Skočiť na obsah

Fotografia
* * * - - 1 Hlasov

Ficove roky III

tretia vláda fico koalícia

Téma má 742 príspevkov

#726 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 20. August 2019 - 18:15:08

ja som to cital, no ty si asi nejako skratoval v chapani napisaneho....ked teda ten autor pise o politikoch, tak teda sem daj nejaky link na overenu informaciu, ze politici, co siria tie ucelove "zarucene pravdive" informacie, to maju z ineho zdroja, ako z medii...teda minimalne s tych, co som ja spomenul......

• 0

#727 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 20. August 2019 - 19:12:50

hehe, tak ja mam za teba dokazovat ze netrepes? a inak so zdravy?
  • 0

#728 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 20. August 2019 - 19:35:33

nie nemusis...staci dokazat ze trepem....takze cakam na ten dokaz, ze politici nepreberaju informacie o preslapoch "Chaka" Kocnera z medii.....

• 0

#729 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 20. August 2019 - 21:39:46

a co by si povazoval za dokaz ?   Keby to napisali hlavne spravy ci ako ?   Ved najdi clanok v mediach, ktori mali prebrat a mas hned citaciu co ziadam.   

• 0

#730 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 21. August 2019 - 12:43:48

co maju napisat hlavne spravy?.....toto je napriklad z dennika pravda.....

Lídri koalície PS/Spolu, KDH a Za ľudí na brífingu na bratislavskom Námestí SNP predniesli vyhlásenie k zverejnenej komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, z ktorej vyplývajú prepojenia podnikateľa obvineného vo viacerých kauzách, aj v prípade objednávky vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice, s predstaviteľmi vládnej koalície.

https://spravy.pravd...drami-koalicie/

V rozšifrovaných správach z aplikácie Threema, ktoré má polícia k dispozícii, sú aj správy medzi Marianom Kočnerom a obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej Aleny Zsuzsovej. V správach, ktoré zverejnil Denník N, si Kočner so Zsuzsovou písali aj o Kuciakovi. Sú v nich nemiestne posmešky, nenávisť a intrigy.

...a samozrejme nasledovala pietna spomienka, aby sa ukazalo spolucitenie....

Jej prvé myšlienky po tom, ako sa dozvedela o obsahu ďalšej uniknutej komunikácie patrili rodičom zavraždených mladých ľudí, Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

https://spravy.pravd...ra-su-tragicke/

a media su v tomto velmi kreativne a konspiracie z ich strany su na oblbovanie takych ako si ty.....

• 0

#731 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 21. August 2019 - 12:55:09

ach, zase problem s citanim ,  ved tu su spravy, nie nazor redakcie.   V com sa ta snazili oblbnut ?  (okrem toho ze to nejde,   )  A len tak medzi nami, ved to je PRAVDA :), to su provladne media.   Co take si vy fasisti predstavujete pod spravami ?

A ved to sa ucilo aj za komunizmu, ci  u vas nie ?

Sic :

Správa je základným žánrom spravodajstva. Správa je aktuálna, vecná, presná, úplná, spoľahlivá, včasná a citovo neutrálna informácia o udalosti alebo jave, ktorý prináša aspoň jeden doteraz neznámy fakt (alebo známy, ale vystupujúci v nových súvislostiach), pričom daný jav sa stal alebo nestal, stane alebo nestane. Správa môže byť krátka alebo rozvinutá.

Bud teda ukaz ze ide o nepravdivu alebo nepresnu informaciu, alebo hladaj v komentaroch.    Boze, ze aj taketo zaklady netusis, co si chodil do pomocnej skoly ?

• 0

#732 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 22. August 2019 - 19:02:08

1. ked necitas, ale iba dedukujes, tak to potom aj mozes napisat taku blbinu, aku si napisal....si vsimni, ze ja som ti tam dal linky na to, ze politici preberaju z medii neoverene a neuplne informacie a tie potom siria, ako fakty....

Lídri koalície PS/Spolu, KDH a Za ľudí na brífingu na bratislavskom Námestí SNP predniesli vyhlásenie k zverejnenej komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, z ktorej vyplývajú prepojenia........

Prezidentka Čaputová sa k najnovším zisteniam o komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou vyjadrila po stretnutí s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom.

2. Sic :"Správa je základným žánrom spravodajstva.        Správa je aktuálna, vecná, presná, úplná, spoľahlivá, včasná a citovo neutrálna      informácia o udalosti alebo jave, ktorý prináša aspoň jeden doteraz neznámy fakt (alebo známy, ale vystupujúci v nových súvislostiach), pričom daný jav sa stal alebo nestal, stane alebo nestane. Správa môže byť krátka alebo rozvinutá."

tak tie spravy co boli doteraz zverejnene v mediach (minimalne v N.SME a v Aktulitach) splnaju to, co si sem dodal?......

• 0

#733 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 23. August 2019 - 12:15:03

a nie ?  je to informacia o tom co povedali politici, je aktualna, je presna, spolahliva a vcasna a neutralna.   Nehodnoti ci je to dobre alebo zle.  Rovnako informovali o tom co povedali koalicni politici. 

Ak ti vadi ze media informuju o tom co hovoria politici, tak verim ze po nastupe fasistov sa situacia zmeni, zavedie sa cenzura a dozvies sa len to co povedi tvoji kamarati.      Dovtedy musis vydrzat

Politici to nazaj vyhlasili,   podobne ako ini zase vyhlasili ze to plati soros,  atd.    A ty si sem tam prispevok kde to autor kritizuje.   Ale pochopil si to tak ze kritizuje media.    Nie si teda schopny pochopit ani o com bol,  mas svoje predstavy a tie ti jasne brania chapat. Tomu sa hovori ze mas vymyty mozog propagandou,  a samozrejme ze to netusis. 

• 0

#734 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 23. August 2019 - 19:25:34

haha....ty si ozaj krok pozadu.....a kde ja som tu podaval, ze pravda spravila kotrmelec, ked uverejnila spravu, ze politici pouzivaju spravy z medii?.....este si to skus raz precitat......ja tam predsa pisem o tom, ze politici pouzivaju spravy z medii, ktore su neuplne, nepresne, tendencne...a nevie este ake a vydavaju ich za fakty.....ved som ti tam dal aj ziarive priklady s ich komunikacnej zrucnosti v preberani neoverenych "faktov" a ich naslednej popularizacii....

• 0

#735 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 24. August 2019 - 06:31:06

informator,  ty si fakt mimo.   Media publikovali kocnerove spravy,  politoici ich interpretovali. Comu nechapes ?  Kde spravili media to z coho si obvinil ?    A media ich uvadzaju ako pravdepodobne uniknute,  ich pravdivost v zmysle ze ich pisal Kocner je overena,    atd .  To su fakty.   Politici ich hned pouzili ako dokaz a to kritizoval prispevok ktorym tato debata zacala.  

• 0

#736 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 24. August 2019 - 18:29:43

media inrormovali tendencne, neuplne a z nepotvrdenych zdrojov.....udajne a "zarucene" doveryhodny zdroj nie je ziadny zdroj....politici, co pieto spravy sirili formou kriminalizovania dotknutych osob su mentalne asi na urovni svojho guru s fetom...Trubkana....tuto debatu o debilnych novinaroch idem rozpisovat na nejaku temu o debilnych novinaroch...mozno tu taka existuje...ak nie, tak zalozim...

• 0

#737 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 24. August 2019 - 19:42:32

hehe, to je tvoj nazor. zjavne tendencny a hlupy. zase si nepochopil co sa deje.
  • 0

#738 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 24. August 2019 - 20:32:59

ano, je to moj nazor...ved tu vsetci piseme svoje nazory...alebo ty pises nazory niekoho ineho?...u teba zas aj to je celkom uveritelne...

• 0

#739 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 25. August 2019 - 10:11:58

no a to ze je tendencny a hlupy je teda v poriadku, ok
  • 0

#740 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 25. August 2019 - 19:46:04

moj osobny nazor moze byt pre niekoho tendencny a hlupy...tak isto aj tvoj....to je ok.....alebo by si chcel aby to bolo ako za socializmu?....jeden spravny nazor?....a moj nazor na pracu novinarov je napisany v teme "diletanti novinari"....nenasiel som temu z nazvom "debilny novinari" a nechcelo sa mi zakladat novu....mozno sa vtom popise aj ty najdes, kedze tu tak vehementne hajis debilov novinarov.... :(

• 0

#741 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 26. August 2019 - 06:21:24

no ked sa zrazis s faktami, tak aky bude ?  A kedze nevies citat, tak zi sotva vysvetlim ze som daleko od hajenia novinarov.   

• 0

#742 tyso

tyso

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 6619 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 26. August 2019 - 08:17:42

teraz fakty:   Aj ked nepises jasne,  zrejme hovoris o kocneriade,     faktom  je ze policia ma kocnerov mobil a na nom cez 80 tis sprav.  Toto potvrdila aj policia a nikto to nespochybnuje.   Rovnako policia tvrdi ze tieto spravy je mozne dokazatelne spojit s Kocnerom.

Dalej uz dlho trva unik sprav z vysetrovacieho spisu, a doteraz boli vzdy pravdive.  A dostava ich Todova, podobne ako teraz spravy,   samotne spravy su teda s vysokou mieru spolahlivosti skutocne Kocnerove.    

Zatial sme dostali spravy medzi Kocnerom a Zsuzovou,    to o com bol prispevok a com pisu aj novinari v komentaroch je otazka ci sa taketo spravy daju brat ako fakty a vseobecny nazor je ze ciastocne,  Kocner sa moze chvalit aj tym co sa mu nepodarilo, postelne spravy nikdy nie su uplne spolahlive.  Ale ak o niecom pise, tak sa da overit ci to zodpoveda aj inym  znamym faktom.   Ide teda o indicie, nie dokazy.   

Netusim preco informator takto prska, ved ide vacsinou o zname veci, o tom ze Bodor mal policiu pod palcom  cvirikali aj vrabce, o tom ze Kocner mal "stastie" na policajtov aj na sudcov tiez.   Len sa teraz da o tom pisat, kedze to je podlozene minimalne spravami.  

Otvorena otazka je ina,  tento unik informacii z policie nie je normalny, a kedze pokracuje tak niekomu vyhovuje.  Novinari teda nevedome (aspon dufam)  niekomu pomahaju.    A to prilis nsvedci o ich inteligencii.

• 0

#743 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4768 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 29. August 2019 - 06:27:45

pisem nielen o kocneriade, ale vseobecne.....svoj nazor na debilov novinarov som popisal v teme o "diletantoch novinaroch", teda sa uz tu o nich nebudem vyjadrovat, kedze toto je tema o smere a Ficovi....ak chces reagovat, tak chod do temy o diletantoch novinaroch....

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: tretia vláda, fico, koalícia