Skočiť na obsah

Fotografia
* * * * * 2 Hlasov

Komentátori

komentátori komentovanie reportéri hlášky výroky

• Prosím prihláste sa ak chcete odpovedať
Téma má 154 príspevkov

#151 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30210 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 29. March 2015 - 15:54:11

dnes iná správa:

jeden  z uznávaných a obľúbených komentátorov Ivan Ňiňaj po dlhej chorobe ako 60 ročný zomrel.

Legendárny televízny komentátor Iban Ňiňaj odišiel na večnosť

• 0

#152 game

game

phantom fsp

• Management
  • 30210 príspevkov
  • 310 tém

Príspevok bol napísaný: 17. January 2016 - 15:02:24

a zomrela ďalšia legenda:

- po ťažkej chorobe dnes vo veku 81 rokov zomrel známy športový komentátor Karol Polák  (1934 - 2016)

http://www.aktuality...or-karol-polak/.

• 0

#153 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7025 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 19. January 2016 - 15:57:25

Pozeram o lyzovani tu su nejake temy, kde si aljak poklabosil a potom to zavrel.

http://sport.idnes.c...24_lyzovani_tny

Ten komentator je ozaj mimo. A urobil to naschval. 

A pokazil mi piatok vecer. Aj ten prenos. Videl som to aj v utorok - tam som bol ovela napnutejsi , ci to Veronika dokaze. Krical som aj deti to sledovali potom o 10 isli spat.

V piatok sme to sledovali tiez - uz ani mna nebavili cele preteky, pozrel som si len poslednych 7. 

Myslim, ze uz v utorok deti poskakovali,ze sa chcu ist lyzovat. Boli sme aj pred dvoma tyzdnami ked este sneh nebol,ale zacali zimy a vo Vernari mali to dobre upravene - len bola zima - deti behom troch hodin dvakrat fnukali,ze im odmrznu palce -bolo do -14. ja som si prvy krat dal dva rumi.

Samozrejme o lyzovani po tom nechceli ani pocut.

A boli tieto preteky cez tyzden. V utorok to bolo super. Veronika to dala,aj Peta sa velmi zlepsila - vlastne obe zasli najlepsi cas v tych kolach.

V piatok. Aj kvoli tomu komentaru. Ale aj kvoli tomu, ze nasa nebola prva - po prvom kole - ma to tak uz nevzrusovalo. Dievcata su velmi sikovne - Peta isla v nedelu aj obrovsky slalom s cislo 63 a 1.kolo 23, druhe skoncila na 14. mieste - 4.najlepsi cas.

Den po volbach su u nas preteky - asi tam pojdeme.

---

Tema komentatori - v nedelu na eurosporte siel slalom z Wengenu a uz tam mali komentatora a nejaku zenu co sa tomu sportu rozumie. Hned to bola ina kvalita - dvaja si viac vsimnu. Chyby, zlomena palicka a pod. Doplnia sa.

Ale na slovakoch isiel prenos - inak aspon v piatok davali aj prve kolo - nesledoval som to aj ked som bol vedla televizora. Ale este dva preteky nazad - Zuzulova sa dostala v II.kole na prve miesto a este isli dalsie dve. A ta prva zajaydila lepsie ako veronika. A potom isla posledna a on - ten spolukomentator - "ze tejto uz pad nemusime zelat - lebo je jedno ci skoncis II. ci III.". Veronika skoncila tretia.

---

Len poznamku - ku komentatorovi - v tom linku mate video. Ceska - som sa na nu tesil - ja cechom uz aj drzim palce - tejto priklad odkedy to sledujem ,teda posledny mesiac. Meno mi nic nehovori aj ked viem uz ze predtym sa volala Zahrobska a ma nejake medajle. Proste je to Ceska - ktora mohla byt nasim konkurentka(mozno vitazka) ako aj ine .. a on jej meno ani nespomenie? K jej jazde nic? Len ze Ceska je druha. Pritom bola na medzicasoch aj pred Vlhovou. Na prvom mieste - teda nesla zle.

• 0

#154 Ryan Giggs

Ryan Giggs

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7109 príspevkov
  • 2 tém

Príspevok bol napísaný: 20. January 2016 - 05:21:04

Asi tazko by to robil naschval. Co by z toho mal? On slalom komentuje uz dlho a prvykrat sa to stalo.
Ja si myslim ze sa to zbytocne nafukuje. Pokial clovek nie je nevidomy, tak nepotrebuje do toho kecat.
Mna to skor rusi. Ved vidim ako ide a ake ma medzicasy, nepotrebujem aby mi tam vykecaval ze ma 20 stotin naskok, ved to vidim aj sam. A ani meno nepotrebujem pocuvat, tiez vidim kto ide. A este toto mu vycitat, ze nepovie jej meno. Co to pozeraju slepci?

Radsej mam ked je tam nejaky profik a ten opisuje jazdu, ze kde a ako robia chyby, kde je tazka pasaz atd. Alebo ked hovoria nejake veci zo zakulisia. A nie ze ta ide dobre a straca tolko a tolko. To vidim aj sam.
  • 0

#155 slimak

slimak

Vice Admiral

• Advanced Members
  • 7025 príspevkov
  • 21 tém

Príspevok bol napísaný: 20. January 2016 - 21:27:21

Si vies predstavit?, - keby si videl komentar ako tento - a okomentoval by to ako tento - myslim cele preteky.Ked isla Vlhova - by rozpraval o nejakej svedke - ked isla zuzulova - rozpraval o nejakej svedke, ked isla franzuzska o nejakej slovenke.

Ale on neopisoval co Strachova robila zle - preco straca - on sa venoval statistikam Vlhovej. Co uplne nikoho nezaujima - tie statistiky ma tohto roku lepsie Strachova. Aj ked lepsie nelyzuje.

Ale aj ten rozmer - isla jeho krajanka. Komentuje to pre nich. urobil to zamerne - neprofesionalne - ked ma s nou problem - mohol ist k zubarovi - komentovat hocico kde nestartuje Strachova.

• 0

Podobné témy pre kľúčové slovo: komentátori, komentovanie, reportéri, hlášky, výroky