Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

Vojnové filmové bomby

filmové bomby

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 7 príspevkov

#1 cumel30

cumel30

Lieutenant

• Banned
  • PipPipPip
  • 121 príspevkov
  • 11 tém

Príspevok bol napísaný: 28. marec 2015 - 22:33:07

Tak aké máte radi vojnové filmy, ja osobne milujem tieto dva

1.Enemy at the gates

2.Behind enemy lines

Tento príspevok upravil cumel30, 28. marec 2015 - 22:33:21

• 0

#2 valcik

valcik

Commodore

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 132 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 18. apríl 2015 - 12:07:36

Talvisota (Fínsko, 1989) - Parádny výpravný film, ktorý opisuje inváziu ruských vojsk na územie Fínska v roku 1939. Zákopová vojna v mrazivom zimnom počasí, s početným a výborným komparzom, kde sú všetky špeciálne efekty nafilmované pomocou trikov zo starej školy a neotravuje vás žiadne CGI. Majstrštyk.

• 0

#3 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 648 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 27. máj 2016 - 21:31:49

Dnes som zacal pozerat nejaky hlupy film- vybrala ho zena , ja som nic nevidel v programe ,  tri minuty a sme prepli na Monka, zacala reklama a nadabila na dvojke - na 

Jedenáste prikázanie

Videli ste to niekedy? Videl som prvu cast - na jotube su asi vsetky, videl som ze tam je druha a tretia cast. Zene som dopredu povedal - ani ona to nevidela,preco to nevidela - kvoli prvej casti to nebolo.

• 0

#4 game

game

phantom fsp

• Management
  • 28 949 príspevkov
  • 306 tém

Príspevok bol napísaný: 27. máj 2016 - 21:37:54

nie, len teraz som pozrela, čo to je ... http://www.csfd.cz/f...azanie/prehled/

• 0

#5 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6 648 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 27. máj 2016 - 21:51:58

U nas ak si dobre pamatam  ako v tom filme utekali do hor chlapy a kone - sa presnejsie spytam otca - ja viem ze oni sa bali a isli do hor cela dedina(teda aj zeny a deti - otec mal vtedy 6 rokov) a dobytok. Nas neoslobodzovali rusi ale rumuni. Nikdy som nevidel -nepocul,nezazil na rumuna povedat hanlive slovo. Su hroby neznamych vojakov - na Revucke - ak pridete - je tam hrob rumuna(nasli ho mrtveho v potoku) o  ktory sa staraju a ma tam plno sviecok -na vsech svetych-ja tam inokedy som nebol a uz nebudem.

Celkové straty rumunskej armády na území Slovenska dosiahli okolo 65-tisíc osôb, z nich vyše 11-tisíc zahynulo.

http://spravy.pravda...obodili-rumuni/

• 0

#6 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 28. máj 2016 - 07:31:44

Videli. Je to znamy vojnovy serial.
  • 0

#7 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6 648 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 28. máj 2016 - 11:30:28

Ale ty si clovek co sa zaujima o film. Porovnaj si kolko je hodnoteni ci komentov k tomuto serialu s Medenou vezou, ci Orlim pierkom. Ci serialmi Tisicrocna vcela, ci mi este napada jeden serial s vinom. Vlastne pozeram Cervene vino bol natoceny ako film - len v telke to rozdelovali.

O socializme sa nechcem bavit - lebo obaja sme boli vtedy len deti a neviem ci to bol zakazany film - a okrem prvej casti som dalsie nevidel. Vcera som len nechapal, preco som to nikdy nevidel.

• 0

#8 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 28. máj 2016 - 11:43:17

O film sa tu zaujima veľa ľudi.

Je to naopak budovateľsky serial, nemal byť prečo zakazany. Išlo to viackrat, len ja som to videl 2x v TV a ešte viem že išiel mimoto raz. A kľudne mohol isť viackrat len mi to uniklo. Neviem prečo to ľudia nesledovali.

• 0