Skočiť na obsah


Fotografia
- - - - -

Monitorovanie spamu

spam

  • Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma nemá žiadne príspevky

#1 FreeSpace Info

FreeSpace Info

    FS Info

  • FS Info
  • 104 príspevkov
  • 79 tém

Príspevok bol napísaný: 8. november 2012 - 01:31:12

Týmto dňom sa aktivuje služba na monitorovanie spamu resp. spamových registrácií. Hoci systém je dostatočne zabezpečený voči spamu a okrem toho je napojený na databázu Stop Forum Spam (takže ak vaša IP adresa alebo emailová adresa sa nachádza v databáze s viac ako 2 záznamami, tak sa na Fórum nezregistrujete), bezpečnosť sa zvyšuje tým, že sa zároveň napojí na databázu IPS Spam Monitor, ktorá taktiež obsahuje "niekoľko" problémových IP adries a emailových adries.

Aktivovanie tejto služby prinesie ešte jednu zmenu. Ak sa zaregistrujete na Fórum len preto, aby ste spamovali reklamnými témami (tak ako spamujete desiatky iných diskusných fór), tak administrátor po zvážení môže vaše konto označiť za spam a tým sa vaša IP adresa a emailová adresa odošle do databázy, čo zabráni, aby ste sa so svojou emailovou a prípadne IP adresou mohli (nielen) na (toto) fórum zaregistrovať.

Ak vaša činnosť na internete nie je o tom, aby ste rozosielali spam, tak sa ničoho nemusíte obávať (okrem toho drvivá väčšina spamov má svoj pôvod v Číne, Kórei, resp. Rusku).
  • 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: spam