Skočiť na obsah

Fotografia
* - - - - 1 Hlasov

Erotické pomôcky

erotika sex

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 3 príspevkov

#1 Jovzin

Jovzin

Junior :D

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2013 - 07:59:30

Mal by som otazku a prosbu asi o radu.
Ako mam satku, mam puta, mam lad a podobne ale :
Pre zaciatocnikov co by ste radili? Venusine gulicky alebo dildo/vibrator? Ako chceme urcite skusit obe ale najprv pekne poporiadku chceme iba jedno vyskusat a potom neskor sa dokupi druha vec.

Z mojho pohladu : 1/ venusine gulicky co som cital tak ze da sa nimi dobre cvicit panvove dno a vedia prijemne drazdit a moze ich tam mat aj pol dna. Plus ze aj po porode je to dobre na cvicenie toho panvoveho dna. Plus mlada zacala ich tak nepriamo spominat... A ako poslende plus ja neveim ale ked ma mlada orgac ja nejako necitim tie stahy posvy kua :( Tak velmi potom tuzim ze ako mi ten moj nastroj zovru tie svaly a nic :( Ale to sa dialo uz aj pred porodom ze proste ked bol orgac tak ja som proste ziadne stahy necitil :( A velmi by som chcel ale fakt neviem kde je problem...

2/ Dildo/vibrator : By sa asi zisiel aby sa nestalo ako minule ze som bol 4 dni v Prahe a mlada bola nazhavena az az. Tak by ma aspon na chvilu zastupil. Plus ja mam s nim plan zacat pomaly pripravovat anal na prvy analny sex. Zatial sme si povedali, ze chceme aspon raz skusit anal ale najprv sa poriadne obaja schlastame aby sa odburali zabrany. A az tak sa pojde na analny sex. Ale mna napadlo ze kupit dildo/vibrator a zacat pomaly tu ritku pripravovat na ten anal s nim :).

Hmm co radite na zaciatok?

• 0

#2 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5289 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2013 - 13:51:59

1. stahy posvy - niektora zena to proste ma, ina nema... takze darmo velmi chces ;) ale vacsina zien to dokaze (cielene) aj mimo orgazmu, len potrebuje cvicit

2. vibrator by si mala zena vybrat sama, ked uz nie priamo v sexshope, tak aspon v katalogu, podla toho, co je jej prijemne - na pohlad aj dotyk; zabudni na to, ze kazda chce mat zrovna ten najvacsi :D

3. schlastat sa pred prvym analom je asi to uplne najhorsie, co by ste mohli urobit...

• 1

#3 Jovzin

Jovzin

Junior :D

• FS Members
  • PipPipPipPipPip
  • 788 príspevkov
  • 60 tém

Príspevok bol napísaný: 5. June 2013 - 21:07:20

Ahoj Daddy dik za rady

1/ Prave som siel pisat do inej temy ohladom toho ci to nahodou nemoze byt nejaky problem ze to nejako necitim. Zial skoda asi mlada patri  k tym co to nemaju. Ale zase ma aspon co viem presne vaginalny orgac :)  Cize teoreticky tie gulicky by mohli pomoct s tym cvicenim ? :)

2/ Ok tak to potom s nou pojdem vybrat ten vibrator. Aj ked premyslam zatial skor asi nad gulickami. Aspon tak dostavam nenapadne signaly...

3/ Hmm to vazne. Lebo mi sme sa zhodli ze inak sa k tomu analu asi nedokopome iba ak si dame vino na odburanie zabran. Nemyslim zase schlastat sa totalne len do tej situacie ked ti pomoze odburat zabrany.

• 0

#4 Emma

Emma

Newbie

• Re-Validating
  • 11 príspevkov
  • 0 tém

Príspevok bol napísaný: 13. June 2013 - 10:20:51

Jozvin ja by som radsej na tvojom mieste kupila vibrator a zacala s tym.Je s nim viac zabava a je praktickejsi, a mozes najst rozne velkosti, druhy atd.

A tak ako vravis nie vzdy je chlap po ruke  :happyroll:

Tento príspevok upravil game, 4. July 2013 - 12:35:41
reklama a priamy odkaz na obchod odstránené.

Podobné témy pre kľúčové slovo: erotika, sex