Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Občan v opozícii

protest nesúhlas občan nesúhlasí s vládou politické hry

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 82 príspevkov

#76 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 28. október 2017 - 23:20:00

Kedy nastane situacia ze strana ziska 70%? Kolko % volicov, ktori volili v ostatnych volbach nejaku stranu je "skalnych" a kolko tych co dali hlas "len tak"?
  • 0

#77 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 519 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 29. október 2017 - 17:24:10

Kedy nastane?........ak by alamo a spol. zacali aplikovat volebny straj, tak je to tak aktualne, ako ked sa nedas ty zaockovat proti chripke a s tebou dalsi .....nasledok je ten, ze vsetci zaockovanci dostanu chripku a nezaockovanci budu mimo uzemia nakazy, ale potom pridu nasledky :)  pochopil?.....

• 0

#78 dead

dead

in memoriam

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 085 príspevkov
  • 13 tém

Príspevok bol napísaný: 29. október 2017 - 22:14:57

dead, samozrejme že existuje kdekto s vlastným názorom.

Dalo by sa povedat, ze skor existuju mnoziny nazorov, ktore sa prijmaju ako celok. Samozrejme, ze tu a tam to niekto narusi a vtedy to zacne byt zaujimave, ludia na to nie su pripraveni. Davnejsie som bol svedkom takeho nedorozumenia, ked Vlasta Henych, spevak, ktory sa kedysi na fb vyrazne angazoval proti prijmaniu utecencov, vylepil na stenu clanok k nejakemu vyrociu Vaclava Havla a napisal k tomu nejake pozitivne vyznanie. Celkom dobre som sa bavil na reakciach. Je to, ako ked niekomu prepichnes balonik,

• 0

#79 alamo

alamo

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 292 príspevkov
  • 114 tém

Príspevok bol napísaný: 30. október 2017 - 11:04:06

alamo,  to si myslis vdaka trolom :).

Áno.. Veľa ľudí dnes verí trolom..

https://echo24.cz/a/...tavene-na-hlavu
Trump, Clintonová, Rusko, Sýrie. Co všechno je postavené na hlavu
Amerikou minulý týden projelo definitivní odhalení, že za zprávou o údajných komprech shromážděných na Donalda Trumpa v Kremlu a pomoci Kremlu Trumpovi v prezidentské kampani, kterou zkraje letošního roku přinesla americká média, stojí – ehm, ehm – volební štáb Hillary Clintonové a centrála její Demokratické strany.

• 0

#80 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 30. október 2017 - 13:52:45

Kedy nastane?........ak by alamo a spol. zacali aplikovat volebny straj, tak je to tak aktualne, ako ked sa nedas ty zaockovat proti chripke a s tebou dalsi .....nasledok je ten, ze vsetci zaockovanci dostanu chripku a nezaockovanci budu mimo uzemia nakazy, ale potom pridu nasledky :) pochopil?.....

Nasledky pridu vzdy, aj keby sa na to alamo a spol. nevykaslali.Tak tomu argumentu nerozumiem.
Ja som sa pytal, ktori su ti skalni. A kolko ich ktora strana ma. Skalni sa predsa nemenia ci ide volit kazdy alebo nie. A ak ma nejaka strana prevahu tych "skalnych" ako strany ostatne, tak vyhra tak ci tak.
  • 0

#81 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 5. november 2017 - 08:11:39

Hm... Dnes resp. vcera dostala ta tvoja teoria riadne na hubu. Mizerna ucast vo volbach a ziadne "zmrazenie" stavu sa nekona.
  • 0

#82 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 519 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 5. november 2017 - 13:04:02

Prave naopak....potvrdilo sa, co som ja tvrdil a tvrdim.....ucast v minulosti 20%.....ucast teraz 30%...ty v tom  nevidis podstatny rozdiel, ktory porvrdzuje moje tvrdenie?....

• 0

#83 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7 109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 5. november 2017 - 13:37:30

Nie, nic sa nepotvrdilo.
  • 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: protest, nesúhlas, občan nesúhlasí s vládou, politické hry