Skočiť na obsah

Fotografia
- - - - -

"Slušnosť nadovšetko"?

etika moralka rešpekt tolerancia

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 14 príspevkov

#1 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 6. apríl 2018 - 14:25:55

Naco vlastne ten projekt "za slusne slovensko" bojuje a komu odkazuje, ze ma byt slušny? Mne to doteraz pripada, ze tou neslusnou skupinou ma byt iba terajsie vladne zoskupenie a tou slusnou skupinou su iba ucastnici a organizatori pochodov za "slusne slovensko". Cudne.....prezentuju sa ako nepoliticke hnutie, tak si myslim, ze by mali ziadat aj slusnost v mediach, slusnost a dodrzovanie etickeho kodexu od novinarskej obce, slusnost od tzv. umelcov, co sa predvadzaju na namestiach (asi maju radi potlesk), slusnost od opozicie (Matovica a +, Sulika a +, Kollara a +. Gorila vyniesla do sveta politiky napr aj Matovica, tak som zvedavy koho do politiky vynesie tato "uvedomela" stredoskolska mladez....hm....nakoniec sa tak uz asi zacina diat......

https://slovensko.hn...i-o-tom-nevedia

.......Magda Želeňáková si registrovala znacku "Za slušné Slovensko". S organizatormi protestov,  rovnakeho nazvu, sa neobtazovala o tom ani porozpravat  :) ........a naco aj, ved decka sproste jej dobre posluzili a mozno aj niekomu s pozadia :)

• 0

#2 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 372 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 6. apríl 2018 - 18:41:24

Nic tu nieje.

• 0

#3 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 7. apríl 2018 - 14:04:48

:)   aj ja si myslim. Nikde nic nie je...ani na namestiach a ani v poziadavkach za "slusne Slovensko"...prazdne slova a prazdne vsetko...liberali bojujte za slobodu a ked ju vybojujete, tak sa potom nebavte s ludmi co maju kapanek odlisny nazor...lebo o tom je liberalna demokracia.... :)

• 0

#4 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 17. apríl 2018 - 21:26:25

No a bodka....teraz som nedockavy, co nam slusny pripravia nabuduce....Gaspar je uz na smetisku a Drucker je uz tiez pase.....no ale pre Matovica to nie je ziadny problem, urcite vyhrabe  dalsiu nesvojpravnu osobu na nespravnom mieste :) hlavne byt treba na slovensku slusny a potom sa da robit politika aj na tlacovkach a ulici....naco volby...skoda penazi :(

• 0

#5 D'Ady

D'Ady

pozemský drak

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 736 príspevkov
  • 10 tém

Príspevok bol napísaný: 17. apríl 2018 - 22:05:24

pozri si Číža na besede u Havrana

ten patri na Cajlu a nie do politiky

• 0

#6 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 18. apríl 2018 - 15:53:59

Vdaka...pozrel som si, ale neviem, co mam na to odpovedat a co cakas z mojej strany. Ak si mi odporucal iba Ciza, tak reagujem teda na jeho vystupenie. Argumentoval sposobom podobnym ostatku diskuterov a Havarnovi bol rovocennym partnerom.....myslim v tom, ako mu vyvracal jeho tiezargumentacne bludy...takze remiza :)

• 0

#7 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 18. apríl 2018 - 21:05:48

tak sa nam rekonstruovala vlada p. Mulerova a uz je fuc aj novy minister vnutra a aj prezident "cetnikov"....."slusnost zvitazila"?....ale prd.....ziadaju o stretnutie predsedu vlady a nesu mu dalsie poziadavky na dalsie slusne vymeny na ziadost slusne aktivnej slusnosti.....treba este odpratat riaditela NAKA, sefa "cetnickej" inspekcie a mozno donesu aj svojho adepta na post noveho ministra vnutra.....to je teraz uz verejne ukazka toho a snaha, ako zamedzit buducim vysetrovaniam v nejakom nezakonnom akte terajsej opozicie?....nic ineho ma nenapada, pri tej obrovskej snahe moralne a mentalne zruinovat cely vysetrovaci a policajny aparat :(

Dnes mal danko tlacovku a samozrejme "slusne" media sa uz predbiehaju v komentaroch o akejsi Dankovej paranoi...no asi (ako vzdy vlastne) nemaju sajnu o tom co kritizuju a potom pisu resp. hodnotia. Hlavne ze ich retorika zacina a konci konstatovanim Dankovych retorickych kotrmelcov......pravda je ale taka, ze Pelegrini nedodrzal (pocitam ze neumyselne) tento bod s koalicnej zmluvy.... čl. 1, odst. 7

http://strana-smer.s...dohoda_0109.pdf

• 0

#8 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 372 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 18. apríl 2018 - 21:26:15

Tato pesnicka je aj o mne.

Ja som sa v nej nasiel. A chapem ju.

Nieje podstatny Fico - uz ani nieje a nebude ani tych dalsich 5 co odstupili. Ale je tu Slovak. A preto je to tak.

• 0

#9 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 21. apríl 2018 - 19:43:28

usmevne :)    ved umenie sa nejako musi predat a kazdy sa nejako musi zivit. "Ospievali" vsetko, co hybe slovenskom.....akurat chyba oda na bryndzove halusky :(

• 0

#10 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 931 príspevkov
  • 303 tém

Príspevok bol napísaný: 21. apríl 2018 - 19:59:49

tento typ humoru neznášam.

robiť si vtípky z národného športu slovače ožierať sa je jedna vec, tento štýl je druhá, je to kentus, ani humor ani paródia ani vtip.

na humor je to primálo humorné, na paródiu slabé,

keď sa v tom niekto našiel, v pohode, pre mňa to vtipné nie je.

• 0

#11 Hellé

Hellé

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 557 príspevkov
  • 6 tém

Príspevok bol napísaný: 21. apríl 2018 - 21:31:10

Podla mna je to megavtipne a ten klip je vymakany do detailov..ani Lasky sa ti tam nepacil???
Skoda
  • 0

#12 Tono

Tono

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 028 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 21. apríl 2018 - 21:38:39

Nie je to humorné, nemá to ani štýl, ale bohužiaľ...je to o nás.
  • 0

#13 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 22. apríl 2018 - 16:58:04

tento typ humoru neznášam.

robiť si vtípky z národného športu slovače ožierať sa je jedna vec, tento štýl je druhá, je to kentus, ani humor ani paródia ani vtip.

na humor je to primálo humorné, na paródiu slabé,

keď sa v tom niekto našiel, v pohode, pre mňa to vtipné nie je.

no je to "umenie"....alebo nie? Co je ale dolezitejsie, tak to je to, ze sa najdu "hltaci" takejto "kultury" a sa v tom umeleckom prejave este aj kulturne ukajaju....teraz je namieste konstatovanie, ci sa taketo "kulturne" prejavy, ak sa nejakou formou dostanu do repertoaru nejakeho divadla, mozu uchadzat o grant z kulturnej nadacie...teda z dani....dilema dat-nedat.... ako by si riesila tento rebus?....

Nie je to humorné, nemá to ani štýl, ale bohužiaľ...je to o nás.

skusim ta poopravit....niwe je to o nas, je to o jedincoch......taky alkoholik napr. moze byt slnieckarom, taky slnieckar moze preferovat "hosti" z urcitej destinacie...a pod. Takze je to gulas o ludoch, ale kedze sme kazdy iny, tak isto aj vysledky su vzdy rozdielne a neda sa ta naspievana mentaliota zovseobecnovat....ci nie?

• 0

#14 game

game

phantom fsp

• Management
  • 27 931 príspevkov
  • 303 tém

Príspevok bol napísaný: 22. apríl 2018 - 17:19:02

no je to "umenie"....alebo nie? Co je ale dolezitejsie, tak to je to, ze sa najdu "hltaci" takejto "kultury" a sa v tom umeleckom prejave este aj kulturne ukajaju....teraz je namieste konstatovanie, ci sa taketo "kulturne" prejavy, ak sa nejakou formou dostanu do repertoaru nejakeho divadla, mozu uchadzat o grant z kulturnej nadacie...teda z dani....dilema dat-nedat.... ako by si riesila tento rebus?....

nepochopila som aký rébus. a čo mám ja riešiť. rieš ty.

keď sú šikovní a vybehajú si granty, a majú poslucháčov, môže ma to škrieť alebo ich môžem úspešne ignorovať ako pekne doteraz, ani som netušila že existujú, ako bolo fajn, ale to je všetko, čo s tým narobím, a nemienim riešiť tento rébus.

tento typ humoru nepozerám, vyhýbam sa mu, a je mi fajn.

toto som pozrela,  resp. nazrela zo zvedavosti, v čom že sa slimak našiel... chápem, z jeho hľadiska, že sa v tom našiel.

ale že tomu chýba nadhľad, skutočný vtip, skutočné parodovanie, ten podlahový prvoplánový humor je tam trochu ako stand up nižšej strednej triedy, viem vtipkovať na účet alkoholizmu, ale to musí mať humor, čiže jednoducho toto je mimo mňa.... úplne skvelí by mohli byť, keby... tie lesklé košele evokujú amerických umelcov v stredozápadnom americkom mestečku na miestnej slávnosti spred 40 - 50 rokov, nie slovač,

keby si autori sami pozreli podobné domácke skupiny, ktoré bavia na jednej samohrajke a na playback  baviace sa spoločnosti po Slovensku, ktoré vskutku letia medzi slovačou ožierajúcou sa na kdejakých oslavách, trochu paródie na ich super rovno z balíka vytiahnuté široké jednotné krátkorukávové košele, tanec ožratého pantáty a ešte kdečo...

pred bageteriou v Paríži nebude tancovať máma rodu ako bláznivý derviš, ale tá slovenská mamka má svoje špecifické muchy, ktoré by sa dali krásne parodovať v Paríži... a podobne... paródia na Jakubca je trápna, nie vtipná...

tie akože zadrhnuté platne a podobné srandy... no to je tak prepálené, že už to nerobí nikto nejakých 25 rokov určite.

potom by to mohla byť skvelá paródia, keď na toto niekto dáva granty, ja to mám riešiť, akože prečo by som mala?!  nepozerám a hotovo  :klobuk:

• 1

#15 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3 686 príspevkov
  • 14 tém

Príspevok bol napísaný: 22. apríl 2018 - 17:36:57

dal som ti svoj grant :)   .......a tym riesenim sa netrap...ani ja sa netrapim.....to na utechu :)   ale nechapem pointu, naco to sem slimak zavesil...ze by sa chcel pochvalit svojim vkusom?...ine ma nenapada :(

• 1

Podobné témy pre kľúčové slovo: etika, moralka, rešpekt, tolerancia

0 člen(ov) číta túto tému

0 členov, 0 návštevníkov