Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * * 1 Hlasov

Parlamentné voľby 2020

voľby parlament 2020

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 11 príspevkov

Anketa: Parlamentné voľby 2020 (8 člen(ov) hlasoval(o))

Ktorú svorku budete voliť?

1. smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr! (0 hlasov [0.00%])

Percento hlasovania 0.00%

2. Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane (0 hlasov [0.00%])

3. Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých! (0 hlasov [0.00%])

4. zabávača Danka (1 hlasov [12.50%] - Zobraziť)

Percento hlasovania 12.50%

5. Kokotlebu (0 hlasov [0.00%])

6. Boriskove rodiny (0 hlasov [0.00%])

7. Bélov charakter (0 hlasov [0.00%])

8. hlinených križiakov (0 hlasov [0.00%])

9. iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter) (0 hlasov [0.00%])

10. Kiskuuuu! (1 hlasov [12.50%] - Zobraziť)

Percento hlasovania 12.50%

11. Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával (0 hlasov [0.00%])

12. .. a nech už idú do prdele všetci!!! (6 hlasov [75.00%] - Zobraziť)

Percento hlasovania 75.00%

Hlasovať Návštevníci nemôžu hlasovať

#1 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22 736 príspevkov
  • 1 069 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 10:33:03

Voľby sa nám blížia a nielen na sociálnych sieťach to aj vidieť, ako súčasná vláda pracuje pre ľudí, až slzička dojatia sa mi zaleskla v oku.

Pozrite sa, vláda už aj na živnostníkov myslí :) Na presne tých, ktorých doteraz tie svine len zdierali.

Smršť opatrení sociálneho balíčka, ľuďom zostane viac peňazí

Už na budúci rok totiž stúpne nezdaniteľná časť z 19,2-násobku na 21-násobok životného minima, teda 4 414,20 eura. Teraz si možno z daní odrátať niečo vyše štyritisíc eur. Výška nezdaniteľného minima na manželku či manžela sa však nemení. Ide o návrh novely zákona o dani z príjmu z dielne poslancov koaličnej strany Most-Híd, ktorý má zo sociálnych opatrení popri zvyšovaní penzií a vianočných dôchodkov najzásadnejší dosah na štátnu kasu. Poslanci na návrh SNS schválili aj zníženie daní z príjmov z 21 na 15 percent pre firmy s obratom do 100-tisíc eur a tiež dobrovoľné športové preukazy. Smer presadil zvýšenie rodičovského príspevku pre ľudí, ktorí boli nemocensky zabezpečení, na 370 eur mesačne. Ostatní budú poberať 270 eur mesačne – teda o 50 eur viac ako v súčasnosti.

V ankete môžete hlasovať, keďže oficiálne ešte nie sú strany prihlásené k voľbám, tak nie sú ani konkrétne menované. Sú pomenované tak, ako si zaslúžia a dovtípiť sa viete. Vybral som tie, ktoré majú aspoň nejaké preferencie.

• 0

#2 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30 563 príspevkov
  • 311 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 13:25:52

až touto témou som si uvedomila, že to bude za chvíľu... už zasa. :doh:

zatiaľ sa tomu ešte nevenujem, momentálne to u mňa vyzerá tak:  nech všetci idú do teplých krajín :happyroll:

• 0

#3 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 22 736 príspevkov
  • 1 069 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 14:38:38

Pamätám si, ani nie za pol roka budú voľby znovu, a vtedy keď som vychádzal z volebnej miestnosti, mal som celkom dobrý pocit, že bude zmena. Vtedy som si hovoril, že ak by to nevyšlo, tak o 4 roky ten ryšavý potkan už padne. Ale zároveň som sa vydesil že to už budem mať 42 rokov :unsure: Vyšlo to takmer, ale to by Zradoslav a Harakter sa museli inak rozhodnúť. Aj keď to už vlastne bolo jedno, opozícia by vládu zložila len veľmi tesne a aj to len s pomocou koktavého Danka.

• 1

#4 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 833 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 20:07:52

davam hlas "zabavacovi" dankovi....nezmenil som nazor...nebol dovod... :)

• 0

#5 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30 563 príspevkov
  • 311 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 20:27:26

Mr. harabin neštartuje? :) :hmmm: 

toto panoptikum, čo tu dnes je a smeruje k voľbám, je vskutku...

ako vraví D'Ady, pod šialenými lídrami sú poschovávaní rozumní ľudia, miestami... len tí lídri sú prefláknutí.

• 0

#6 Hellé

Hellé

Commodore

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 064 príspevkov
  • 6 tém

Príspevok bol napísaný: 22. september 2019 - 20:52:49

V tejto chvili fakt neviem....

a zavidim informatorovi jeho pevne politicke presvedcenie..teda vlastne lasku:-)
Po sportovych poukazoch uz cakam len na potravinove poukazky.
  • 1

#7 informator

informator

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4 833 príspevkov
  • 15 tém

Príspevok bol napísaný: 23. september 2019 - 20:34:00

zavistlivci nie su vraj velmi zabavny, ale ty si ma pobavila aj ked nepozivas taku slovnu hatlaninu, ako danko, co mne osobne by vobec neprekazalo.... :)

• 0

#8 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7 137 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 26. september 2019 - 18:31:05

Dnes to fico tiez pekne oznamil - emailom,ze premier(je to kratsie ako jeho meno) bude cislo jedna na ich kandidatke. Vcera sa asi opat ozral,vynadal na verejnosti a dva tyzdne sa neukaze. 

Tato krajina je uplne v prdeli.

Aky je rozdiel medzi stranou Fica, Sulika a Matovica..dajme tomu danka, ci bugara? O com im ide? o miliony z rozpoctu? Asi hej o prachy. Aky vyznam je im to platit? Na co to je?

• 1

#9 Tono

Tono

Rear Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 839 príspevkov
  • 1 tém

Príspevok bol napísaný: 28. september 2019 - 17:55:43

Podľa mňa ich motiváciou nie sú iba prachy pre seba. Motivuje ich aj to, že rozhodujú o rozpočte celej republiky. A to im dáva pocit dôležitosti. Ale nie je to s našimi politikmi tak zlé. V Egypte chceli faraóni, aby ich pokladali za potomkov bohov. V tomto kontexte sú naši politici omnoho skromnejší. Ale uznajte, jesť v parlamente tatranky, to nie je len urážka bohov, ale aj predsedu parlamentu. 

• 0

#10 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30 563 príspevkov
  • 311 tém

Príspevok bol napísaný: 29. september 2019 - 17:34:49

och... tí naši to nepotrebujú, zbožšťujú sa oni sami, akonáhle sa niekto ocitne tam hore, okamžite zabudne, že bol aj dole :)

• 0

#11 Sniper

Sniper

Aim and Shoot

• Retired Members
  • 22 736 príspevkov
  • 1 069 tém

Príspevok bol napísaný: 6. október 2019 - 07:45:09

Uvažoval som nad OĽaNO, ale Matovič ma trochu zmrazil, keď niečo splietal o spoločnej kandidátke s SMK... zachytil som to len okrajovo. Po futbale v Budapešti, kde sa ukázalo, že nacionalizmus u Maďarov nie je len v rámci hnutia 64 žúmp, som hlboko sklamaný, myslel som, že tieto trenice postupne zmiznú so vstupom do EÚ, ale nezmizli. OĽaNO s SMK nie sú pre mňa prijateľní.

• 0

#12 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30 563 príspevkov
  • 311 tém

Príspevok bol napísaný: 9. október 2019 - 15:18:34

o tej spoločnej kanditátke SMK a OLANO som prečítala kdesi jeden nadpis... samotní členovia týchto strán sa proti tomu stavajú a vôbec to nechcú... takže to bude len plácnutie do vody....

v posledných mesiacoch takmer všetky správy prijímam cez nadpisy... keď ich človek sleduje pravidelne, ani k tomu netreba komentár.
neviem, kde informator nabral, že ja mám niečo s Matovičom, nikdy v živote som nemala a nie je pre mňa voliteľný.... bodka.

ale zatiaľ nie sú voliteľní ani ostatní, aj tu je bodka.

každý upratuje vo svojich stranách, kopú sa navzájom a vykopávajú zo strán, a mám toho aj z nadpisov plné zuby... myslím, že to je problém, že tých strán je na takúto malú krajinu priveľa, a ešte nenechavci zakladajú ďalšie.... br.

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: voľby, parlament, 2020