Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Kedy sa začnú v EÚ nepokoje?

európska únia protesty nepokoje demonštrácie

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 59 príspevkov

#51 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5314 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 4. June 2018 - 14:19:16

ja len jedno nechapem... ako si moze nejaky inteligentny, rozhladeny, vysokoskolsky vzdelany clovek vziat do hlavy, ze spoza oceanu niekto riadi spolocenske a politicke procesy v Europe tak, aby tu vznikali nove revolucie.

A ma do toho zapadat aj vrazda slovenskeho novinara  a konanie prezidenta Kisku...

Paneboze, medzi akymi ludmi to ja zijem :-(

• 0

#52 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 4. June 2018 - 14:24:28

no, pozeraj a cuduj sa. Dobre uz bolo, rozumu je coraz menej.

• 0

#53 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2018 - 19:40:46

ja len jedno nechapem... ako si moze nejaky inteligentny, rozhladeny, vysokoskolsky vzdelany clovek vziat do hlavy, ze spoza oceanu niekto riadi spolocenske a politicke procesy v Europe tak, aby tu vznikali nove revolucie.

A ma do toho zapadat aj vrazda slovenskeho novinara  a konanie prezidenta Kisku...

Paneboze, medzi akymi ludmi to ja zijem :-(

Co ty vies....alebo aj ja.......Rusi riadia celu "destrukciu" EU, vyhrali volby Trumpovi, z USA udajne zasa nejaky Soroos riadi ekonomiku v celej EU a udajne aj plati podvratnu cinnost medii....vraj polozil na kolena svojho casu aj libru v UK....no tiez neviem medzi akou utajenou cvargou to zijem :( preto sa nestaram o ekonomiku statu, ale iba o svoju vlastnu a svojej rodiny....fungovalo mi to za komunistov a funguje mi to aj teraz za vlady naomarxistov a liberalov... :)

no, pozeraj a cuduj sa. Dobre uz bolo, rozumu je coraz menej.

a to dobre bolo kedy?....a ak bolo, tak kedy skoncilo?...lebo ja to dobre, uz nejako dlho nevidim :(

• 0

#54 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2018 - 21:02:56

tvoja doba ked budes spokojny sa blizi, ved vydrz.
  • 0

#55 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2018 - 21:37:15

aky si ty vizionar....sa uz necudujem, ako je mozne, ze si tak dobre "fundovany"... :)   kedze necitam horoskopy, tak ani nebudem od teba ziadat, aby si vyjavil, co je to pre mna to dobre :)

• 0

#56 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 24. August 2018 - 19:34:03

zda sa, ze casy sa menia.....

https://www.facebook...zM2MzQxMjU4NzI/

....a takehoto "populistu"(?) treba v kazdej krajine, aby hovoril, co si mysli a robil to, co hovori....dnesna neomrxisticka a liberalna politicka "elita" robi pravy opak a nevravi to, co si mysli a ani nerobi to, co rozprava....skratka "odrbava" a vdaka takejto agilnej praci sa deru do popredia tzv. radikalne a populisticke sily. Som zvedavy ako tento ich "humanpodnik" chcu prevadzkovat nadalej....ja osobne tomuto "rasistovi a antihumanistovi" fandim :)

• 0

#57 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 25. August 2018 - 13:43:13

1968.......teraz je r. 2018 a ze by sme mali cakat dalsiu "bratsku" pomoc v boji proti "pucistom", co sa neposlusne spravaju v budovani novych svetlych zajtrajskov v podani neomarxistov a netolerantnych liberalov?....aka to paralela...:)

http://medzicas.sk/k...-vs-imigrantom/

• 1

#58 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30438 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 12. September 2018 - 14:43:36

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker dopoledne ve Štrasburku přednesl svůj poslední projev před volbami do Evropského parlamentu, které se budou konat na jaře příštího roku. Věnoval se konkrétním aktuálním tématům, jako je migrace, ale mluvil o Evropě a její roli i v širším kontextu.

https://www.info.cz/...jevu-36197.html

a o novinároch a sever-juh, východ-západ, o terorizme a jeho prenasledovaní až za hranice a ešte kdečo...

porozprával toho pán Juncker hodne, a nie zle,

problém tam vidím jeden závažný:

prečo teraz, ako posledné vystúpenie pred novými voľbami, spústa toho mala odznieť už pred rokmi, keď sa začalo psuť všeličo, keď ovšem pán Juncker ešte s pripitou hlavou osočoval každého, kto v podstate sa odvážil naznačiť takmer to samé...

ovšem ešte jedna vec - pekná dobrá kvalitná civilizovaná Európa a jej vrchnosť je pekná vec, ani delenie na štvrtiny nie je to prpavé orechové, ale prečo to teda robili? /pamätné západné výrobky inej kvality pre západ a inej kvality pre východ, napríklad, a ešte kdečo/

pán Juncker sa zobudil z ružovej hmly?

lenže je tu jedna vec: Európa je svetadiel s mnohými suverénnymi národmi a národnosťami. myšlienka skvelej európskej únie je super vec.

o posilnení ochrany hraníc EÚ hovorí pán Juncker teraz... keď krajiny už pred rokmi začali brániť svoje hranice, to bol hnus, fuj a rasizmus....

EÚ je skvelá myšlienka, ale tu sú hromady národov a svojprávnych krajín, ktoré sa v EU majú cítiť bezpečne a dobre. na tom ovšem treba popracovať. posledný prejav je málo.

• 0

#59 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 12. September 2018 - 17:37:28

tato terajsia agenda v Bruselstane sa nikdy nereformuje....ako sa nemohlo reformovat komunisticke (Dubcekovo) Ceskoslovensko, tak nie je schopna sebareflexie ani neomarxisticka verchuska v EU.....to ozaj zmenia iba nepokoje... :(

• 0

#60 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 20. February 2019 - 21:30:50

Salvini spravil nieco velmi doleziteho.....vimate to tu niekto?....

https://www.youtube....rdLvMyTQiJwQDis

...v skratke asi toto.....: ako vieme, cenralne banky su ovladane financno-militantnou mafiou v cele s rotsildovskou rodinou cez tzv. "gang 20" a nesluzia zaujmom svoijch krajin, ale tejto mafii.....centralne banky okradaju ludi, vedu krajiny do dlhov, na ktorych tato mafia zaraba, kradnu zlato atd... sucastou tychto zlocineckych utokov su aj retazove platby (chain payments), krypto-meny atd., lebo (strucne) ich cielom je znemoznovat vladam dobre riadit ekonomiky v zaujme krajin a ich ludi....v USA napr. tito zlocinci od cias vzniku ich institucie vykradli 98% hodnoty dolara.....dalej Salvini povedal, ze centr.banku  treba zrusit a zlocincov, ktori okradali narod a zamerne sposobovali financne krizy ( prikl. Grecka) treba poslat na dlhorocne tresty do vazenia.....dalej povedal, ze zlato centralnej banky patri jedine LUDOM, nie banke ani komukolvek inemu.....zautocil tiez tvrdo na totalitnu EU a Macrona.....komentator veri, ze Taliansko smeruje k ITALEXITU, ktory totalitna EU neprezije.....zlociny centralnej banky pozna ajceska rep., kde boli takto vykradnute zlate rezervy a centralna banka rozdavala biliony Kc na zapad, cim okradala ludi..... somsi isty, ze Salviniho postup je 100% spravny, prinesie krajine aj ludom osoh a prosperitu, ako aj svetu ZASADNY OBRAT K MRAVNOSTI... 

dalej sa Salvini vyjadril PROTI ZAMERU AUTORSKYCH PRAV na Internete, co by znamenalo, ze kazdy, kto publikuje obsah na Internete, by musel platit vysoke poplatky centralnej byrokracii, co by prakticky zlikvidovalo slobodu vyjadrovania a pluralitu nazorov, ktorej sa zlocinci financne-militantnej mafie tak boja. Aj tento zlocin Salvini odsudil a povedal, ze nedopust ilikvidaciu slobody ludi....

ja osbne mu drzim palce......

• 1

Podobné témy pre kľúčové slovo: eú, európska únia, protesty, nepokoje, demonštrácie