Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Marián Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko

radikalizmus fašizmus neonacizmus župan ľsns

Téma má 692 príspevkov

#476 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 30. April 2019 - 21:01:41

k tomu vyssie popisanemu klamstvu sa ja vyjadrovat nebudem....a k tomu dolu napisanemu takto.....ja preferujem demokraciu a pravny stat....v demokracii platia pravidla pre kazdeho a tak isto kazdy ma pravo robit to co mu pravo dovoluje....ja som proti tomu, aby sa pravo pouzivalo na likvidaciu demokracie a ani preventivne....co ty schvalujes....ako kovany liberalny demokrat....liberalne je to co ja schvalujem..... :(....ci ty si iny skvost?....

• 0

#477 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 30. April 2019 - 21:13:03

hehe, ty veris ze preferujes demokraciu a pravny stat, ale kedze nevies co to je v realite podporujes nieco uplne ine.  Ale zrejme to bol tvoj dvojnik s ktorym sa rozpraval churchill, staci kratky rozhovor s tebou aby bolo jasne ze demokracia nemoze fungovat :)

• 0

#478 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 30. April 2019 - 21:14:57

ja, na rozdiel od teba, neupieram nikomu jeho prava......a nepotrebujem na to ani Churchila....

• 0

#479 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 30. April 2019 - 21:20:36

iste len lesbam, liberalom, zenam atd.  Presnejsie co su ich prava si urcujes ty sam.  Jaj "demokrat".   Nuz tak,  dobra sprava je ze este aspon pouzivas slovo demokracia, tvoji kamarati uz na dekadentnu demokraciu nadavaju.

• 0

#480 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 30. April 2019 - 21:38:17

a v com upieram prava sexualne uchylnym ludom?....a liberalom?.....

• -1

#481 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 2. May 2019 - 10:32:43

zabudol som nieco dopisat?.... :)

• 0

#482 Tomáš

Tomáš

Vyjednávač

• Validating
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4583 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 4. May 2019 - 19:23:33

Len ma tak napadlo že prečo si nezoberú pod krídla niektoré témy ľudovej strany štandardné politické strany a tak by získali aj voličov ktorí ich volia práve kvôli tomu. Keď sa deje niečo také že asociáli terorizujú obyvateľov nejakej obce alebo sa stane incident tak jediný ĽS to idú hneď riešiť a poukazujú na to. Kľudne by to mohla robiť aj SaS a podobne. Veď ide o bezpečnosť občanov, veci čo sa dejú u jednoduchých ľudí každý deň. Tak by mu zobrali hlasy.

Na ĽS sa mi nepáči že sú proti EU a NATO ale riešiť problémy ľudí sa neprieči s tým že chceme byť proeurópsky a podporovať severoatlantickú alianciu. Proste ísť tam a vyjadriť takisto že máme toho dosť len by to bežalo pod záštitou SaS a nie ĽS. Ide to aj bez národniarstva a zástav. Proste len prísť s transparentami že zastavme teror asociálov v uliciach a vybavené. Občianske stráže v obciach a vo vlakoch môžu existovať aj bez ĽS.

#483 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 4. May 2019 - 19:42:13

no dnes som pocuval debatu v rozhlase a take debilne argumenty, ako mali Klus a ten druhy zo Smeru (meno mi nejak vypadlo) na rozhodnutie sudu o Kotlebovcoch silno pripominali ideologicke maniere za komunistov......ak sa to nepodarilo na prvy krat (zrusenie), tak treba pripravit reparat a pojde to....tak takto sa verejne hlasit k politickemu rieseniu nejakeho ideologicko pravneho problemu sa len tak lahko nevidi mozno ani v Cine......ak niekto neporusuje ustavu a ani zakony, tak aj tak je od "liberalov" a "demokratov" spochybnovanym elementom....tak ozaj neviem naco mame zakony.....alebo ozaj platia iba na toho, kto nejakym sposobom vytrca z radu?.....mne sa nepaci politika SaS a ani OLaNO, tak su potom tieto politicke skupinky nezakonne na scene?.....klamu a podvadzaju (ako vsetky politicke strany) a oni su nie hrozbou pre obcanov tejto krajiny?.....takto isto sa spraval Adolf a spol v Nemecku a aaj komunisti u nas po vojne......"zakonnou" cestou likvidovali politickych rivalov....nepotrebovali na to slobodne a demokratice volby, ale pouzili hned silu paragrafov....hoci dodatocne upravenych na tento scenar.....aky dokaz je este potrebny na to, ze v EU sa zacina totalitna neomarxisticka ofenziva?.... :(

• 0

#484 Tomáš

Tomáš

Vyjednávač

• Validating
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4583 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 4. May 2019 - 23:44:05

Presne tak. Oponenti si nechcú všímať že aj ĽS sa reformuje. Už nemajú až tak extrémistické prejavy ktoré sa priečia zákonom ako v minulosti a aj dvojkríž ktorý pripomína ten z prvého štátu za normálny súčasný slovenský znak. Nepoužívajú termíny ako cigán či černoch... Povedia iba asociál a to je v poriadku. Bojovať proti asociálom sa dá aj bez rasizmu a nacionalizmu. Ja som zástancom NATO aj EU ale pritom som proti neprispôsobivým spoluobčanom (nech sú akéhokoľvek etnika, rasy, národnosti či pohlavia). Pričom mi lesbičky, gayovia, slniečkári, a všeličo podobné nevadia ak sú slušní a nijako neobťažujú okolie. Takže moja politická strana by mala byť sociálnoliberálna teda mix výhod lavice aj pravice. Dávnejšie som ĽS nevolieval ale ani SMER. Odkedy sa maďarským stranám prestalo dariť som volil buď ĽS alebo SaS. Dobré veci majú aj pravičiari ale aj ľavica aj extrémisti takže vlastne všetci.

#485 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 5. May 2019 - 06:42:26

tu ale nejde o stranu ako taku, ale o princip demokracie podla liberalnych demokratov.......nech si kazdy vo volbach voli koho chce, ale udavat ton politky podla exekucnych noriem, je akt podobny konaniu NSDAP a KSC u nas....aby sme nechodili tak daleko...

• 0

#486 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 5. May 2019 - 16:04:44

ked sa stazuje fasista, tak dobre robia
  • 0

#487 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 14:49:18

mas pravdu....akurat ze ja sa nestazujem....mna to tesi, pretoze liberalna demokracie si sama sebe takto kope hrob....ako svojho casu cervena demokracia....

• 0

#488 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 18:43:26

ano, to tvrdil uz aj marx, potom mussolini a goebels. Tak to musi byt pravda.

• 0

#489 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 18:52:28

jasne....ak to to vrdis ty, ako odbornik na vsetko, tak urcite je to historicky dolozene.....len mam obavu, ze menovana odborna skupina panov o niecom takom, ako je fenomen "liberalna" demokracia, vela nevedeli....ak vobec nieco vedeli... :)

• 0

#490 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30459 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 19:32:38

vôbec to podaktorým nerobí najmenší problém, že Kotlebovci silnejú na úkor všetkých ostatných - a hlavne SNS a Smeru, kdesi bude veľká chyba.

V predvečer osláv Dňa víťazstva nad fašizmom ponúkla agentúra AKO výsledky prieskumu preferencií politických strán, podľa ktorého sa druhou najsilnejšou stranou na Slovensku stala Kotlebova ĽSNS.

Okamžite to, prirodzene, zdvihlo vlnu diskusie, kto za to môže a čo s tým. Kolegu Tomáša Bellu to na Facebooku podnietilo k poznámke, že kým percento Slovákov, ktorí sú úspešní v boji proti fašizmu, je 0 %, percento Slovákov, ktorí vedia presne, prečo ostatní Slováci bojujú proti fašizmu úplne nesprávne a neboja sa nahlas to povedať na Facebooku, je tak 94,8 %.

Aby sme sa teda vyhli nepodloženým záverom a radám, pripomíname len pár faktov, ktoré vidno z dát AKO o popularite politických strán v poslednom roku (máj 2018 vz. máj 2019).

1. Rast popularity kotlebovcov je nepopierateľný. Oproti máju minulého roka stúpla o 3,5 percenta. V porovnaní s volebným výsledkom v roku 2016 sú fašisti podľa prieskumu silnejší až o šesť percentných bodov.

https://dennikn.sk/1...m_content=30009

• 0

#491 boss123

boss123

Lieutenant

• Active Members
  • PipPipPip
  • 210 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 20:03:36

Ale dalo sa to aj cakat lebo volici smeru a sns urcite nebudu volit liberalov, este aj Kolarova strana sa moze posilnit ale v poslednej dobe nejak zacali priblizovat k lsns akoze ideovo. Jedna vec je coraz istejsia ze bez lsns nepostavi nikto vladu hlavne ked budu mat okolo 15-16%

• 0

#492 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30459 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 20:21:59

a to je dosť... mám taký pocit, že na tom by sa ľudia nemali baviť, ako to je natreté tým hnusným liberálom...
nacionalizmus, fašizmus, nacizmus, popieranie holokastu a podobné radosti tu už boli, a vonkoncom sa neujali...

Kotleba a jeho hrubokrký ansámbl sa napriek tomu, že rastie, zamotáva do vlastných výmyslov, a nikto si to ani nevšime z jeho pritakávačov s IQ húpacieho koňa... táto téma je íkváčov plná.
keď nad tým niekto začne uvažovať, hotovo, Kotleba nemá kam ďalej, ale tým s miniatúrnym iq to stačí... a tým, ktorí priveľmi neuvažujú... táto generácia je už priveľmi mladá na to, aby mala aspoň starých rodičov, ktorý ako dospelý prežili nacizmus a podobné kratochvíle.

a opozícia by sa mala hanbiť rovnako, že toto dopustili. aj súd proti bol pripravený chabo.

• 0

#493 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 9. May 2019 - 20:23:26

vôbec to podaktorým nerobí najmenší problém, že Kotlebovci silnejú na úkor všetkých ostatných - a hlavne SNS a Smeru, kdesi bude veľká chyba.

https://dennikn.sk/1...m_content=30009

nam demokratom to nerobi ziadny problem...to iba "liberalnym" fasistom robi vrasky....ideovo podobna agenda v ukazovani a nalepkovani triednych "nepriatelov" ....och ake liberalne   :(

• -1

#494 boss123

boss123

Lieutenant

• Active Members
  • PipPipPip
  • 210 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 06:53:43

Uvidíme čo z toho bude ale je isté že Kollarova Sme Rodina je veľmi podobne k Lsns, jak sa vyjadrovali na Kisku potom že sú za tradičnú rodinu o migrantoch a o rómoch vlastne to je také podobné hnutie len s krajším imidžom. A ke´d to vezmeme tak už budú 2 strany s podobným programom, samozrejme že ak sa dostanú do parlamentu. Alebo vznikne taká koalícia s jakou  nikto nerátal však pred troma rokmi nevedeli sme si ani predstaviť že Sieť a Most sa vstúpia do koalície so Smerom. Bez Kotleby alebo bez Smeru nepostavia vládu. Aj tá Kiskova strana bude len z pravice brať hlasy takže k nejakým novým prerozdelovanim síl sa nedojde podľa mňa. Troška som si zafilozofoval

• 0

#495 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30459 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 11:45:24

celkom mi to pasuje,

ovšem že na čo počujú kotleby, to je pre mňa vysoké.... sľubuje blbosti, sľuboval ich už keď sa objavil prvýkrát ako župan, nedodržal nič, to je dokázané, aj sme tu o tom písali x krát, ľudia sú slepí a hluchí, to je ich problém.

dostal sa do trápnych situácií s čiernymi vlajkami a financovaním kultúry, zamestnal komplet celú rodiny, poručníkov má s veľmi čudnými názormi a inteligenčnými kvocientmi, čo vlastne očakávajú od neho jeho voliči, je úplne nejasno- tmavozelené, pretože doteraz nesplnil nič, sľubuje, straší, mení rétoriku, udia ho pretlačia aj do EU, ale sú to spravidla - a nehovorím všetci, sú ľudia, ktoým imponuje tak ako je - ale tá väčšina, ktorá sa fotí a lieta po slovensku a splavuje so zástavami rieky, varí guláše a vylieza na zlé hory... to je partička, ktorá nikdy nikam nepatrila, teraz patrí a robí im to dobre. zamávajme zástavami.

• 0

#496 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 14:45:37

a aky je este rozdiel medzi volicom inych stran, ako je ta, ktoru kazdy osobne preferuje?.....podla mna SaS volia iba narkomani a opilci....SNS vlastenci a opilci.....Smer-SD zlodeji a opilci......OLaNO clenovia ZOO a opilci.....Sme rodina "krstny otcovia" a opilci......LSNS nespokojenci zo spravania tzv.systemovej strany a opilci......a tak by som mohol pokracovat do nekonecna.....je tam niekde dokazatelne vyska IQ jednotlivych volicov?....mna osobne na tom velkom a sialenom strachu z Kotlebu udivuje iba to, za system, ako taky, sa sprava ku Kotlebovy sposobom, s ktoreho Kotlebu a jeho priaznivcov obvinuje....tiez velmi liberalne.... :(

• 0

#497 alamo

alamo

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4403 príspevkov
  • 115 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 15:53:30

Prečo sa čudujete "blbým Slováčikom"?
Keď tento svetonázor drapne Židov, je to už fakt sila..

https://www.parlamen...l-pravdu-580984
Izraelským tiskem hýbe skandál, v jehož epicentru je dvojice rabínů z náboženské vojenské přípravy na západním břehu Jordánu a nahrávka skrytě pořízená na mobilní telefon, kterou se podařilo studentům vynést přímo z probíhající výuky.
„Nežidé chtějí být našimi otroky. Být otrokem židů je to nejlepší. Jsou šťastní jako otroci, chtějí být otroky,“ říká podle listu na jedné z nedatovaných nahrávek rabín Eliezer Kashtiel, hlava Bnei Davidovy akademie ve vesnici Eli svým žákům.

„Všude kolem nás jsme obklopeni lidmi s genetickými problémy. Zeptej se obyčejného Araba, kde by chtěl být a řekne, že chce být pod okupací. Proč? Protože mají genetické problémy, neví, jak řídit zem, neví jak udělat cokoliv. Podívejte se na ně,“ rozvíjí rabín své myšlenky.
„Ano, jsme rasisté. Věříme v rasismus. Ve světě jsou rasy a lidé, kteří mají určité genetické vlastnosti a to od nás vyžaduje, abychom jim pomohli. Židé jsou úspěšnější rasou,“ dodává Kashtiel.

Druhý z rabínů působící na té samé škole Giroa Redler pak na videu během lekce o holokaustu dokonce obhajuje světonázor Adolfa Hitlera. „Začněme s tím, jestli měl Hitler pravdu, nebo ne,“ říká studentům. „Hitler měl tu největší pravdu ze všech lidí, kteří v historii byli a měl pravdu v každém slově, které řekl. Ovšem byl na špatné straně,“ uvedl Redler.

:P
  • 0

#498 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30459 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 15:54:52

mýliš si šialený strach a znechutenie.
mýliš si okamžité nadobudnutie dôležitosti natiahnutím tmavozeleného trička s úbohým životom, ktorý nikam nepatril, slováctvom písaným príšernou gramatikou... medzi mnohými sa to stratí.

dav. zabúdaš na silu davu. čím obmedzenejší tam hore, tým ovplyvniteľnejší spolupatričnosťou. bez myslenia.

keď pochybuješ, prezri si verejné internetové prejavy kotlieb. keď ti to nestačí, mysli si čo chceš :klobuk:

• 0

#499 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 10. May 2019 - 18:11:23

tak ja v tom pristupe ku strasiakom Kotlebovcom vidim iba strach a nie znechutenie......ak by tam bolo iba znechutenie, tak sa okolo nich nevytvara taka hysteria....to by si mala objektivne uznat aj ty....a ked pises o znechuteni pri zhliadnuti ich zastupcov, tak nezabudaj na to, ze takto vidi kazdy volic-sympatizant kazdeho zastupcu strany, s ktorou nema spolocnu rec...ja ked zhliadnem nejaku tlacovku zo zastupcom SaS alebo OLaNO...skratka strany ktora nie je podla mojho "gusta", tak mam z nej vyrazku.....a to sa tyka aj strany Kotlebu....no ale po pravde musim zasa napisat, ze castejsie mam vyrazku z inych stran ako z Kotlebu, lebo ich vystupovanie vidim asi tak raz-dvakrat do roka....mna skor nasi-ra chovanie sa tzv. systemovych stran (vratane SNS) ku Kotlebovcom a ich volicom....to nepatri do demokratickeho sveta....takze ja osobne nemam problem z LSNS, ale zo spravanim zastupcov tzv. demokratickeho spektra...

• 0

#500 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 3. September 2019 - 11:04:01

Rasista Mazurek skoncil ako poslanec, Najvyssi sud potvrdil rozsudok Specializovaneho trestneho sudu zvysil mu pokutu z 5 na 10 tisic eur. K dotvoreniu obrazu LSNS uz treba dodat hadam iba to, ze Mazurek sa do parlamentu dostal ako nahradnik za dalsieho kriminalnika Andreja Medveckeho.

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: radikalizmus, fašizmus, neonacizmus, župan, ľsns