Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Marián Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko

radikalizmus fašizmus neonacizmus župan ľsns

Téma má 692 príspevkov

#51 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 10:45:02

Ziadne bububu za hranicami SK neexistuje :)

vysvetlene od zucastnenych bez emocii a zrozumitelne aj (mozno) tebe....

https://www.youtube....h?v=T6CmHpebPYw

....a to nezastavam Kotlebu, ale vznik niecoho podobneho Kotlebovi sa uz ocakava dost dlho a sa to aj zacina plnit....Kotleba je ale uz mozno tak desiaty v poradi, takze to bububu prislo asi spoza hranic SK .....ci?

• 0

#52 Darkman

Darkman

Winzárten

• FS Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4583 príspevkov
  • 9 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 11:29:58

@cucoriedkaokata
Co Kotleba, ako zupan, urobil s "ciganskym problemov" BBSK? Nic. Ako skutocne pomohol v Krasnej Horke? Nijako. On len oznami vyjazd do nejakej osady, pod policajnou ochranou a pred objektivmi kamier si tam popochoduje, povie par silnych hesiel, ktore niektorym ludom imponuju a nasledne zduchne a uz nikdy sa na mieste neukaze. Ludom, co tam skutocne ziju, a maju realne problemy s vysokou kriminalitou, a nulovou vymozitelnosti prava nepomoze nijako.

A nie, jeho stranu netreba rusit, jeho stranu treba exponovat, aby ludia videli Mariana Kotlebu zpred desiatich rokov, spolu so svojimi spolustranikmi zo Slovenskej Pospolitosti, a nie slusnacika v kravate, na ktoreho sa snazi pretransformovat.

Ano, europa ma problem s utecencami, ma problem s integraciou ludi z blizkeho vychodu, ale tento problem nevyriesi pseudovojacik, ktoremu je luto za klero-fasistickym Slovenskom a SNP ma za bolsevicky puc.
  • 2

#53 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 12:11:59

.az to sem pride, tak budes kotlebu vzyvat, potom bude pri znasilnovani a prepadavani neskoro, ani policia si ta nevsimne, ani pes po tebe nestekne...

Dakedy mam pocit, akoby o znasilnovani najviac referovali tie zeny, co o nom najviac snivaju :)

este k tomu multikulturnemu berlinu

Zlacneny biely jogurt ma v sebe viac kultury, ako cela kandidatka LSNS.

• 2

#54 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 12:49:16

myslim ze  tu mame jasneho volica  Kotlebu, tak ju nevyzente :)  

A len tak par postrehov : zakaz strany nic neriesi,  to maju v nemecku vyskusane.  Zalozia ju na druhy den po porade s pravnikom.  Problem su jej volici a to sa neda zakazat.  

A ich podhubie je zretelne aj tu pri ludoch co ich skutocne nepodozrievam z toho ze volili Kotlebu,  strach, intolerenacoa,  viera v jednoduche riesenia

• 0

#55 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7090 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:00:31

Regionalne rozdiely. Len ak si precitas co pise Tomas - ze o dva dni nova praca. U nas kludne aj rok nic. Zastavenie eurofondov na cesty. U nas ziskal podla mna len tridsat jeden tisic - ale kludne buduce volby moze byt spat na 60 -tisic ci sto tisic.  Tu sa volia okrem madarskych oblasti - len SNS,LSNS a Smer. Zodpovedni budu Smer , SNS a teda kto  zlyzne smotanu? 

• 0

#56 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:05:50

To je kde ?

• 0

#57 Tomáš

Tomáš

Vyjednávač

• Validating
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4583 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:10:26

Ako vravieva game ,,z extremu do extremu" volic sovinistickej madarskej SMK by presedlal ku Kotlebovi co su zase slovenski sovinisti a ked si pamatate par rokov dozadu ked neboli migranti tak im vadili prave madari... Takze je sranda ked chce madar volit LSNS :-) Ale iba srandujem, samozrejme tu plati to iste co u smeru jedna dve veci su mi sympaticke ale s ostatnym uz nesuhlasim.

Pospolitist zakazali. Preto je teraz akoze slusny clovek v kravate. V nemecku nacisti za adolfa chodili aj do parlementu v uniformach. Aj pospolitost by zostala aj uniformy by zostali keby ich nezakazali.

Mne by pasovala strana ktora by bola takym mixom kotlebu, csakyho, fica a sulika.

Volebny program (axel necitat)
- Dostavba dialnic
- Minimalna mzda 800€
- Vyriesenie romskej otazky (hoci aj tankami)
- Vylepsit podnikatelske prostredie
- Zotrvanie v EU, NATO, eurozone, schengene
- Znizit birokraciu na uradoch
- Prisnejsie a efektnejsie trestat drobne zlociny
- Ziadne schrankove firmy
- Verejne zaobstaravanie mozu kontrolovat obcania vsetky zmluvy faktury verejne

Strana sa bude volat SDP kto ju somnou zalozi? game bude premierka, kotleba minister obrany, darkman minister doravy, axel minister vnutra, cucoriedkaokata splnomocnenec pre etnicke mensiny a ja budem minister prace a socialnych veci :-)

#58 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7090 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:12:32

Ja zijem v Revucej a myslel som BB - kraj.  

• 0

#59 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:31:00

otazky :  minimalna mzda 800 EUR,   ok  ale vysledok bude plno nezamestnanych.     Nevadi ? 

Ako sa da vyriesit romska otazka tankami ?   Chces ist postrielat ? 

A inak verejne obstaravanie aj fakury mozes kontrolovat,  su na webe

• 1

#60 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 13:52:16

Este pred volbami som si presiel "program" LSNS

http://www.naseslove...ebruar-2016.pdf (pdf)

-1, Na jednej strane chce znarodnovat a na strane druhej zastavit zadlzovanie statu, to si mierne povedane navzajom odporuje..
-2, nacionalisticka agenda
-3, bezdovodne vyvolavanie nenavisti, na hrane zakona
-4, migranti, migranti, migranti, som zvedavy, co by Kotleba robil, keby sa ich milion rozbehlo cez nase hranice
-5, ak by chcel iba jednu, statnu zdravotnu poistovnu, zasa by potreboval peniaze na vyplatenie poistneho kmena sukromnych ZP. Na to sa neodhodlal ani druhy populista Fico a velmi to chcel
-6, populizmus, na presadenie tych krokov by potreboval dva statne rozpocty a aj tak by to potom stalo za hovno
-7, nacionalisticka agenda
-8, slovensko na neutralitu nema -peniaze a ani polohu
-9, pripadne vystupenie z eu by malo na otvorenu slovensku ekonomiku vyrazne negativny dopad, pretoze vacsina importu a exportu smeruje z/do krajin eu
-10, vata

Tychto 10 bodov potvrdzuje, ze Kotleba je ideologiou vymlety hnup, bez kontaktu s realitou a bez programu. Dalsi recitator naucenych fraz.

• 0

#61 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 14:57:40

dead, to je jasne.  Co s tym ?   Radikalne riesenie je ho zobrat do vlady a tym skonci.    Ale miesto neho nastupi dalsi extremista.    Neviem ci je nejake dobre riesenie.  

• 0

#62 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 15:08:29

Neviem, uz viackrat som sa spoliehal na to, ze ludia casom dostanu rozum. Nedostanu. Tu volby vyhravaju emocie. Kampan viacerych, aj standardnych stran je masivne mierena na prvu signalnu. Kotleba v parlamente je toho vysledok.

• 0

#63 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 15:40:59

dead, to je jasne.  Co s tym ?   Radikalne riesenie je ho zobrat do vlady a tym skonci.    Ale miesto neho nastupi dalsi extremista.    Neviem ci je nejake dobre riesenie.  

to teda urcite nie je ziadne ine riesenie a treba to vzdy nechat na volby a spoliehat sa na "zodpovednych" volicov :)

• 0

#64 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 15:51:20

Nerozumiem,  skus zrozumietelnejsie

• 0

#65 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 15:55:47

Mam na mysli vsetkych volicov a ze sa budu spravat pri volbe zodpovedne, ako sa spravali vzdy......

• 0

#66 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 16:13:29

Je to komplexnejsi problem, ktoreho korene mozeme hladat aspon 25 rokov v minulosti. Ako som uz pisal, volby na Slovensku vyhrava populizmus a je uplne jedno aky, Voleni a zvoleni zastupcovia prisposobuju svoje ciny a retoriku davu. Zijeme, volime a nadavame v krajine, ktora nema ludi, co by mohli ist prikladom, nemame ludi, ktori by modelovali verejnu mienku /to ma byt podla mna ambiciou kazdeho politika/, mame iba ludi, ktori sa jej prisposobuju, sami seba prehlasuju za vodcov, ludi ktorych vychovalo stado, naskocili na z kopca rozbehnuty vlak a hned sa chcu stat rusnovodicmi.

Nech ma tu kludne niekto ukamenuje, myslim si, ze hlavny podiel na uspechu Kotlebu ma Fico, hlavne svojou z retaze uthnutou predvolebnou retorikou. Slovensky volic to mesiace pocuval, nalakal sa ..a vybral si este vacsieho radikala.

• 0

#67 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4789 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 16:35:13

Pricin moze byt, a aj je, vela. No az cas ukaze, a ak pominie tema migranti, ci toto vynieslo Kotlebu tam, kde je teraz. Ja osobne tomu neverim, ze jeho volicov do takej miery uputala Kotlebova strana vdaka tejto teme. Silnu a aj verejne deklarovanu kampan, co sa tyka migrantov, mal aj Sulik, ci SNS a to neratam Smer. Pricina bude niekde inde....mozno je na pricine skor ta frustracia s "politickych elit".

• 0

#68 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 16:42:31

No ja ti neviem, ale ak by som bol trebars aj frustrovany z politickych elit, nezvolim si idiota do parlamentu.

• 0

#69 Tomáš

Tomáš

Vyjednávač

• Validating
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4583 príspevkov
  • 46 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 17:50:55

Odpovede k vládnemu programu strany SDP:

- Mzdy sú inde ešte aj vyššie a nezamestnanosť je tam menšia ako v SR

- Tie tanky neboli myslené úplne vážne ale také gettá ešte pekným slovom nikde nevyriešili... To sú neni ľudia ktorým prehovoríte do duše. Oni na tom vyrastajú furt budú takí. Ako ten spomínaný pentagón ja som ho videl. Ten sa dá vyriešiť iba semtexom. Bohužiaľ je to realita.

Ako na jednej strane mi je extrémizmus sympatický lebo ľudí ktorých neprevychová ani väznica tým niet pomoci tam už len guľka do hlavy. Keďže niesom občanom maďarska tak stranu JOBBIK voliť nemôžem a tak zostáva len slovenská alternatíva LSNS. Ale zase neutralitu a podobné kraviny nechcem. Ale s tým znárodnením súhlasím. Kým to mal za socíku štát všetci sme sa mali dobre. Odkedy to majú súkromníci odvtedy sú tie rozdiely že jeden žije nadpomery a druhý od výplaty k výplate. Tak ako aj pred svetovou vojnou boli chudobní vydrancovávaní kapitalistami a prišlo znárodnenie komunisti ako jediní vyriešili chudobu neboli bezdomovci ani kriminalita! To by sa malo vrátiť len v kotlebovej podobe sovietov môžu vynechať. A potom tie osady pod hradom vyriešiť ako aj srbi riešili srebrenicu.

špeciálne pre game (krajanku) v Trnovci nad Váhom na tej poslednej bytovke ako sa ide z Nitry bol transparent od okna k oknu že KOTLEBA JE ZMENA

Ako kukám na mobil svieti mi tam dátum 14.Marec toto neni náhodou dátum čo Kotleba zvykol s Pospolitosťou robiť ten pochod Bratislavou? Zvyklo sa to začínať na tom námestí pred prezidentským palácom a potom sa šlo na Tisov hrob. Je to nejaké výročia vzniku slovenska či čo. Ja som na dvoch takých akciách bol ale to ešte veľmi dávno.

#70 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7090 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 18:34:56

http://www.tyzden.sk...e-ku-kotlebovi/

Ono je to tazko pochopitelne aj pre mna - nieco - ale nieco aj chapem. Viete si predstavit  nedavno dvadsatpat rokov - preventivne bitky v ciganskej osade? Ja som to nezazil ,lebo to bolo v inej dedine. Ak sa nieco stalo - zmlatili prveho cigana - ti cigani co to videli hned povedali,kto to ukradol. Toho prveho pustili a domlatili toho nespratnika. Takto to fungovalo roky. Pamatnici niesu ziadni 90 rocni pamatnici SNP,ale mladsi ludia ako ja.

• 0

#71 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30459 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 18:38:27

Tomáš, ja som okolo Trnovca nešla už asi desať rokov, možno viac, ale ani ma to neprekvapuje ... tie hrče v hlavách pracujú podivne všade.

nie celkom chápem, to s tým prečo voliť Kotlebu a jeho stranu kvôli znárodňovaniu a chudobe. dobre, chápem analógie Hitler a jeho zbrojárska výroba a tak, ale on mal tiež svojich kapitalistov, nie že nie ... toto rozoberáme inde.

a teraz otázka: nechceš neutralitu a podobné kraviny ...

a čo chceš?

bakanče, bodák, a ideme Jobbik proti ĽSNS ? v podstate to môžeš zobrať jedným vrzom - 14. marca si to osláviť s ľsns a 15. marca nalepiť kokardu na prso a osláviť s jobbikom ... : )

--

okrem toho, že Kotleba zo dvakrát postrašil niekoho niekde v nejakej osade, vyvesil čiernu vlajku na výročie SNP, a zastavil dotácie divadlu, čo spravil ako župan ... ?

ale niečo také, čo skutočne stojí za to - že sa teda chystá na vojnu, že nebude neutrálny, že zmenšil nezamestnanosť v BB kraji, že si nepostavil agendu len a len na dvoch faktoroch: cigáni a imigranti. teda rečnil o nich, veľmi národovecky.

a čo okrem rečí okolo toho spravil?

• 0

#72 robopol

robopol

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 5280 príspevkov
  • 12 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 18:50:45

propaganda, kotleba si je dobre vedom toho ze propaganda je dobra na volicov ale v skutocnosti by vlastne nemohol nikdy realne dosiahnut ani jeden zo svojich bodov v programe. Skoda ze kotlebov volic je iba nevzdelanec s rasistickym myslenim a hladanim vinnikov.

• 0

#73 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7090 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 14. March 2016 - 19:34:03

robopol neviem kde zijes. Skoda,ze za mnou hned bol prispevok game. Ste si to precitali? Ti ludia v dedinach ak mali problem s ciganmi - nemali problem im buldozerom pocas vecera zrusit aj murovany dom. Kde sa nastahovali a len ich tam nechceli. 

Oni nebudu akceptovat ako sa aj tato tema dnes riesi ci neriesi. Oni ak s nimi mali problem a nevedeli ho vyriesit ich zrusili. Teda ak dnes volia Kotlebu to je to najumiernenesie co robia. A kludne dnes moze byt aj ucitel,lekar , farar.

• 0

#74 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6658 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 15. March 2016 - 09:07:31

Tomas -   ci chces alebo nechces, tak to ze tu posobia zahranicne fabriky je dane aj cenou prace.  Ak ju zvysis tak ze sa im oplati prestahovat sa do Rumunska, tak to urobia.  A ty prides o pracu.  

Chybaju tu silna vrstva strednych podnikov, ktore to nedokazu urobit. 

Slimak :  Jasne, mozes silou vyhnat ciganov z jedneho miesta ale potom sa nastahuju do ineho.  To tazko mozes povazovat za rozumne riesenie.  A ked sa zacnu cigani radikalizovat, tak budes s laskou spominat na dnesne male problemy.  

• 0

#75 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3132 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 15. March 2016 - 09:34:04

Psychologovia a sociologovia sa uz viac ako tyzden trapia, ked modeluju obraz kotlebovho volica ..a pritom im staci prist na toto forum, kliknut na Tomasov profil a precitat si vsetky jeho prispevky.

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: radikalizmus, fašizmus, neonacizmus, župan, ľsns