Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Prenos dát z mobilu do mobilu

mobil dáta prenos konverzia kopírovanie

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 4 príspevkov

#1 aljak63

aljak63

Lamička

• Moderators
  • 11998 príspevkov
  • 240 tém

Príspevok bol napísaný: 17. November 2012 - 10:59:35

Ako preniesť dáta z jedného mobilu do druhého? Teraz nemyslím dáta typu fotky, hudba, zvukové záznamy, a pod. (k tomu sa dá dostať jednoducho, ale to v podstate ani nejako obzvlášť nepotrebujem zachrániť)... Ide skôr o dáta, ktoré sa tam za celý čas nahromadili: kontakty, poznámky, záznamy v plánovači, koncepty, no predovšetkým prijaté/odoslané SMSky? Mám mobil Nokia N95 (už 5 rokov), no a teraz som vybral zo škatule ďalší mobil Nokia E72 (ktorý som už skoro rok mal len tak hodený v skrini). Lenže moja milovaná N95 pomaly ale isto dosluhuje a zrejme budem musieť dať rozbehnúť E72 (chtiac-nechtiac). Avšak ako som už spomenul, nechcem prísť o tie dáta (najmä SMSky). Existuje teda nejaká možnosť ako by sa spomínané dáta dali skopírovať z N95 do E72? Snáď áno...
  • 0

#2 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 17. November 2012 - 11:30:23

Malo by to ist cez Nokia PC suite.
  • 0

#3 aljak63

aljak63

Lamička

• Moderators
  • 11998 príspevkov
  • 240 tém

Príspevok bol napísaný: 17. November 2012 - 14:11:56

Tak to PC Suite som si nainštaloval, z N95 tam pekne všetko prešlo bez problémov, ale ani za nič to nechce tá E72 prijať. Dal som synchronizovať všetko (kontakty, galériu a správy), lenže prevzalo to len kontakty, chybu nevypísalo žiadnu, ale galéria a správy sa tam neprehodili. Takže neviem čo s tým... Ide mi hlavne o tie SMSky.
  • 0

#4 aljak63

aljak63

Lamička

• Moderators
  • 11998 príspevkov
  • 240 tém

Príspevok bol napísaný: 17. November 2012 - 15:02:32

Už to je :) Nakoniec sa to podarilo cez vytvorenú zálohu z N95 aplikovanú ako obnovu do E72.

Takže vďaka za odporúčanie s tým PC Suite :)
  • 0

#5 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5319 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 17. November 2012 - 21:28:09

Nokia je specificka :D
ale mozno pomoze niekomu v buducnosti - MyPhone Explorer :thumbsup:
je to free, prenasa VSETKY data medzi roznymi znackami mobilov, pripojit mobil mozno cez USB aj Bluetooth, klasika aj Android
(samozrejme, obcas sa najde mobil, na ktory to nepasuje...)
  • 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: mobil, dáta, prenos, konverzia, kopírovanie