Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Pravidlá Fóra (platné od 1.11.2012)

fórum pravidlá

  • Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma nemá žiadne príspevky

#1 FreeSpace Info

FreeSpace Info

    FS Info

  • FS Info
  • 104 príspevkov
  • 79 tém

Príspevok bol napísaný: 1. November 2012 - 22:32:12

Pri viac ako 6 ročnej existencii Fóra moderátori museli riešiť desiatky prípadov porušení pravidiel Fóra. Úprimne, nie je to veľa, ale je to dostatočné množstvo na to, aby sme mohli vytvoriť zoznam najčastejšie porušovaných pravidiel a tento zoznam oproti pôvodnému zoznamu zefektívniť. Preto sme týmto dňom pristúpili ku úprave pravidiel Fóra, ktoré sú prehľadnejšie a presnejšie popisujú čo netreba robiť. Nové pravidlá nájdete na tomto odkaze (nakoniec tam boli vždy).

S aktualizáciou Fóra došlo aj k vynoveniu varovného systému. Každé porušenie pravidiel je ohodnotené bodmi, čím viac ich nazbierate, tým Fórum bude prísnejšie dohliadať na Vašu aktivitu na Fóre. Tento nový systém je poloautomatický, moderátori pri udeľovaní trestov nemusia robiť nič, Fórum automaticky udelí tresty. Aké tresty za koľko bodov budú, sa dozviete neskôr v kategórii Diskusie o Fóre.

V súvislosti so zmenou varovného systému a vyhnutiu sa prípadných problémov s kompatibilitou starého systému, boli všetky doterajšie varovania vymazané (ale nie zabudnuté), takže všetky kontá sú na nule. Recidivisti berte to ako láskavosť, nový systém bude oveľa prísnejší, ako mierumilovní moderátori.

Kto nemá problém s pravidlami na Fóre, môže tento oznam považovať za bezpredmetný.
  • 3

Podobné témy pre kľúčové slovo: fórum, pravidlá