Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Modelová situácia

zamestnanie práca plat prax skúsenosti

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 25 príspevkov

#26 Jovzin

Jovzin

Junior :D

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 767 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 24. júl 2013 - 11:52:22

No nic vratil by som sa k mojmu tematu co som tu zalozil raz. Ono mam par dalsich veci co by som rad pocul aj ine nazory napr:

1/ Myslite si ze sa dnes na SK oplati robit si VS ?   Napr ak by clovek chcel ist do zahranicia nemyslim teraz CZ ale povedzme az Anglicko, Nemecko, Francuzsko, Holandsko pripadne tie severske staty tak vobec akceptuju tam tu slovensku VS ? Lebo co viem tak v Kanade a USA maju problem akceptovat VS zo slovenska a musite tam robit nejake skusky aby Vam uznali diplom. Dokonca kamoska z kanady hovorila ze este aj maturu jej nechceli uznat ze este aj na to musela robit skusky.

2/ Z prveho bodu mi potom vychadza ze ked ma plan clovek pracovat v zahranici tak potom radsej nech ide studovat VS do tej krajiny kde planuje pracovat ne ? Bude to mat lahsie asi ?

3/ Zase dalsi bod co ma napada niekde na nete som cital ze v niektorych krajinach Vas nezoberu do prace iba ak tam mate odpracovane priamo v tej krajine aspon 1 rok. Je to pravda ? A myslite ze ma clovek potom vacsiu sancu sa zamestnatn bez tej 1 rocnej praxe v krajine ak ukaze ze ma diplom z univerzity z konkretnej krajiny ?

Dik za vase naozry.

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: zamestnanie, práca, plat, prax, skúsenosti

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov