som ušetril záťaž, pomôže to?
  • 0

#2 littlewitch

littlewitch

hradna pani

• Supermoderators
  • 1 581 príspevkov
  • 5 tém

Príspevok bol napísaný: 6. máj 2010 - 20:00:43

Tak toto interesuje aj mna,pretoze sa mi to akoze stalo uz viackrat a som cumela na to,ako puk,ze co som stlacila. Som rada,ze nie som v tom sama a som nevinna :lol: dufam...
  • 0

#3 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7 092 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 6. máj 2010 - 20:40:39

Sám od seba sa mi reštartuje PC, pravdepodobne už zdroj dosluhuje. Dá sa s tým ešte niečo robiť? Vypnutím niektorých zariadení keby som ušetril záťaž, pomôže to?

Nemusi to byť zdrojom. Deje sa to nahodne, alebo v pravidelnych intervaloch, v zaťaži alebo aj v kľude alebo pri spušťani nejakych programov? Čo maš za OS?
  • 0

#4 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 510 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 6. máj 2010 - 20:53:21

Začalo to včera, robí to keď je PC dlhšie spustený, zrejme sa to prehrieva, bude to zdroj, nič iné to nemôže byť. Skriňu som nechal otvorenú nech sa to chladí, zatiaľ to drží. Záťaž normálna, Open Office, ICQ, Skype, browser, Winamp, Photoshop a.. a tak.
  • 0

#5 littlewitch

littlewitch

hradna pani

• Supermoderators
  • 1 581 príspevkov
  • 5 tém

Príspevok bol napísaný: 7. máj 2010 - 06:50:35

Tak ja uz nemam sancu mat toho tolko otvoreneho,mne by to asi cele seklo,ale zase to uz viem,preco :) restart sa mi vsak stal necakane :lol:
  • 0

#6 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 21 510 príspevkov
  • 1 066 tém

Príspevok bol napísaný: 7. máj 2010 - 10:38:08

OK, zdá sa, že som to vyriešil kúpou nového zdroja. Keďže včera večer sa mi to samé od seba 3x reštartovalo to už nemohla byť náhoda. Okrem toho po vypnutí PC bolo zo zdroja jasne počuť syčavý zvuk a aj keď som ten zdroj otvoril tak som nedokázal identifikovať čo to mohlo syčať. Na noc som preto PC nechal odpojený od siete a dnes ráno keď som ho zapol tak sa ozval starý známy problém. Tak som zdroj komplet celý vymontoval, nahodil som tam fungl nový a PC bez problémov nabehol a pokým sa mi do konca týždňa sám od seba nereštartuje tak problém bol skutočne len v tom zdroji. Okrem toho konektor, ktorým sa zdroj pripája na dosku bol z jednej štvrtiny "obhoretý" (tá umelá hmota), možno aj tam bol problém.
  • 0

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov